Bebek Tırnak Bakım

Bebekler hassas ve narin bedenleriyle ebeveynlerinin ilgisine, bakımına muhtaç bir şekilde dünyaya gelir. Bebek bakımı, inanılmaz anlarla dolu ama bir o kadar da zor bir yolculuktur. Bu zorlu süreçte yeni annelerin ihtiyaç duyduğu pratik ürünler, hayat kurtarıcı olur. Yenidoğan annelerinin hayatını kolaylaştıran bebek ürünleri, bebeğin bakımında yardımcı olur. Yenidoğan bebeklerin yumuşak ve sivri tırnakları, bakım yapılırken en zorlanılan bölgelerdendir. Bebek eldivenleri ile ilk günler kontrol altında tutulan eller zamanla daha hareketli bir hal alır. Uzun tırnakları ile bebeğinizin hem size hem kendine zarar vermemesi için tırnak bakımı yapmanız gerekir.

Narin Ellere Hassas Bakım

Bebek tırnak bakımı, çok zahmetli ve riskli bir işlemdir. Bebekler ellerini sabit tutmadığı için annelerin tırnak makasına iyi hakim olması gerekir. Çok derin kesilen tırnaklar, bir objeyi kavramak istediğinde bebeğinize acı verebilir. Tam olarak sert yapıya sahip olmayan bebek tırnakları kesim işleminde kırılıp, bükülebilir. Bebek tırnak bakımında kullandığınız aletler çok büyük önem taşır. Bebek tırnak bakımı ürünleri;

  • Bebeklerin narin tırnaklarına uygun sertlikte olmalıdır.
  • Set halindeki ürünler ile pratik bir bakım sağlanır.
  • Törpü detayı sivrilmiş tırnak kısımları için yardımcı olur.
  • Makas kenarlarının yuvarlanmış olması, kavisli bir ağız yapısına sahip olması bebek tırnak makasları için önemli detaylardır.
  • Geniş, kolay tutulan sap detayı ve hafif olması kullanım kolaylığı sağlar.
  • Paslanmaz çelikten üretilmiş olması sağlık açısından önemlidir.

Tırnaklar bakteri oluşumu için uygun ortamı sağlar. Bu nedenle bebeğinizin kendine özel bir tırnak makası olması gerekir. Düzenli bakım yapılan tırnaklar daha sağlıklı bir yapıya sahip olur. 

Bakım Setleri ile Mutlu Bebekler

Kişisel bakım yetişkinler için olduğu kadar bebekler için de önemlidir. Saç, tırnak, burun ve kulak bakımı gibi rutinler bebeğinizin sağlıklı gelişimine destek olur. Saç fırçası, burun aspiratörü, ateş ölçer, tırnak makası, tırnak törpüsü, tarak gibi bakım malzemeleri içeren bebeklere özel bakım setleri, annelerin vazgeçilmezi olur. Annelerin bebek çantalarında kolayca taşıyabilecekleri bu ürün setleri, hem seyahatlerde hem de evde konfor sunar. Bebeğinizin kişisel eşyalarının kendine has olması onun sağlığı açısından da doğru bir yaklaşımdır. Bebeğinizin sorunsuz nefes almasına, saç derisinin havalanmasına, tırnaklarının kısaltılmasına, ateşinin ölçülmesine destek olan bu ürünler, yenidoğan annelerinin işlerini kolaylaştırır. Doğumdan itibaren güvenle kullanılan bu bebek bakım setleri, sağlığa zararlı olmayan malzemeden üretilir. 

Bebek tırnak bakımı ya da bebek bakım setleri farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eder. Sevimli karakterler ile süslenen bu ürünler bebeklerin ilgisini çeker. Çizgi film figürlü bu ürünler, bakım yaptırmaktan hoşlanmayan bebekler için sıkıcı işlemi eğlenceli hale getirir. Ürünlerin bir arada kalmasına yardımcı olan özel çantaları ile kolay taşınabilir. Düzenli olarak kişisel bakım yapılan bebeğiniz, daha şirin ve sağlıklı görünür. Tırnak bakımında bebeklerin daha sakin ve hareketsiz olduğu uyku zamanlarını beklemek çok daha uygun olur. Uyku sırasında tırnakların kesilmesi, istenmeyen sonuçlara ve kazalara engel olur. Diş bakımı için ürünler sunan paketler ile bebeğinizin sağlıklı gülüşlerine zemin hazırlayabilirsiniz. Diş temizlemeye alıştırıcı, güvenlik halkasıyla diş fırçası gibi farklı ürün detayları olan bu setler, bebeğinizin bakımında size destek olur.

Bebeğinizin bakımı tüm gününüzü kaplayabilir. Sorun çözen, hayat kurtaran, günü kolaylaştıran bu ürünlerle annelerin yükü bir nebze hafifler. Bebek bakımında pratik ürünler, günü kurtarıcı olur. Her şeyden önce bebeklerinin sağlığını ve güvenliği düşünen annelerin hassasiyetinde üretilen bu ürünler, bebeğinizin sağlıklı gelişimine yardımcı olur. İnsan sağlığına zararlı madde içermeyen bebek tırnak bakım ürünleri ile bebek bakım rutininiz kolaylaşır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Tırnak Bakımı

302 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 302 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?