1952 yılında kurulan ve el örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan Kartopu Tekstil Mamulleri A.Ş. yurt içi ve yurt dışında geniş bir pazar payına sahiptir. Marka ürünlerinde akrilik, polyamid, yün, moher, tiftik, pamuk, bambu, viskos gibi doğal ve sentetik ham maddeler kullanır. Rengarenk ve kaliteli el örgü ipliği seçenekleri sunan Kartopu ip çeşitlerini kışlık giysi ve aksesuar ürünlerinin yapımında kullanabilirsiniz. Kartopu örgü ipi fiyatları ürünlerin taşıdığı özelliklere göre değişen fiyatlarla tüketicilere sunulur.

Örgü İşi Yapmanın Faydaları Nelerdir?

El emeği örgü işi yapmak çok eski tarihlere dayanan en ekonomik üretim şekillerinden bir tanesidir. Aynı zamanda iyi bir terapi yöntemidir. Çünkü örgü; zihni boşalmak ve sıkıntılardan arınmak için seçilecek mükemmel bir uğraşıdır. İnsan ruhu üzerinde meditasyon etkisine sahiptir ve ruhsal rahatlama sağlar. Pek çok renk seçeneği sunan örgü yumakları ile hem ruhunuzu rahatlayabilir, hem de şık giysiler, atkı ve bereler örerek aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. El becerinize dayalı bir şeyler üretmenin mutluluğunu yaşamak da çok önemlidir. Kartopu örgü ipi çeşitleriyle elbiseden, kazağa, bebek giysilerinden aksesuarlara ve battaniyeden kilime kadar birçok şeyi örebilirsiniz. El örgüsü hediyeler daha değerli olduğu için sevdiklerinize ve dostlarınıza ilgi çekici hediyeler de yapabilirsiniz. Kartopu’nun rengarenk yumakları ile istediğiniz her modeli keyifle örebilirsiniz.

Örgü İpi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Örgü ipleri çok çeşitli olup farklı ürünlerin yapımına uygun niteliklerle tasarlanır. Örmek istediğiniz ürüne göre seçim yapmanız önemlidir. Örgü iplerinin doku özellikleri de birbirinden farklıdır. Modelinizle uyumlu bir ip seçerseniz istediğiniz sonuca kolayca ulaşabilirsiniz. İpin ince ve kalın olması, yün ya da pamuktan üretilmesi veya sentetik olması gibi etkenleri dikkate almanız gerekir. Ürünü kullanacak kişinin cilt özellikleriyle uyumlu olması da önemlidir. Modelinizi bir bebek için örmek isterseniz sadece bebe örgü iplerini kullanmanız daha doğru olur. Hassas ciltler için de cildi kaşındırmayan doğal, sağlıklı ve kaliteli bir örgü ipi seçmeniz iyi bir tercihtir. Bebeklere ve hassas ciltli kişilere öreceğiniz modeller için %100 organik pamuk, keten, kaşmir, alpaka ve ipek gibi doğal malzemelerden üretilen ipleri seçebilirsiniz. Kartopu örgü ipleri size pek çok seçenek sunar.

Bebekler İçin Uygun Örgü İpleri

Kartopu'nun bebekler için üretilen özel el örgü ipliği “Yumurcak” serisi, bebeğinizin yumuşacık cildiyle uyumludur. Kadifemsi dokusu sayesinde bebeğinizin tenini rahatsız etmez ve ona anne sıcaklığını hissettirir. Farklı renk ve desen seçenekleri sunan serinin ürünleriyle bebek battaniyesi ve aksesuarları örebilirsiniz. Bebeklerinizin huzurla giyeceği örgü giysi modelleri için Kartopu Benekli Bebe serisini de tercih edebilirsiniz. Kartopu Anakuzusu iplik çeşitleri ise bebek battaniyeleri ve diğer örgü modelleriniz için güvenle kullanabileceğiniz örgü ipi seçeneğidir.

Modelinize Uygun Örgü İpini Tercih Edin

Örgü ipinizin yapmak istediğiniz modelle uyumlu olması gerekir. Koltuk şalı veya battaniye örmek istiyorsanız oldukça kalın dokusu olan iplikleri seçebilirsiniz. Böyle büyük parça ürünleri kalın ip, şiş ve tığ ile örerseniz daha çabuk üremesini sağlarsınız. Kartopu Zebra ipliklerini klozet takımları, paspaslar, süslü yatak ve koltuk örtüleri örmek için kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için bir hırka veya yelek örmeyi düşünüyorsanız ince kalınlıkta bir bebe ipi seçmelisiniz. Tığ işi örgü modelleri için de ekoseli örgü deseni içeren ipliklerden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Şişlerinize takılmadan örme imkânı tanıyan ve yumuşak yün dokusu ile kolayca örülebilen bir ipliğe ihtiyacınız varsa Kartopu Elite Wool Grande iplik serisini tercih edebilirsiniz. Bu iplik çeşidi tüm örgü modellerinizle uyumludur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kartopu Örgü İpleri

3520 ürün listeleniyor
Nako
Kartopu
Alize
Ören Bayan
Saltıklar
Gazzal
Open Cart
Nazik Endam
Berqnet
Angel Çanta Aksesuar
Yarnart
Himalaya
Polosu
MBB Ticaret
Domino
BYR
Etrofil
Hersey Evinizde
Ritzz
Lavita
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Satıcı
Toplam 36 / 3520 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?