Havuz Temizlik Malzemeleri

Havuz Temizlik Malzemeleri

Havuz temizlik malzemeleri kullanarak evinizde ya da işletmenizde bulunan havuzda hijyen elde edebilirsiniz. Suya dayanıklı yapıya sahip havuz temizliği gereçleri, kısa sürede havuzunuzun bakımını gerçekleştirebilmenizi sağlar. Havuz temizliğinin pratik araçları arasında bulunan kepçe modelleriyle su içerisindeki katı maddeleri kolayca toplayabilirsiniz. Fileli hazneleri sayesinde suyu geçiren ve katkı maddeleri geçirmeyen kepçeler, havuzunuza düşen yaprakları ya da su yüzeyinde bulunan yabancı cisimleri pratik bir şekilde temizleyebilmenizi sağlar. Ergonomik tutamak desteği de sunan havuz kepçelerini farklı boyutlara sahip alternatifler arasından sipariş edebilirsiniz. Uzun borulara sahip olan kepçeler, suya girmeden havuzunuzun çeşitli noktalarına erişebilmenize olanak tanır. Havuzunuz boşken kullanabileceğiniz temizleme fırçaları, sert kıllardan oluşan başlıklarıyla fayanslardaki tortuları yok edebilmenizi sağlar. Fırçaları havuzunuzun çevresini silerek temizlerken kullanabilirsiniz. Havuz fırçaları, uygun ölçülere sahip teleskopik borularla kullanabilmeniz için uygundur.

Ayarlanabilir Özelliklere Sahip Havuz Temizlik Gereçleri

Duvar fırçası çeşitleri havuzunuzu derinlemesine temizleyebilmenize yardım eder. Başlık bölümünü döndürerek de kullanabileceğiniz duvar fırçalarıyla havuzunun duvarlarını yabancı maddelerden rahatça arındırabilirsiniz. Farklı ölçülerde tasarlanan fırçaları boyutlarına göre sipariş etmeniz, havuzunuza uygun temizlik ekipmanlarına sahip olabilmenizi sağlar. Köşe fırçası modelleriyle havuzunun birleşim noktalarını temizleyebilirsiniz. Bu fırçalar, köşe alanlarda birikebilen kirleri ve tortuları ortadan kaldırmanız için idealdir. Beton havuzlarda kullanılabilmeye uygun olan havuz süpürgesi modelleriyle zemini ve duvarları rahatça silebilirsiniz. Havuzlarda oluşabilen yosunlanmaları önlemek için yosun temizleyici fırçalara temizlik gereçlerinizin arasında yer vermeniz gerekir. Suda yosun oluşumunu engellemek için yosun önleyici kimyasalları, paketlerinde belirtilen ölçülere uygun şekilde düzenli olarak havuzunuzun suyuna katabilirsiniz. Kloru dağıtmaya yardımcı dispenseleri sipariş etmeniz, havuzunuzun tüm noktalarının uygun şekilde klorlanmasını sağlar. Yüzer dispenserler oldukça küçüktür.

Havuz Bakımı için Gerekli Olan Aksesuarlar

Havuzunuzun giderinde kullanabileceğiniz süzgeç modelleri, yabancı cisimlerin borularınızı tıkamasını engeller. Gider deliklerinden sıvıları kolayca geçer. Yabancı cisimlerin boru hattına geçmesini önleyen giderler yardımıyla istenmeyen cisimleri havuzunuzdan kolayca çıkartabilirsiniz. Kademeli şekilde tasarlanan sap çeşitlerini fırçalarınızla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz noktanın uzaklığına bağlı olarak sapınızın uzunluğunu belirlemeniz işlerinizi kolaylaştırır. Kızılötesi algılayıcısı bulunan havuz robotları, bulundukları alanın ölçülerine uygun şekilde temizlik gerçekleştirir. Havuzunuzda su varken de kullanabileceğiniz su geçirmez havuz robotları sayesinde üst düzey hijyen elde edebilirsiniz. Otomatik olarak temizlik yapan robotlar sessiz bir şekilde çalışır. Uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz havuz temizleme robotları alternatif programları kullanımınıza sunar. Havuzunuzun özelliklerine göre temizleme programı seçimi yaparak kısa sürede hijyen oluşturabilirsiniz. Temizlik robotları yüksek kapasiteli pompaya sahiptir.

Soru 1: Havuz Kepçeleri Ne İşe Yarar?

Cevap 1: Havuz kepçelerini kullanarak su yüzeyinde biriken yaprakları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Suya düşürebileceğiniz anahtar, cüzdan gibi eşyaları rahatça alabilmeniz için idealdir. Geniş fileye sahip olan kepçelerle büyük akvaryumlardaki balıkları başka bir alana aktarabilmeniz kolaylaşır.

Soru 2: Havuz Robotlarının Özellikleri Nelerdir?

Cevap 2: Fırçalı tasarımlarıyla dikkat çeken havuz robotları fayanslarınızı kirlerden arındırır. Suda ilerleyebilmeye uygun tekerlere sahip olan havuz robotları yüksek emiş gücü yaratarak kiri maddeleri depolama haznesine alır. Filtresinin dolu olduğunu gösteren göstergeleri de bulunan havuz robotlarıyla kısa sürede başarılı bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Soru 3: Havuz Temizliği İçin Gerekeli Olan Malzemeler Nelerdir?

Cevap 3: Havuzunun suyunun kalitesini korumak için klor çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Yosun önleyicileri satın almanız suda yosunlanma sorunu yaşamanızı engeller. Temizlik fırçası, havuz kepçesi gibi ekipmanlara ek olarak gider kapaklarıyla havuzunun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havuz Temizlik Malzemeleri

832 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Havuz Ürünleri
Havuz Ürünleri
Havuz Temizlik Malzemeleri
Havuz Temizlik Malzemeleri
Havuz Kepçesi
Havuz Kepçesi
Fırçalar
Fırçalar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 832 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/34001226