İyi ve kaliteli bir yürüyüş veya koşu ayakkabısı kendiniz için alacağınız en güzel hediyelerden biridir. Hem sağlıklı bir şekilde spor yapmanızı sağlayacak hem de rahatlığı ve güzelliği, sizin daha sağlıklı bir yaşam için spor yapmaya olan hevesinizi arttıracaktır. Hummel Yürüyüş ve Koşu Ayakkabıları benzersiz dış tasarımları ve ortopedik özellikleriyle sizin için ideal bir seçim olacak. Hummel Yürüyüş ve Koşu Ayakkabılarının konforu ve özgün tarzıyla tanıştıktan sonra spor yapmanın keyfine varacaksınız.

Hummel Koşu Ayakkabısı

Koşu ayakkabısı ve yürüyüş ayakkabısı ilk anda benzer ürünler olarak görülmektedir. Fakat koşu ve yürüyüş için kullanılan ayakkabılar farklı şekillerde tasarlanmaktadır. İki ayakkabı arasındaki farkları bilmek, sporunuzu sağlıklı bir şekilde yapmak için çok önemlidir.

Koşu esnasında vücut ağırlığının iki veya üç katının tek bir ayak tarafından taşınması gerekir. Bu ciddi bir yüktür. Ayrıca koşu esnasında iki ayağın birden yere değmediği anlar mevcuttur. Ayakkabınızın ilk anda karşılaştığı şoku nasıl karşıladığı sizin çok önemlidir. Bu sebeple koşu ayakkabısı alırken ayakkabınızın şok emme özelliği olup olmadığını çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Hummel yürüyüş ve koşu ayakkabılarında şok emme özelliğine sahip olan EVA tabanlar kullanılmıştır. Kullanılan özel tabanlar sayesinde koşu sizin için çok daha kolaylaşacak ve koşu esnasında oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçilmiş olacaktır. Ayağınızın aldığı ilk şokun ayakkabı tarafından emilmesi sizi konforla tanıştıracaktır.

Koşu sırasında ayakkabılarda oluşan ısı, yürürken oluşan ısıya oranla çok daha yüksektir. Bu sebeple kullanılan kumaş, serinliği sağlaması adına özenle seçilmelidir. Hummel yürüyüş ve koşu ayakkabılarında ayakkabının nefes alabilmesi için mikrofiber özellikte olan gözenekli kumaşlar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra ayakkabınızın bu yüksek ısıda dahi anti bakteriyel özellikte olması da hijyen açısından çok önemlidir. Hummel yürüyüş ve koşu ayakkabılarında iç tabanlar anti bakteriyeldir ve çıkarılabilir özelliktedir.

Ayrıca Hummel yürüyüş ve koşu ayakkabıları aşınmaya karşı da dirençlidir. Bu özellik sayesinde koşuyu nerede yapacağınızı özel olarak düşünmenize ve planlamanıza gerek kalmaz. İstediğiniz her yerde koşunuzu rahatlıkla planlayabilirsiniz. Hummel yürüyüş ve koşu ayakkabıları sizin doğa ile buluşmanızı sağlayacak, aşınmaz tabanlarıyla doğa ile aranızda bulunan engelleri aşacaktır.

Hummel Yürüyüş Ayakkabısı

Yürüyüş sırasında vücut ağırlığı koşu ile karşılaştırıldığında çok daha dengeli bir şekilde dağılır. İki ayak da yere her zaman temas ettiğinden vücut ağırlığını bölüşürler. Yürüyüş ayakkabılarında esneklik çok önemlidir. EVA tabanlarda esneklik sağlanması adına dikey girintiler kullanılmıştır. Hummel yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanmış Crosslite Serisi hafif ve nefes alabilir şekilde üretilmiştir. Dikey girintiler ve nefes alabilen tasarımı sayesinde tüm gün kullansanız dahi ayakkabılarınızın ağırlığını hissetmeyeceksiniz.

Hummel yürüyüş ayakkabıları hafif antrenman yapan sporseverler için idealdir. Günlük kullanıma da uygundur. Kullanılan canlı renkler ve özel tasarımlar her türlü kıyafetinizle spor ayakkabınızı kombine etmenize imkan sağlayacaktır. Şıklığı, rahatlığı ve kaliteyi bir arada yakalama şansını Hummel Yürüyüş Ayakkabısı ile birlikte bulacaksınız. Uzun bir günün sonunda beklediğiniz kadar yorulmadığınızı fark edecek ve farkın rahat yürüyüş ayakkabılarınızdan geldiğini anlayacaksınız.

Sabah yürüyüşünüzü bu güzel ayakkabılarla yapabilir, ardından aynı ayakkabılarla günlük aktivitelerinize bu rahat ayakkabılarla koşabilirsiniz. Ayak sağlığı oldukça önemli bir konudur. Ortopedik sorunlar yaşamamak için doğru ayakkabı seçimine dikkat etmek gerekir.

Esnek bir şekilde tasarlanmış EVA tabanlar, hafif ve nefes alabilir tasarım, anti bakteriyel ve çıkarılabilir iç yüzey, mikrofiber ve gözenekli kumaşlar, canlı renkler ve özgün tasarım ile Hummel ayakkabı modelleri bu kategoride sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hummel Yürüyüş ve Koşu Ayakkabısı

284 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 36 / 284 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?