Havuz Duşları ve Masaj Jetleri
Birbirinden avantajlı ürünler, Yapı Market / Bahçe / Oto kategorilerinde sizleri bekliyor! Eviniz, otomobiliniz ve bahçenizi yenileyip onarabileceğiniz, zevkinize göre tekrar düzenlemenize yardımcı olacak bütün ürünlere tek tıkla, süper indirimlerle ulaşabilirsiniz! Çevrenizi yenilemenizin büyük mutluluğuna ekonomik fiyatlarla ulaşmak için artık beklemenize gerek yok! Üstelik ihtiyacınız olan her şeyi, tek bir tıka yerleştirdik!
Bahçeniz için isteyebileceğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz. Bahçe makineleri, mangal / barbekü ürünleri, bahçe kovucuları, salıncak, hamak, şezlong ve diğer bahçe mobilyaları, fideler, tohumlar, küçük el aletleri, bahçe dekorasyonu için dekoratif ürünler, çiçek bakımı için gereken tüm ürünler, sulama işlerinizde yardımcı olacak ürünler, bahçenizin en büyük ve yaz aylarının vazgeçilmez havuzu için gerecek tüm temizlik ürünleri, kimyasallar, aydınlatma, havuz ekipmanları ve dahası…
Bahçesinde havuzu olan herkesin ilgi alanına giren havuz kenarı ekipmanları için uygun fiyatlar ve çeşitli taksit imkânlarını asla kaçırmak istemeyeceksiniz! Havuz kenar ekipmanları, yüzme havuzunuzu daha kullanışlı hâle getirir! Fakat bu havuz kenar ekipmanları satın alınırken çok dikkatli alışveriş yapılması gerekir. Havuz duşlarının ve masaj jetinin özellikle paslanmaması, herhangi bir yaralanmaya ya da sakatlanmaya sebep olmaması, kolay temizlenebilir bir malzemeden yapılması, insan vücuduna zarar verebilecek bakteriyel oluşumlara izin vermeyecek bir yapıda olması gerekir. Duşların ve jetin pratikliği sayesinde bir yandan daha rahat ederken, diğer bir yandan da havuz sonrasında üzerinizde kalan klordan kolayca kurtulabileceksiniz! Havuzun kenarında bulunan duşlar sayesinde artık işiniz daha kolay.
Masaj jetinin konforlu yapısı sayesinde suyun tazyikli akışına engel olacak ve duşun daha kaliteli geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca akış hızının kontrollü akması, su tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.
Havuz duşları ve masaj jeti sayesinde, havuz keyfini sürdükten hemen sonra ve hatta öncesinde duşun keyfini çıkabilirsiniz! Sadece bir gün değil, bir ömür kullanabileceğiniz bu havuz kenarı ekipmanları sizler için şimdi daha indirimli, daha tasarruflu ve daha pratik!
Bahanelere gerek yok; bizde, alışveriş keyfini çıkarmasını bilene fırsat çok! Siz isteyin, ürününüz kapınıza gelsin!

Duşlar ve Masaj Jetleri

88 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. POOLLINE
  2. Astral
  3. Nozbart
  4. Santem
  5. WaterFun
  6. NARVİ
  7. SPP
  8. GEMAŞ
  9. Karcher
  10. Kripsol
  11. Titi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60003222/60003224
BAŞA DÖN