Fırçalar

Fırça Fiyatları

Kullanışlı fırçalarla çeşitli alanları pratik bir şekilde temizleyerek hijyen elde edebilirsiniz. Havuz temizliği için ideal olan fırça modelleriyle banyonuzu ya da bahçenizi temizleyebilmeniz mümkündür. Dayanıklı fırça kılları yıpranma sorununa karşı direnç göstererek uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Ergonomik saplarla tasarlanan ve fırça fiyatları açısından hesaplı olan ürünlerle belinizi ağrıtmadan temizlik yapabilirsiniz. Havuzunun derin noktalarına ya da dar alanlara ulaşabilmenize yardımcı olan fırçalarla temizlik yaparken konfor elde edebilirsiniz. Evinizin farklı noktalarında yararlanabileceğiniz fırça modelleri de bulunur. Kaloriferlerinizi temizleyebilmenizi sağlayan fırçalar, ince ve uzun yapılarıyla kaloriferlerin iç kısmına ulaşabilmeniz için idealdir. Esnek kalorifer fırçalarıyla periyodik olarak temizlik yapmanız, enerjiyi daha verimli kullanarak kaliteli bir şekilde ısınabilmenize yardımcı olur.

Lekeleri ve Kirleri Çıkarmak için Uygun Fırçalar

Sahip oldukları plastik kıllarla dikkat çeken fırça modelleri, zorlu zeminlerde başarılı işler çıkarabilmenizi sağlar. Fırça kıllarının esnekliği, dar noktalara ulaşabilmenize olanak tanır. Hem sopayla hem de sopasız olarak kullanabileceğiniz havuz fırçalarıyla fayansları ve duvarları kolayca silebilirsiniz. Teleskopik sap çeşitleri, fırçalarınıza uygun yardımcı aksesuarlara erişebilmenize olanak tanır. Sap bağlantısı için uygun klipslere sahip olan fırçaları farklı sap modelleriyle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Polipropilen gövdeyle imal edilen fırçalar deformasyona karşı son derece dayanıklıdır. Evinizde temizlik yaparken fırçalara ek olarak temizlik süngerlerini de kullanabilirsiniz. Kirli alanları temizlemek için yararlanabileceğiniz süngerler, kirleri ve artıkları çıkarabilmenize yardımcı olur. Temizlenen yüzeyleri su ile durulayıp, ardından da fırça ile suları yüzeyden uzaklaştırabilirsiniz. Su olmadan da kullanılabilen sünger modelleri lekeleri temizlemenize yardım eder.

İşlevsel Yetilere Sahip Olan Fırçalar

Başlıklarının yönü ayarlanabilen fırçaları sipariş ederek dar alanlarda etkili bir şekilde temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Köşe fırçaları, evinizdeki ya da havuzunuzdaki birleşim noktalarında kullanabilmeniz için uygundur. Köşe fırçalarıyla dar alanlarda kalan kirleri ortadan kaldırabilmeniz kolaylaşır. Çok amaçlı temizlik fırçalarını plastik ya da ahşap saplarla beraber kullanabilirsiniz. Arabanızı yıkarken, halılarınızı silerken ya da banyonuzdaki suyu gidere doğru süpürürken yararlanabileceğiniz fonksiyonel fırça modelleri hayatınızı kolaylaştırır. Sert kıllara sahip olan yosun fırçalarını satın almanız, su içerisinde birikebilen yosunları söküp atabilmenize yardımcı olur. Yosun temizleyici kimyasalları havuzunuzda kullanarak da yosunlanma sorununun önüne geçebilirsiniz. Duvar fırçası çeşitleri uzun ve geniş alanlarda temizlik yapabilmeniz için uygun özellikler taşır. Yer silme işlemlerinde yararlanabileceğiniz çekçek çeşitleriyle zemindeki ıslaklığı kolayca alabilirsiniz. Suyu tutan ve fayans, mermer gibi yüzeylerde başarılı bir iş çıkaran çekçek modelleriyle temizlik işlerinde hız kazanabilmeniz mümkün hale gelir.

Soru 1: Fırça Modelleri Nelerdir?

Cevap 1: Havuzlar için üretilen fırçalar klorlu suda başarılı bir iş çıkararak temizlik yapabilmenizi sağlar. Yıkama fırçaları arabanızı temizlerken ya da yerde bulunan suyu tahliye ederken size yardımcı olur. Taban fırçalarıyla havuzunuzun tabanını kirlerden arındırabilirsiniz.

Soru 2: Fırçalar Saplarla Nasıl Kullanılır?

Cevap 2: Başlık kısmına sopa ya da teleskopik sap takabileceğiniz fırçalar temizlik işlerinde size yardım eder. Uzak noktalara ulaşabilmenizi kolaylaştıran sapları, boyutlarına göre sipariş ederek kullanabilirsiniz. Ergonomik tutamak kısmına sahip olan teleskopik sapları elinizle sıkıca kavramanız, fırçanızı dilediğiniz gibi yönlendirebilmenizi sağlar.

Soru 3: Fırçalarla Beraber Kullanılabilecek Ürünler Nelerdir?

Cevap 3: Dayanıklı teleskopik saplar uzatıp kısaltabileceğiniz yapılarıyla fırçanıza uyum sağlar. Temizleme süngerleriyle zemini sildikten sonra su ile durulama yaparken fırçanızdan yararlanabilirsiniz. Hortum modelleriyle açık alanları su kullanarak süpürebilmeniz sağlanır. Farklı başlıklara sahip fırçalar, temizlik yapmak istediğiniz alana uygun şekilde kullanım gerçekleştirebilmenize olanak tanır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fırça Fiyatları

569 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 569 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/34001226/34001233