Temizlik Makineleri

Evinizde ya da işletmenizde yer alan havuzu temizlik makineleri ile kirli maddelerden arındırabilirsiniz. Son teknoloji ürünü temizlik cihazları, istenmeyen maddeleri ortadan kaldırabilmeniz ve su kalitesini koruyabilmeniz için ideal özellikler taşır. Fırçalı tasarımlarıyla dikkat çeken havuz süpürgelerini kullanarak havuzunun etrafında yer alan su birikintilerini ve kirleri ortadan kaldırabilirsiniz. Başlık olarak yararlanabileceğiniz havuz süpürgelerini uygun saplarla beraber kullanmanız, belinizi ağrıtmadan alanı temizleyebilmenizi mümkün hale getirir. Suya karşı dayanıklı ürünlerle üretilen havuz temizliği gereçleri oldukça sağlamdır. Havuzunuzda yer alan suyun pH değerlerini tabletlerle pratik bir şekilde ölçebilirsiniz. Ölçüm tableti modellerinden yardım alarak pH değerlerini ölçebileceğiniz gibi elektronik ürünlerden yardım almanız da bu işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar. pH ölçümü yapan dijital cihazları sipariş ederek sudaki pH oranını son derece kısa bir süre içerisinde tespit edebilirsiniz. İnsan vücudu için uygun olan pH değerlerine sahip havuzlar sağlıklı bir şekilde yüzebilmeniz için idealdir.

Havuzunuzun Bakımını Kolaylaştıran Temizlik Gereçleri

Havuz kepçelerini sipariş ederek, suya girmeden yabancı maddeleri yüzeyden alabilirsiniz. Uzun saplı kepçeler yardımıyla havuz yüzeyinin çeşitli noktalarına erişebilmeniz de kolaylaşır. Ergonomik tutma sapına sahip olan kepçeler, geniş ağızlıklı tasarımlarıyla çok sayıda yabancı maddeyi havuzunuzdan çıkarabilmenizi sağlar. Düşen yaprakları kepçeleri kullanarak bahçenizdeki havuzdan çıkarabilirsiniz. Havuzunuzun kenar kısımlarına monte edebileceğiniz temizleyici hazneler, suda yer alan katı cisimleri hapsedebilmeniz için idealdir. Sıvıların içlerinden geçmesine izin veren, ancak katı maddelerin filtrede takılarak havuz yüzeyinden alınmasını sağlayan temizleyicilerle pratik bir şekilde hijyen elde edebilirsiniz. Tekerlekli tasarımlarıyla beğeni toplayan havuz robotu çeşitleri, havuz kenarında yer alan bölgeleri temiz halde tutarak hijyen elde edebilmenize yardımcı olur. Su geçirmez şekilde tasarlanan havuz robotu çeşitleri otomatik olarak çalışarak havuzunun tabanını ve duvarlarını temizleyebilmenize de olanak tanır. Akıllı cep telefonlarıyla kontrol edilebilen havuz robotları derinlemesine temizlik yaratır.

Havuz Temizliği için İdeal Gereçler

Islak zeminleri silmek için uygun olan paspas modelleriyle havuz kenarlarında yer alan bölgeleri daha güvenli ve temiz hale getirebilirsiniz. Teleskopik saplar ergonomik bir destek yaratarak işlerinizi kolaylaştırır .Teleskopik sap çeşitlerini inceleyip, elinizdeki paspaslara ve temizleme başlıklarına uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Su altı yapıştırıcılarını kullanarak havuzunuzdaki kaçakları kapatabilirsiniz. Su sızdırmayan yapıştırıcılar, havuz bakımı işlemlerinde kullanıcılarına pratik bir destek yaratır. Suyu vakumlarken kullanabileceğiniz vakum hortumu modelleri farklı uzunluklara sahip ürünleri içerir. Su geçişine uygun bir tasarıma sahip olan bu hortumlar basınca karşı da dayanıklıdır. Esnek vakum hortumları, havuz temizliğinde size yardımcı olur. Can kurtaran simidi çeşitlerini inceleyerek havuzunuzun kapasitesine göre siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Soru 1: Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Cevap 1: Havuzunuzun bakımını su kalitesini ölçerek yapabilirsiniz. pH ölçümü yapan tabletlerle suyun insan vücudu için ne kadar uygun olduğunu tespit edebilirsiniz. Fileli kepçe modellerini kullanmanız yaprakları ve artıkları havuz yüzeyinden çıkarabilmenizi sağlar. Kum filtresi kullanarak havuzunuza pompalanan suya kumların karışmasını önleyebilirsiniz.

Soru 2: Havuz Temizleme Robotları Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Otomatik olarak çalışabilen havuz temizleme robotları su kalitesini korumaya yardım eder. Filtresi de bulunan bu robotlar, kirli maddeleri hapsederek haznelerinde biriktirir. Havuz robotlarında yer alan döner fırçalar çeşitli noktaları temizlemeyi de kolaylaştırır.

Soru 3: Havuzlarda Hangi Makinelerden Yararlanılabilir?

Cevap 3: Klor jeneratörü modellerini havuzunuzda kullanarak uygun klor oranını stabil halde tutabilirsiniz. Tuz jeneratörü çeşitleri sudaki tuzluluk oranını ideal seviyede sabitler. Havuz temizleme robotlarından yararlanarak havuz suyunun kalitesini üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Temizlik Makineleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 634 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/34001228