Geniş ekranda görüntüleme yapabilme imkanı veren, iş ortamında ya da okulda işinize yarayacak olan birbirinden farklı teknik özellikleri sahip Hitachi Projeksiyon Cihazı seçenekleri sizleri bekliyor. Çalışma ortamında sunumlarınızın ve slaytlarınızın kolayca herkes tarafından görülebilmesini sağlayacak, sınıflarda derslerin daha etkili anlatılmasında yardımcı olacak projeksiyon cihazlarını, aynı zamanda evinizde sinema keyfi yapabilmek için de kullanabilirsiniz. Hem profesyonel amaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz hem de evinizde rahatlıkla kişisel amaçlarınız için tercih edebileceğiniz Hitachi projektörler kaliteli ve yüksek çözünürlükte görüntü keyfine ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Hitachi Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan ve Japonya merkezli bir marka olan Hitachi kalitesi ile geliştirilmiş projeksiyon aletleri sayesinde kalabalık ortamlarda işleriniz rahatlıkla yapmanız için gerekli olan görsel desteği sağlayabilirsiniz. Boyut ve teknik özelliklerine göre farklılık gösteren bu cihazlara, farklı fiyatlar ve seçenekler eşliğinde ulaşabilirsiniz. DLP görüntü teknolojisi ile geliştirilmiş olan ve bu özelliği sayesinde kusursuz görüntü sağlayan cihazlar 4200 ansi lümen'e yaklaşan ışık gücü teknolojileri ile ultra kaliteli bir görüntüleme desteği sağlıyor. Enerjiyi koruma özelliği üzerine geliştirilmiş ve Eco sistem ile desteklenmiş Hitachi projektörler, cihaz boştayken uyku konumuna geçerek enerjiyi koruma özelliği ile de doğaya destek veriyor.

Teknoloji destekli bir hale gelen iş toplantılarında, kurum anlaşmalarında ya da görselliğe dayanan derslerde kesintisiz ve akıcı görüntü sağlayan Hitachi cihazlar, kişisel kullanımlar için de uygun bir konumda yer alıyor. Evde, bahçede ya da dilediğiniz yerde kurulumunu kolayca gerçekleştirerek tutkunu olduğunuz dizileri, hayranı olduğunuz filmleri ya da istediğiniz görselleri kolaylıkla geniş ekranda seyretme keyfine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda teknolojik cihazlarınız ile akıcı bir bağlantı kurmanızı sağlayan bu cihazlar ile sevdiğiniz oyunları da büyük ekranda oynama fırsatını elde edebilirsiniz. Portatif ve ergonomik tasarım özellikleri sayesinde kolay taşınabilir bir yapıya ve tasarıma sahip Hitachi projeksiyon cihazları, dilediğiniz ortamda çok yer kaplamadan görüntü ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Hitachi Projeksiyon Cihazı Modelleri

Japon teknoloji firması Hitachi kalitesi ile geliştirilmiş projeksiyon cihazları, HD görüntü kalitesinde sunumlar yapabilmenize olanak tanıyor. 1600 x 1200 piksel çözünürlüğe kadar görüntü sunan ve gelişmiş lens oranları sayesinde net görüntülere kavuşmanızı sağlayan cihazlar, en iyi sonuçları elde edebilmenizi sağlıyor. 5000 saate kadar lamba ömrü ve 10000 saate kadar eko lamba ömrü sunan cihaz seçenekleri ile uzun süreli kullanımlarda da kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Donanımı, tasarımı ve teknik özellikleri ile küçük, orta ve üst sınıf kullanımlar için geliştirilmiş cihazlar, standart projeksiyon cihazlarından ayrılarak daha kaliteli ve ektra avantaj sağlayan kullanımlara olanak veriyor. 2000:1 kontrast oranı sayesinde karanlıkta kalan kısımları bile net bir şekilde görebilmenizi sağlayan bu ürünler ile, ister sinema keyfinizi iki katına çıkartabilir isterseniz de çalışma ortamında daha verimli geri dönüşler alabilirsiniz.

Hafifliği ve tasarımları sayesinde son derece ergonomik bir yapıda sunulan cihazlar, 1080 piksel çözünürlüğe kadar görüntü kalitesi sunuyor. HDMI, VGA, S-Video, Audio, Usb ve Kompozit bağlantı seçenekleri sunan cihazlar görüntü ve ses aktarımında sorun yaşamadan birçok farklı teknolojik cihaz ile bağlantı kurabilmenize imkan tanıyor. Bu sayede ister bilgisayarınızdan, ister tablet/telefonunuzdan isterseniz de uydu alıcınızdan kusursuz görüntüyü geniş ekranlara yansıtmanıza imkan veriyor. Moderator kontrol modu, Wi-Fi bağlantısı kurabilme imkanı, network ağı ile iletişim gibi farklı teknik özellikleri de sunan birçok Hitachi Projeksiyon Cihazı, sizleri bekliyor. Canlı ve parlak görüntüler sağlayan bu cihazları dilediğiniz yerde kullanabilir ve çeşitli görselleri efektif kullanarak daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hitachi Projeksiyon Cihazı

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hitachi
  2. Sony
  3. Acer
  4. Panasonic
  5. Viewsonic
  6. Benq
  7. NEC
  8. Epson
  9. Optoma
  10. LG
  11. Casio
  12. Infocus
  13. Asus
  14. BLUECAT
  15. Christie
  16. Mastek
  17. Barco
  18. Canon
  19. General
  20. Htp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Hitachi
DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN