Havuz Ürünleri

Havuz Ürünleri

Havuz ürünleri ile evinizde ya da işletmenizde yer alan havuzunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Havuz ürünleri, hem havuz bakımı için ideal gereçlere hem de havuza girecek kişilere yardımcı aksesuarlara yer verir. Havuz yatağı kullanarak su üzerinde güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz yataklarına özel olarak tasarlanan tamir kitlerini sipariş etmeniz, yatağınızda meydana gelebilecek hasarları gidermenize yardım eder. Tamir kitleri, suya karşı dayanıklı yamalara yer veren içerikleriyle hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak üretilen yataklarda yarıkları kapatabilmenize olanak tanır. Hava kaçaklarını önlemek ve yatağınızın suda yüzmesini sağlamak için tamir kitine evinizde yer verebilirsiniz. Farklı ağırlıklara sahip alternatifleri içeren havuz klorlarını kullanarak suyunuzda uygun miktarda klor bulunmasını sağlayabilirsiniz. Havuzdaki mikropların öldürülmesine yardım eden klorun oranını su miktarına göre ayarlamanız gerekir.

Havuz Bakımına Yardımcı Ürünlerden Yararlanın

Suda kolay çözünen klorları kullanarak havuzuna uygun şekilde klorlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dezenfeksiyon işlemi için ideal olan klorlar, istenmeyen canlıların havuzunuzda üremesini engellemeye yardım eder. Çocukların havuz kıyısında oynayabilecekleri deniz kumlarını havuz ürünleri arasından sipariş edebilirsiniz. Havuzunun kıyısında mini bir plaj oluşturmak için deniz kumu ürünlerinden yararlanmanız gerekir. Bu kumları çocuğunuz için hazırlayacağınız oyun havuzlarında kullanabilirsiniz. Kimyasal çözümler sunan havuz ürünleri arasında yosunlanma karşıtı formüllere sahip ürünler de yer alır. Yosun önleyicileri, paketlerinde belirtilen ölçüleri baz alarak havuzunuzda kullanmanız yosun oluşumunun önüne geçmenize yardımcı olur. Aynı zamanda çeşitli bakterilere ve virüslere karşı başarılı bir iş çıkaran yosun önleyiciler, havuzunun sağlıklı kalabilmesi için idealdir. Her hafta, havuzunuzun büyüklüğüyle orantılı şekilde yosun önleyicileri kullanabilirsiniz.

Akılcı Çözümler Oluşturan Havuz Ürünleri

Devridaim motoru kullanarak hem yüzme havuzunuzdaki hem de süs havuzunuzdaki suların akışkanlığını sağlayabilirsiniz. Su akışının sürmesini sağlayan devridaim motorları farklı ebatlarda üretilen modellerle oldukça kullanışlı ve güçlüdür. Düşük elektrik tüketimi gerçekleştiren bu ürünler, uzun kabloları sayesinde elektrik enerjisine ulaşmanızı da kolaylaştırır. Fıskiye görevi de görebilen devridaim motorlarından su pompası olarak da yararlanabilirsiniz. Dezenfektan çeşitleri, havuzunuzda kullanabileceğiniz çeşitli gereçleri temizlemeyebilmeniz için size yardım eder. Su tanklarını ve pompaları dezenfektanlarla temizleyerek havuzunun suyunun daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlayabilirsiniz. Havuz temizliğinde size kolaylık sağlayacak olan kepçeler de evinizde yer verebileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Fileli kepçeler, suyun gözeneklerden kolayca geçmesini sağlar. İnce gözenekler, kalın yabancı maddeleri havuzunuzdan ayırabilmeniz için idealdir. Havuz temizleme robotlarını sipariş ederek su kirliliğini minimum düzeye indirebilirsiniz. Otomatik olarak çalışan robotlar derinlemesine temizlik yapar.

Soru 1: Havuz Temizleme Robotlarının Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Havuzunuzun dibine dalabilme yetisine sahip olan temizleme robotları fayansları ve duvarları temizler. Su içerisindeki yabancı cisimleri filtresi sayesinde hapseden temizlik robotları, havuzunun yüzmeye elverişli bir yapı kazanmasını sağlar. Robotlarda kullanılan lastikli tekerlekler suya karşı dayanıklıdır.

Soru 2: Havuz Bakımı için Gerekli Ürünler Hangileridir?

Cevap 2: Havuzunuzu klor ve dezenfektanlarla temizleyip yüzmeye uygun hale getirebilirsiniz. Uzun teleskobik saplara sahip olan kepçelerden yardım almanız, yaprakları ve yabancı maddeleri su yüzeyinden çıkarabilmenizi kolaylaştırır. Pompa modelleriyle havuzunuza temiz su pompalayarak keyifli bir şekilde yüzebilirsiniz.

Soru 3: Havuz Dekorasyonu Ürünleri Nelerdir?

Cevap 3: Deniz kumu çeşitlerini sipariş ederek havuzun kenarında kumdan oluşan bir yüzey elde edebilirsiniz. Şezlong ve şezlong örtüsü gibi gereçlere ek olarak güneşlikler de şık ve kullanışlı bir dekor yaratabilmenizie yardımcı olur. Başlıklı duş sistemlerini satın alarak, havuzdan çıktıktan sonra şebeke suyu ile pratik bir şekilde vücudunuzu yıkayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havuz Ürünleri

7600 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Havuz Ürünleri
Havuz Ürünleri
Havuz Dekorasyonu
Havuz Dekorasyonu
Havuz Temizlik Malzemeleri
Havuz Temizlik Malzemeleri
Havuz Kimyasalları
Havuz Kimyasalları
Temizlik Makineleri
Temizlik Makineleri
Havuz Aydınlatma
Havuz Aydınlatma
Havuz Kenar Ekipmanları
Havuz Kenar Ekipmanları
Dezenfeksiyon Ürünleri
Dezenfeksiyon Ürünleri
Havuz Isıtma Ekipmanları
Havuz Isıtma Ekipmanları
Havuz Pompaları
Havuz Pompaları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 7600 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195