Havuz Kenar Ekipmanları

Havuz Kenar Ekipmanları

Havuzunuzu daha kullanışlı ve güveli hale getirmek için kenar ekipmanlarından faydalanabilirsiniz. Farklı büyüklüklerdeki havuzlara uygun olarak üretilen aksesuarlarla havuzunuzun tasarımını zenginleştirebilirsiniz. Renk alternatifleri de yaratan ekipmanlar, suya karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süreli bir kullanım gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Havuz kenar ekipmanları arasındaki yıkama küvetleriyle, sudan çıktıktan sonra ayaklarınızı pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Havuza girerken ayaklarınızı bu küvetlerde yıkamanız gerekir. Bu sayede, ayaklarınızda yer alabilecek çeşitli maddeler havuz suyuna karışmaz.

Geniş yapıya sahip ayak küvetleri dayanıklı plastik malzemelerle üretilir. Beton alanların içine gömerek de ayak yıkama küvetlerinden havuzunuzda yararlanabilirsiniz. Ayaklarınızı banyo gibi alanlarda yıkayabilmeniz için üretilen üniteler bulunur. Havuzunuzun kenarında kullanabileceğiniz bu üniteler, ayak ergonomisine uygun şekilde tasarlanır. İçine ayağınızı yerleştirdikten sonra çeşmeyi açarak ünitenizde ayağınızı kirli maddelerden arındırabilirsiniz.

Havuzların Kullanışlılığını Artıran Ekipmanlar

Havuzunuza farklı noktalardan pratik bir şekilde girebilmenizi sağlayan merdivenlerle kullanım konforunuzu artırabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen merdiven modelleri, ergonomik tutamaklarıyla havuza girerken ya da havuzdan çıkarken size yardımcı olur. Farklı sayıda basamaklara sahip olan havuz merdivenleri arasından havuzunuza en uygun olanlarını sipariş edebilirsiniz. Havuzunuzda birden fazla merdiven kullanmanız, aynı anda birçok kişinin konfor elde etmesini sağlar. Kaymaya karşı dayanıklı merdiven basamakları, geniş yapıları sayesinde ayaklarınızın güvenliğini sağlar. Havuzunuzun kenarına monte edebileceğiniz merdivenler sayesinde basınca karşı dayanıklı yapılarıyla emniyetli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Renklerini koruyan ve su ile klorun yıpratıcı etkisine karşı korunaklı olan merdivenler son derece hafiftir. Bu sayede montaj işlemlerini de rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Ahşap basamaklara sahip olan dekoratif merdivenler havuz kenar ekipmanları arasından bulunur. Sağlam iplere ve kancalı tasarıma sahip olan portatif merdivenleri çeşitli noktalarda değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonlarıyla Kullanıcılarına Avantaj Yaratan Havuz Ekipmanları

Çelik dübele sahip olan portatif merdivenleri havuzunuzun yanı sıra ağaç evinizde, pikniklerinizde ve yazlığınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Katlanabilir merdivenler, otomobilinizin bagajında taşıyabilmeniz için de uygundur. Havuz suyu taştığında suyun içerisinde yer alan yabancı maddelerin tahliye hattına karışmaması için taşma ızgarası kullanabilirsiniz. Dar deliklere sahip olan taşma ızgaraları, suyun akışını kolaylaştırırken katı cisimlerin ayıklanmasına yardım eder.

Büyük boyutlarda üretilen kenar ızgaraları da bulunur. Bu ızgaralar sayesinde havuzunuzu daha temiz halde tutabilmeniz mümkün hale gelir. Farklı uzunluklara sahip modelleri içeren taşma ızgaralarını havuzunuzun kenarına monte edebilirsiniz. Havuz yatağı modelleri, havuzunuzu daha konforlu hale getirebilmeniz için uygun ürünleri içerir. Havuzunuza monte edebileceğiniz metal yataklar, paslanmaz çelikten üretilen gövdeleriyle son derece sağlamdır.

Soru 1: Havuz Kenar Ekipmanları Nelerdir?

Cevap 1: Havuzunuzun kenarında kullanabileceğiniz ekipmanlar arasındaki ayak banyosu modelleri ayaklarınızı temizleyebilmenizi sağlar. Havuz merdivenlerini havuzunuzun iç kısmına bakacak şekilde monte ederek suya kolayca girebilirsiniz. Taşma ızgaralarını da içeren havuz kenar ekipmanları, suyun taşması durumunda su yoluna yabancı cisimlerin kaçmasını engeller.

Soru 2: Havuz Merdivenleri Nasıl Monte Edilir?

Cevap 2: Paslanmaz çelikten üretilen bağlantı noktaları bulunan havuz merdivenlerini havuzunuzun kenarına monte edebilirsiniz. Matkap yardımıyla delebileceğiniz zemini dübellerin geçebileceği genişlikte ayarlamanız gerekir. Merdiveninizi deliklerden geçirdikten sonra vidaları sıkarak havuz ekipmanınızın sabitlenmesini sağlayabilirsiniz.

Soru 3: Havuz Kenar Ekipmanlarının Faydaları Nelerdir?

Cevap 3: Havuz merdivenleri yüzdükten sonra yorgun vücudunuzu sudan kolayca çıkarabilmeniz için size destek olur. Yüzme bilmeyenlerim havuza güvenli bir şekilde girebilmesini sağlayan merdivenler, dekoratif görünümleriyle de beğeninizi kazanır. Taşma ızgaraları, havuzunuzdan taşan suyun devridaim etmesi için idealdir. Su tüketimini azaltan taşma ızgaraları, suyun temizliğini koruyabilmenize de yardım eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havuz Kenar Ekipmanları

872 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Havuz Ürünleri
Havuz Ürünleri
Havuz Kenar Ekipmanları
Havuz Kenar Ekipmanları
Merdivenler
Merdivenler
Duşlar ve Masaj Jetleri
Duşlar ve Masaj Jetleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 872 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60003222