Düşük debilerde güvenli sistem!;Yapı Market / Bahçe / Oto kategorileri istek ve ihtiyaçlarınızı sağlamaya devam ediyor. Yapı Market ürünleriyle evinizin küçük işlerinizi halletmenin kolay yollarını bulabilir, tesisat işlerinizde size yardımcı olabilecek ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Oto aksesuar ve ses görüntü sistemleriyle, aracınızı bulunduğu yerden daha iyi bir yere daha kalifiyeli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bahçe kategorisi ise bahçenizi baştan yaratmak için tüm hizmet ürünlerini sizlere en avantajlı halleriyle beraber sunmaya devam ediyor! Kalitesinden ve güvencesinden ödün vermeyen hepsiburada.com ailesi tüm ürünleri ayağınıza kadar en iyi hizmet şekliyle getirmek için her zaman burada!
Bahçe kategorisi içerisinde bulunan havuz ısıtma ekipmanları, bahçelerin en gösterişli ve belki de en çok bakıma ihtiyacı olan havuzlarının ısıtma problemlerini kökten çözmek için burada!
Havuz ısıtma hizmeti gören tüm ürünlerimiz tam ekipman özelliğine sahiptir. Kurulumları gayet kolay olan bu cihazların her biri sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde ne kurulum aşamasında ne de kullanım aşamasında sizlere zorluk çıkarır. Titanyum ısıtıcı elementlere sahip olan ürünler 1 °C sıcaklık farkında analog kontrol özelliğine sahiptir. 316 paslanmaz çelik titanyum akış tüpü vardır. 316 paslanmaz çelik, 304 kalite paslanmaz çeliğin içerisinde eklenen molibden ve daha da fazla nikelden oluşan bir paslanmaz çelik kalitesidir. Bu sayede, 316 kalite paslanmaz çeliklerin korozyona dayanımı sert koşullu ortamlarda dahi çok daha fazla iyidir. Böylece hem havuzunuzun bakımını sağlamış olacaksınız hem de paslanmayan çelik sayesinde tasarruf yapmış olacaksınız. 316 kalite paslanmaz çelik 1.4401 kalite paslanmaz çelik olarak da adlandırılmaktadır.
Ürünlerimizin ultra güvenilir akış anahtarı sayesinde düşük debilerde bile güvenli çalışma söz konusudur. Döner ayak kullanımı ile yüzeye ya da duvara kolayca monte edilebilen havuz ısıtma ekipmanları, havuz bakımınızı daha rahat hâle getirecektir. Üstelik ısıtma ekipmanlarında bir sorun yaşama gibi bir durumunuzda, cihazların garanti kuralları dâhilinde garanti süresinden kolayca faydalanabilirsiniz.
Aradığınız tüm havuz ısıtma ekipmanlarını kalite farkı ve hepsiburada.com güvencesiyle buradan sahip olmak çok kolay! Üstelik normal fiyatlarından daha uygun fiyata ve taksit imkânıyla!

Havuz Isıtma Ekipmanları

48 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. WaterFun
  2. POOLLINE
  3. NARVİ
  4. Astral
  5. LAMOTTE
  6. Aktes
  7. Bestway
  8. Mega Pool
  9. SPP
  10. Behncke
  11. Emec
  12. TYLÖ
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı A-Z

Havuz Isıtma Ekipmanları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60003827
BAŞA DÖN