Hemsball

Eğlenceli olduğu kadar yüksek koordinasyon ve çeviklik gerektiren Hemsball, farklı aksesuarları ile beğeninize sunuluyor. Ailecek güzel vakit geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ya da müsabakalara katılabileceğiniz Hemsball için gerekli tüm aksesuarları bir arada inceleyerek seçiminizi yapabilir, eğlenceye katılabilirsiniz.

Topu çember içerisine değdirip, ikinci bir defa yere düşürmeden rakip oyuncunun sahasına geçirmeniz gereken oyun, hem hızlı davranmanızı hem de zekanızı kullanmanızı amaçlıyor. Rakip alanın bölgesine gelen topun, rakip oyuncu tarafından yere değmeden alınması gereken Hemsball, reflekslerinizi ve çevikliğinizi de güçlendirmeyi amaçlıyor. Özellikle zeka oyunlarından hoşlanan bireylerin rahatlıkla tercih edeceği oyun sayesinde hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de vücudunuzu çalıştırabilirsiniz.

Tenis, basketbol, hentbol, basketbol gibi branşı sporcularının sıklıkla tercih ettiği Hemsball malzemeleri, antrenman yapacak alan bulamadığınızda günlük rutininizin bir parçası olmayı amaçlıyor. Çok fazla alan gerektirmediği ve her mekanda kolaylıkla oynanabildiği için tercih edilen bu oyun türü sayesinde, zihinsel koordinasyonunuzu güçlü tutabilir, esneklik kazanabilir ya da odaklanmanızı artırabilirsiniz.

Pratik kurulumu ve basit oynanışı ile ailecek stres atabileceğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz Hemsball malzemeleri, aynı zamanda topluma ve aile bireylerine spor bilinci kazandırmayı amaçlıyor. Birlik ve beraberlik duygularını geliştirmek, çocuklarınızın bilgisayar bağımlılığını azaltmak ya da stres atmak için kolaylıkla tercih edebileceğiniz oyun, takım müsabakaları yapmanıza olanak verdiği gibi, 2 kişi ile de rahatlıkla oynanabilmeyi amaçlıyor.

Hemsball Oyunu Ürünleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylanarak, "Hemsball Spor Branşı" olarak resmiyet kazanan oyun, çocuklarınızın sporu sevmesini amaçlıyor. Çocukların psikomotor gelişimini destekleyen, denge gelişimi sağlayan ve reflekslerini kuvvetlendiren yeni ve çok yönlü bir oyun olan Hemsball’u tam anlamıyla keşfetmek için Hemsball oyunu ürünleri arasından seçiminizi yapabilir, oyunu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

55 mm çap dolu kauçuk bir yapıya sahip Hemsball topu, dışarıya kabartmalı yapısı ile kolay bir kavrama sağlıyor. Bu sayede ortaya çıkabilecek fiziksel engellerin önüne geçen top, 5.5 cm olan çevresi ile de kolay bir kullanım sunuyor. Resmi oyun kurallarına göre turuncu renkte olması gereken Hemsball topu sayesinde, rakiplerinizi kolaylıkla alt edebilir, gerektiği yerde rakiplerinizi sabote edebilirsiniz. Hem minikler liginde, hem de büyükler liginde kullanıma uygun ürün sayesinde, eğlenceye ara vermeden kıyasıya mücadeleler düzenleyebilir, çocuklarınıza spor bilinci aşılayabilirsiniz.

30 cm çapı, 20 mm yüksekliği ve 18 mm genişliği ile resmi spor kurallarına uygun olarak beğeninize sunulan çember, dört tarafı kabartmalı köşesi ile de kolay kavrama imkanı sağlıyor. Esnek oyun kuralları ve spor salonu ya da saha gereksinimi olmadan oynanabildiği için sıklıkla tercih edilen oyun, düşük maliyetli bir şekilde sportif aktivitenizi tamamlamanızı sağlıyor. Özellikle hareketsizlik, obezite ya da stres sorunları yaşayan çocuklar için eğlenceli bir ortam yaratan oyun, diğer spor dallarıyla uğraşan kişiler için de etkin ve kolay bir antrenman imkanı sunuyor.

Ayaklı basma tablası, hedef tahtası, çember, kauçuk Hemsball topu, katalog ve asmalı taşıma çantası ile birlikte gelen Hemsball malzemeleri spor seti, ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada sunuyor. Kolaylıkla oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz kullanma kılavuzu ile sizlere sunulan spor çantası, oyun kurallarını ve oynanış şekillerini detaylı olarak anlamanıza yardımcı oluyor.

Herkes için spor federasyonu bünyesinde yerli spor branşı olarak yer alan Hembsball ile keyifli dakikalar geçirmek için ürün kategorilerini inceleyebilir, halihazırda var olan oyununuzun eksik parçalarını tamamlayabilir ya da sevdiklerinizin bu spordan yararlanması için hediye edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hemsball Malzemeleri

3 ürün listeleniyor
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/60006220