Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hodaf Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Makası Manikür Set Bebek Bakım Tırnak Makası

Hodaf
135,92 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/80383015/80383019

Hizmetlerimiz arasında özellikle Bebek-Çocuk ve Yetişkin pilli tırnak törpü üretimi önemli bir yer tutmaktadır. İçerisinde bulunan 6 farklı başlık sayesinde tüm Tırnakların şekillendirilmesinde kısaltılmasında ve cilalanmasında kullanılan pilli tırnak törpümüz bunu sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlayan en önemli araçlardan biridir. Bu nedenle, müşterilerimize yüksek kalitede ve dayanıklı pilli tırnak törpüleri sunmaktayız.

; Pilli Bebek tırnak törpüsü, bebeklerin hassas tırnaklarına zarar vermeden kullanılabilecek özel bir tür tırnak törpüsüdür. Bebeklerin tırnakları hızla uzar ve sık sık kesilmelidir. Ancak tırnak makası kullanmak bebeklerde ciddi bir kesik riski oluşturabilir. Bu nedenle pilli bebek tırnak törpüsü, bebeklerin tırnaklarını kısaltmak ve düzeltmek için en güvenli bir seçenektir.

; Bebeklerin sağlık ve güvenliği her zaman en önemli önceliğimiz olmuştur ve bu doğrultuda ürünlerimizi üretirken de tüm güvenlik standartlarına uygun hareket etmekteyiz. Ürünlerimiz, kalite kontrol birimimiz tarafından sıkı bir şekilde denetlenir ve herhangi bir kalite sorunu yaşanmaması için gerekli önlemler alınır.

; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve bu nedenle ürünlerimizi düzenli olarak kalite kontrolünden geçiriyoruz. Ürünlerimizin tamamı sağlığa uygun malzemelerden üretilmektedir ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. ; Ürün özellikleri Batarya kapağı düz, kolay açılır ve kapanır gelişmiş motor, ultra-Sessiz ; Sessiz motoru sayesinde onlar hiç uykularından uyandırmadan uyurken tırnaklarını kesebilirsiniz.

; Sol ve sağ elinizi l / r rotasyonu ile rahatça değiştirin. ; Hafif, kompakt tasarım, ev ve seyahat için mükemmeldir.

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005S48R8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Bebedor Kolay Kavrama Çıt Çıt Makas Beyaz Xolo Solingen Rubber Bebek Çocuk Tırnak Makası XL251 Bebek Tırnak Törpüsü Otomatik Hodaf Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Makası Manikür Set Bebek Bakım Tırnak Makası Baby Jem Babyjem Bebek Çıtçıt Tırnak Makası 576 Gri Gold Nail Yenidoğan Bebek Dönerli Pilli Tırnak Törpüleme Makinası (Taşıma Kutulu) Bebedor Bebek Tırnak Bakım Seti Pembe Oxford Sport Bebek Çocuk Yetişkin Yeni Doğan Elektrikli Tırnak Makası Törpü Parlatıcı Bakım Seti Manikür Set Jetle Gelsin Yenidoğan Bebek/ Çocuk Pilli Tırnak Törpüsü Manikür Seti Kiwi Bebek Çocuk 6 Başlıklı Pilli Tırnak Kesme Törpüleme Makinesi Hodaf Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Makası Manikür Set Bebek Bakım Tırnak Makası Gold Nail Pilli Bebek/Yetişkin Tırnak Törpü Seti MasterCar Otomatik Pilli 6 Başlıklı Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Çocuk Tırnak Makası Manikür Seti 6 Adet Bebek Törpü Yedek Başlığı, Çocuk Bebek Dönerli Pilli Tırnak Kesme, Törpüleme Makinası Başlığı Art Proffesional Yenidoğan Bebek Çocuk Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Parlatıcı Tırnak Manikür Seti Hodaf Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Makası Manikür Set Bebek Bakım Tırnak Makası Bebedor Bebek Tırnak Bakım Setı 8550 Mavi Nuk Makas Bebedor Kolay Kavrama Tırnak Makası 552 Hodaf Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü Pilli 6 Başlıklı Çocuk Tırnak Makası Manikür Set Bebek Bakım Tırnak Makası Bambino Muhafazalı Çıt Çıt Makas P0667 - Mavi Bambino Bebek Tırnak Makası Pembe Schulzz Yenidoğan Bebek Tırnak Kesme Törpüleme Makinesi - Mavi
Başa dön