INCA, alanında kendinden söz ettiren başarılara imza atıyor. Teknolojisini yenilikçi anlayışı ile birleştiren INCA firması, kablosuz modem serisi ile birlikte size mükemmel bir çözüm sunuyor. Kendi ağınızı kurmak istiyor veya yüksek hızda veri aktarımı sağlamak istiyorsanız Inca modem tercih edebilirsiniz.

Hepsiburada.com ayrıcalığına sahip olarak INCA ürünlerini satın almak için hepsiburada.com üzerindeki arama bölümünden dilediğiniz ürünü aratabilirsiniz.

Yüksek teknolojiyi ürünlerinde kullanmakta gecikmeyen INCA, birden fazla port seçeneği ile yerden, kablodan ve karmaşadan tasarruflu imkanlar yaratıyor. Fiyat ve performans açısından geniş imkanlar sunan INCA firması, 300 Mbps yüksek hıza ulaşabiliyor. Bununla beraber her bütçeye hitap eden; ev ve ofislerde kullanılabilecek şekilde kategorize edilmiş ürün yelpazesi ile ayrıcalıklı özellikleri kullanmanıza olanak tanıyor. Kurulum CD'si ile birlikte teknik servise muhtaç olmadan hızlı bir şekilde kurulumu tamamlayabiliyor; tek başınıza ürününüzü kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz. Cihazınız aracılığı ile sisteminize sızmak isteyen kötü niyetli kişilere karşı üstün özellikli güvenlik duvarları koyan INCA firması, WPA-PSK, WPA2-PSK şifreleme sistemleri sayesinde güçlü şifreler oluşturma imkanı sunuyor. Inca modem ürünleri sizlere bu ayrıcalıkları memnuniyetle sunuyor.

INCA firması alanında lider olma hedefi ile yola çıkmış olan bir firmadır. Bununla beraber sadece güvenlik duvarları ve hız ile öncü olmakla kalmayan firma, 5 adet PPPOE tipi bağlantı desteği de sağlayarak oyun severlere farklı seçenekler sunuyor. Dünya çapında bir üne sahip olan INCA firmasını sizler de tercih edebilir; yüksek güvenlik ayarlarına, gelişmiş teknolojik imkanlara ve yüksek hıza sahip olabilirsiniz.

Hepsiburada.com ile dilediğiniz ürün ayağınıza gelsin! Karda, kışta ve ayazda ürünler içinde kaybolmamak adına; doğru ürünü iyi fiyata almak için hepsiburada.com doğru adres.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Inca

273 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön