Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapriler doğada gerçekleştirilen etkinliklerde, kullanıcısına kolay hareket etme imkânı tanıyan ve dış etkenlerden koruyan konforlu ürünlerdir. Her yaştan doğaseverin yapabileceği doğa yürüyüşleri için tasarlanan modeller, şehir yaşamında da kullanılan şık tasarımlar içerir. İşlevsel modeller sunan Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapri seçenekleri, kumaş, kesim ve dikiş özellikleri ile size konforlu kullanım keyfi sunar. Elastik bel ve ayarlanabilir ayak manşeti gibi özelliklerle tasarlanan outdoor pantolon modellerini, soğuk iklim açık hava aktiviteleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Jack Wolfskin kapri seçenekleri ise yaz ve bahar aylarında kullanabileceğiniz modern tasarımlı ürünlerdir.

Jack Wolfskin Outdoor Pantolonların Farkı

Trekking pantolonu olarak da isimlendirilen outdoor pantolon modelleri, standart ürün seçeneklerinden farklıdır. Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapriler, farklı hava koşullarına ve doğa yürüyüşleri sırasında karşınıza çıkabilecek olumsuzluklara karşı özel olarak tasarlanır. Ürünlerin kesimleri ve kumaş özellikleri günlük pantolon tasarımlarından farklıdır. Modeller, kullanıcıyı rahat ettirmeyi hedefleyen faydalı özellikler sunar:

 • Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapri seçenekleri işlevsel detaylarla tasarlandığı için konforludur.
 • Modüler olarak tasarlanan Jack Wolfskin outdoor pantolon çeşitlerini dilerseniz bir fermuar yardımıyla kapri formuna getirip kullanabilirsiniz.
 • Markanın pantolonları kullanıldığı mevsim koşullarına uygun formlarla tasarlanır. Ürünler; hafif yapılı, dayanıklı ve esnek kumaş çeşitleri ile üretilir.
 • Sıcak yaz günleri ile bahar aylarında yapılan doğa etkinlikleri için tasarlanan modeller, nefes alabilen kumaşlarla üretildiği için terlemenize izin vermez. Sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumayı başarır.
 • Jack Wolfskin trekking pantolon modelleri, su geçirmezlik özelliğine sahip hızla kuruyabilen kumaşlarla üretilir. Doğa yürüyüşü sırasında yağışla karşılaştığınızda sizi korur ve bacaklarınızın ıslanmasına izin vermez.
 • Ağırlık yapmayan hafif kumaşlarla üretilen pantolonlar, aktif hareket etmeyi gerektiren doğa yürüyüşleri sırasında rahat olmanızı sağlar. Performansınızı artıran ürünlerdir.
 • Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapri modelleri ekstra ceplerle tasarlanır. Trekking aktivitelerinizde ihtiyacınız olacak ekipmanları taşımanıza yardımcı olur.

Ourtdoor Pantolonları Kullanım Amacına Uygun Seçin

Erkek, kadın ve çocuklar için şık çizgilerle tasarlanan işlevsel yapılı Jack Wolfskin outdoor pantolon, kapri ve şort modelleri, farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürünlerden oluşur. Trekking panolunu alırken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

 • Aktivitenin gerçekleşeceği arazi ve hava koşullarına uygun modelleri seçmeye dikkat edebilirsiniz. Böylece ekstra sürprizlerle karşılaşmazsınız.
 • Rahat hareket edebileceğiniz kesimleri, dayanıklı ve esnek yapılı kumaşları tercih ederek performansınızı artırabilirsiniz. Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklı kumaş dokusu ile üretilen modeller önceliğiniz olabilir.
 • Organik pamuk ve polyester karışımı kumaşlarla üretilen kadın ve erkek Jack Wolfskin trekking pantolon seçenekleri çok kullanışlıdır. Su ve rüzgâr geçirmeyen sağlam dış malzeme ile üretilen pantolonlar, 5 adet cep detayı sunarak konforlu kullanım imkânı tanır.
 • Sıcak havada ve zorlu parkurlarda yürüyecekseniz, nem transferi yaparak teri dışarı atan, hava alabilen, ıslaklık hissi yaratmayan ve su geçirmeyen modelleri seçebilirsiniz.
 • Soğuk ve yağışlı havada yapılan doğa yürüyüşleri için de soğuktan korumanızı sağlayan termal kumaş özellikli, su ve rüzgâr geçirmeyen ürünlere yönelmeniz gerekir. Paçaları ve kalça kısmı su tutmayan Jack Wolfskin outdoor pantolon modelleri bu amaca uygun seçeneklerdir.
 • Outdoor pantolon, kapri ve şort ihtiyaçlarınızı karşılarken bedeninize kolayca oturan, esnek yapılı elastan kumaştan üretilen modelleri tercih ederseniz özgürce hareket etme şanına sahip olabilirsiniz.

Ürünlerin Sunduğu Fiyatlar

Softshell pantolon modelleri de bulunan Jack Wolfskin outdoor pantolon ve kapriler, ulaşılabilir fiyat özelliği sunan yüksek teknolojili ve üstün kaliteli ürünlerdir. Ekonomik bütçeli alışverişler yapmanıza yardımcı olur. Çamaşır makinesinin hassas programında kolayca yıkayabileceğiniz ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Jack Wolfskin outdoor pantolon, kapri, şort ve t-shirt modelleri, doğa yürüyüşleriniz için seçebileceğiniz ürünler olmanın yanı sıra şehir yaşamında da kullanabileceğiniz modern tasarımlı giysilerdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jack Wolfskin Outdoor Pantolon

72 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cinsiyet
Toplam 36 / 72 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?