Paslanmaz havuz merdivenleri
Yapı Market / Bahçe / Oto kategorilerinden yapacağınız her alışveriş, ihtiyacınız olan her şeyi, hem kalitesiyle hem de fırsatıyla beraber dolu dolu karşılamaya devam ediyor! Yapmanız gereken tek şey, önce ihtiyaç listesi hazırlamak ve daha sonra da ürün kategorilerimize göz atmaktan başka bir şey değil.
Tertemiz ve bakımlı bahçenin olmazsa olmazı, o düzeni bütün sene boyunca, özellikle de bahçenin bol bol kullanıldığı mevsim aylarında devam ettirebilmektir. Bahçe düzeni ve temizliği için ihtiyacınız olan çim biçme makinelerinden çapa makinelerine; bahçe keyfinizi daha keyifli hâle getirecek mangal, barbekü ürünlerine; bahçede oturma keyfini doya doya yaşayabilmek için bahçe mobilyaları; küçük el aletlerinden bahçe dekorasyon ve çiçek bakımına; tohum, fidan, toprak ürünlerinden bahçe sulama ürünlerine kadar her şey fırsatlarla bir araya gelmiş ve sizi bekliyor.
Bahçesinde havuzu olanların en çok dert yandığı konulardan biri de havuz merdivenlerinin paslanmasıdır. Bu yüzden paslanmayan havuz merdiveni kullanımı çok önemlidir. Havuz kenar ekipmanları kategorimizde hem sizi mutlu edecek hem de havuzunuzun daha hijyen olmasını, daha güzel görünmesini sağlayacak paslanmaz havuz merdivenlerine ulaşabilirsiniz!
Havuz kirliliği, birçok açıdan insan sağlığına ciddi zararlar verecek etkilere sahiptir ve merdivenlerin paslanması bu kirliliğe ve dolayısıyla sağlığı kötü yönde etkileyecek olumsuz güce sahiptir. Bu yüzden havuz merdiveni alışveriş seçimlerinin paslanmaz güçte olması çok önemli bir faktördür. Havuz bakımı, belli bir süre aralığında düzenli olarak yapılmalıdır. Temizlik dışında da önemli olan bir nokta daha vardır. O da havuz merdiven basamaklarının kaymasıdır. Bu kayma risklerine karşı özel olarak hazırlanan kaymaz basamakları da ürünlerimiz arasında kolaylıkla bulabilirsiniz! Hem içiniz rahat olsun, hem de havuzunuz tertemiz olsun.
Havuz merdivenleri kategorimizde; iki, üç, beş, dört ve seri basamaklı ve farklı modellere sahip havuz merdivenleri, beton tutamağı gibi ürünleri çok rahat bulabilirsiniz. Üstelik bulduğunuz ve satın almak istediğiniz bu ürünler, normal fiyatlarının çok daha altında olan ürünlerdir! Siz bir tıkladığınızda, ayağınıza gelecek bu ürünlerden asla ama asla pişman olmayacaksınız!
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Havuz Merdivenleri

211 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. GEMAŞ
  2. WaterFun
  3. Astral
  4. Bengi
  5. Erkalıp
  6. Kripsol
  7. POOLLINE
  8. Powerpool
  9. Nozbart
  10. Zigana
  11. Hayward
  12. Serapool
  13. DEVAHAVUZ
  14. Superpool
  15. Bundera
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001195/60003222/60003223
Başa dön