Havuz Kepçesi

Havuz Kepçesi Fiyatları

Havuz kepçeleriyle havuzunuza düşen yabancı cisimleri pratik bir şekilde su yüzeyinden alabilirsiniz. Uzun havuz kepçeleri suyun derin kısımlarına kadar inmiş olan katı maddelere pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Ergonomik özelliklerle tasarlanan havuz kepçelerini ebatlarına göre sipariş edebilirsiniz. Havuzunuzun ölçülerini dikkate alarak kullanışlı ürünler arasından sipariş vererek, yabancı maddeleri sudan çıkarabilirsiniz. Havuz kepçesi fiyatları bakımından uygun opsiyonlar sunan ürünler, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun siparişler verebilmeniz için idealdir. Delikli kumaşlara sahip olan ürünler sayesinde suyun kepçe içerisinden kolayca geçmesi mümkün hale gelir. Sudaki katı cisimler mini deliklerden geçemediği için kepçenizin haznesinde kalır. Akvaryumunuzdaki balıkları başka bir alana aktarmanız gerektiğinde havuz kepçelerinden yararlanabilirsiniz. Kepçeler, plastik tutma sapı yardımıyla tek elle kontrol edebilmeniz için uygundur.

Farklı İhtiyaçlara Akılcı Çözümler Sunan Havuz Kepçeleri

Derin kepçeler zorlu alanlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Büyük maddeleri havuzdan çıkarırken ya da çok sayıda ürünü bir arada hazneye alabilmek için derin havuz kepçelerinden yararlanabilirsiniz. Farklı saplarla uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz kepçeler sayesinde kullanışlılık elde edebilirsiniz. Suya girmeden havuzunuzun orta kısmına ulaşmak için kepçenizin başlığına uzun saplardan takabilirsiniz. Ayrı olarak satın alabileceğiniz kepçe sapı modelleri, farklı kalınlıklara ve farklı uzunluklara sahip olan birçok opsiyon içerir. Klips ya da cıvata ile monte edebileceğiniz saplar, kepçenizi güvenli bir şekilde kullanarak havuzunuzdaki yaprakları ortadan kaldırabilmeniz için size yardım eder. Kalın çerçeveli başlıkları bulunan kepçeler, dayanıklı gövdeleri sayesinde ağır maddeleri güvenli bir şekilde havuzunuzdan çıkarabilmenize katkı sağlar. Fileleriyle de güven veren havuz kepçeleri, dayanıklı dikişlerle üretildiği için oldukça dayanıklıdır.

Geniş Ağlar Sayesinde Hız Kazanın

Havuz kepçelerine işlevsellik kazandıran ağlar yardımıyla temizlik işlemlerinde konfor elde edebilirsiniz. Suyun yıpratıcı gücüne karşı dayanıklı olan ağlar klordan etkilenmeyen yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Toparlanabilir ağlar sayesinde havuz kepçenizi çeşitli alanlarda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Yaprak toplama işlemi için geliştirilen kepçeler, plastik sapları ve plastik fileleriyle hızlı bir şekilde yaprakları su yüzeyinden alabilmeniz için uygun niteliklere sahiptir. Suya daldırdığınızda file bölümünün aşağıya doğru sarkması sayesinde havuz kepçelerini konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Filelerin esnek ve dayanıklı yapısı konforlu bir kulanım yaşayabilmenize yardımcı olur. Teleskopik sap aparatına sahip olan kepçelerin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Ergonomik tutuş desteği yaratan teleskopik saplı kepçeler, kontrolü tek elinizle sağlayarak havuzunuzu daha hijyenik hale getirebilmenize yardım eder.

Soru 1: Havuz Kepçelerinin Bileşenleri Nelerdir?

Cevap 1: Plastik gövde özelliğine sahip olan havuz kepçeleri, suya karşı korunaklı yapılarıyla pratik bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. File bölümü geniş ve uzun olan havuz kepçeleri, su yüzeyinden ve suyun iç kısmından çeşitli maddeleri çıkarabilmenizi sağlar. Teleskopik saplarla geliştirilen havuz kepçeleri, ürününüzü havuzunuzun çeşitli noktalarına ulaştırabilmenizi de kolaylaştırır.

Soru 2: Havuz Kepçesi Nasıl Kullanılır?

Cevap 2: Havuz kepçelerini her iki elinize ya da tek bir elinizle ergonomik şekilde kullanabilirsiniz. Sap kısmından ürününüzü sıkı bir şekilde kavramanız, kepçenizi suya indirirken işlerinizi kolaylaştırır. Kepçelerin su geçirgenliği yaratan fileleri sayesinde aksesuarınızı su yüzeyinde kolayca hareket ettirebilirsiniz. Kepçelerin dayanıklı fileleri yaprakları ve suya düşen toka, telefon, anahtarlık gibi ürünleri pratik bir şekilde hazneye alabilmenize yardımcı olur.

Soru 3: Havuz Kepçesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cevap 3: Havuzunuz için fileli kepçe satın alırken ürünlerin boyutlarına dikkat etmelisiniz. Havuzunuzun derinliğine ve genişliğine uygun ebatlardaki kepçeler işlerinizi daha kolay hale getirir. Kepçe satın alırken çeşitli teleskopik sapları sipariş ederek ürününüzü çok yönlü bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havuz Kepçesi Fiyatları

272 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 272 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?