Yaz aylarının gelmesiyle daha da etkin bir hâle gelen havuz sezonu, havuz ihtiyaçlarını da arttırmaya devam ediyor. Sürekli devir daim içerisinde olan havuzların içine çektiği akışkana kinetik ya da potansiyel bir enerji kazandırılması gerekir ve bu işe yarayan aygıt havuz pompalarıdır. Kısacası içerideki sıvının taşınmasını sağlayan cihazdır.
Havuzların içerisinde bulunan sepet ızgara sayesinde, pompaya zararlı olabilecek parçalar tutulur ve pompa içerisine girmesi engellenir. Bu yüzden sepetin sık sık temizlenmesi kesinlikle şarttır.
Havuz pompalarının bakım aşamasında, güç kaynağının kapalı konumda olması gerekir. Makine dairesindeki skimmer, süpürge, dip emiş ve nozul vanaları da aynı şekilde kapalı konumda olmalıdır. Pompada bulunan üst kapağın altında bir sepet bulunur. Bu sepeti temizleyerek borunun yön boşlukları doğru olacak şekilde tekrar yerine yerleştirmeniz gerekir. Üst kapağını açtığınız pompanın sepet haznesinin içerisini su ile doldurduktan sonra kapatabilirsiniz. Ayrıca havuz pompalarının susuz olarak çalıştırılmamasına dikkat ediniz.
Sitemizde, özel amaçlı yüzme havuzları için olan pompalara ve karşı akıntı için yüzme havuzu pompalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Santrifüj pompalar, masaj havuzu vs. gibi havuzlarda da kullanılabilir. Üstelik deniz suyu kullanımına da uygundur.
Yaptığınız her ürün alışverişinde fırsat ve kolaylıklar sunan hepsiburada.com ailesi, 30 kategoride çeşitli ürünlerle sizlere hizmet etmektedir. Üstelik sizler için kargo ve taksitli alışveriş imkânına da sahiptir!

Havuz Pompası Fiyatları

224 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. GEMAŞ
  2. Nozbart
  3. Astral
  4. Kripsol
  5. WaterFun
  6. POOLLINE
  7. ANTECH
  8. Nortek
  9. Bestway
  10. Espa
  11. Gardena
  12. Emec
  13. Mega Pool
  14. Actto
  15. Cix
  16. FINTECH
  17. HEISSNER
  18. Sealand
  19. Veta
  20. Wolf-Garten
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60004625
BAŞA DÖN