"Karate do ve kempo antrenmanı sırasında içinde rahat edeceğiniz kıyafet çeşitlerine hepsiburada.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.  Spor türüne uygun hareketler için özel üretilen bu ürünleri karate ve kempo kategorisinde inceleyebilirsiniz. 

Karate do için özel tasarlanan bu kıyafetleri, gabardin dokuma, pamuk ve polyester karışımı olarak farklı malzemelerden üretilmiş şekilde bulabilir ve üzerinde “Do Sporcusu” yazılı antrenman kıyafetlerini de aynı kategori içinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında Do-Smai markasında farklı bedenlerde, viskon ve polyester karışımı karate do antrenman takımlarını yine aynı başlık altında bulabilirsiniz. Antrenman kıyafetlerinin yanında karate do yaparken kullanılan üzerinde Japonca “Karate Do” logosu basılı alın bandı çeşitlerini de aynı markada bulmak mümkün.

Kıyafetler dışında spordaki seviyeyi gösteren kuşak çeşitlerini farklı kalitede ve kendinizi uygun renklerde seçebilirsiniz. Karate do için özel tasarlanmış üzerinde Türkçe-Japonca karşılıklı “Karate Do” şeklinde nakış işlenmiş kemer çeşitlerini de bu kategoride bulmak mümkün.

Karate do dışında kempo için özel tasarlanan siyah renkte, beyaz kuşaklı takımlar ile antrenman yapabilirsiniz. Farklı bedenlerde, kempo hareketlerine uygun dikiş özellikleri ile polyester ve pamuk karışımı üretilen bu ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında daha sıcak havalarda tercih edebileceğiniz karate do ve kempo yaparken kullanılan bisiklet yaka tişörtleri de bu kategori altında bulabilirsiniz."

Karate ve Kempo Malzemeleri

43 ürün var
 1. Markalar
  1. Kihon
  2. Cyclone
  3. Daedo
  4. Do-Smai
  5. Adidas
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19266
BAŞA DÖN