Duşlar ve Masaj Jetleri

Duşlar ve Masaj Jetleri

İster havuz başında ister kampta kullanılsın, açık hava duşları kolay montaj ve konforlu kullanım olanağı ile dış mekanlarda kullanılabilecek hijyenik bir çözümdür. Ayrıca bahçe veya çim bakım ekipmanlarını, oyuncakları ve teras mobilyalarını yıkamak için de kullanışlıdır. Çeşitli modellerde mevcut olan duşlar, her zevke ve bütçeye hitap eder. Açık havada duş almanın ve doğayla bütünleşmenin ferahlatıcı hissini yaşamak için sabit veya portatif duşlar, tekli veya çoklu püskürtme başlıkları ve güneş enerjili ısıtma gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.

Dış Mekan Duş ve Masaj Jetlerinin Özellikleri

Duş ve masaj jeti gibi dış mekan ekipmanlarını satın alırken, doğru seçimi yapmak için malzeme, aksesuar ve su kaynağının yanı sıra konum ve kurulum türü hakkında da düşünmeniz gerekir. Doğru ürünü seçmek için, duşu ne sıklıkla kullanmayı planladığınızdan başlayarak çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Açık hava duşlarıyla ilgili bir diğer önemli konu, duşun konumudur. Halihazırda sıcak ve soğuk borular bulunduğundan, bir mutfağa, banyoya veya çamaşır odasına bitişik bir duvara açık hava duşu kurmak çok daha kolay ve daha ekonomiktir. Evinizin başka bir yerine veya bağımsız bir duşa su kaynağı sağlamanız gerekiyorsa, kurulum maliyetleri artabilir. Bazı kurulumlarda duş suyu bahçe tesisatından sağlanabilir. Sisteme bir hortum vasıtasıyla veya evinizin su şebekesine bağlayarak su temin edebilirsiniz.

Sabit ve Portatif Duşlar

Duşunuzu örneğin havuz başı duşu gibi günlük olarak kullanmayı düşünüyorsanız, sabit tabanlı duşlara bakmalısınız. Bu durumda duşunuzun bahçe mobilyalarınızın ve yüzme havuzunuzun tarzına uygun olacak şekilde seçmelisiniz. Ara sıra veya hareket halindeyken kullanım için portatif duşlar en iyi seçeneğiniz olacaktır. Bir tripod tabanına veya sehpaya sabitlenen duşlar, bir bahçe kulübesinin, garajın veya karavanın köşesinde kolay saklama için taşınabilir ve sökülebilir tasarıma sahiptir. Güneş enerjisiyle çalışan duşlar, suyu doğal olarak ısıtmak için güneşin sıcaklığını kullanır ve bu amaç için tasarlanmış bir tankla donatılır. Bu modellerde genellikle 20, 30 veya 40 litre hacimli plastik bir su deposu bulunur. Tankın kapasitesi mevcut sıcak su miktarını belirler. Tank ne kadar büyükse, sıcak suya o kadar uzun süre erişebilirsiniz. Bazı modeller, püskürtme uçlarını ayarlamanıza da izin verir. Duş gövdesindeki ek bir musluk ayakları yıkamak için yararlı olabilir. Bu, özellikle havuz duşlarında, yüzücüler için kullanışlı bir eklentidir. Ek olarak, açık hava duşları uzatılabilir duş başlıkları ve yüksekliği ayarlanabilir duş direkleri ile birlikte gelebilir. 

Soru 1: Havuz duşu nereye yerleştirilir?

Cevap 1: Açık hava duşlarının günün çoğu veya tamamı için güneşli olan bir yere yerleştirilmesi önerilir. Sabit duşlar için istikrarlı ve düz bir yüzey seçmelisiniz. Bu modelleri aynı zamanda sağlam bir tabana, vidalar ve sabitleme bağlantıları kullanarak vidalamalı ve ayrıca duşun tabanında su akışını planlamalısınız.

Soru 2: En iyi duş malzemesi hangisi?

Cevap 2: Diğer metallerden daha dayanıklı ve çok fazla tuz bulunan kıyı uygulamaları için uygun olduğu için paslanmaz çelik en iyi malzemedir. Paslanmaz çelik duşların kışa hazır hale getirilmesi genellikle oldukça kolaydır. Paslanmaz çelik ayrıca oldukça hafiftir. Kısa süreli bir bakımlar temiz ve güzel görünmesi daha kolaydır.

Soru 3: Dış mekan duşu su giriş seçenekleri nelerdir?

Cevap 3: Bazı dış mekân duşları yalnızca bir su girişine sahiptir. Bu modeller sadece soğuk ya da sıcak su sağlar. Tesisat özelliklerine bağlı olarak iki girişe sahip modeller de bulunabilir. Böylece sıcak ve soğuk suyu ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Çift girişli duşların çoğu duvara monte edilir, çünkü bunları doğrudan evinizin mevcut tesisatındaki sıcak ve soğuk borulara bağlamanız gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duşlar ve Masaj Jetleri

117 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 117 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60003222/60003224