Paten, bisiklet ve kaykay gibi sporlarla uğraşırken olası kazalara karşı kullanacağınız kask ve korumalıklar, sizi sakatlık ve ölüm risklerine karşı koruyarak daha güvenle spor yapmanızı sağlar. Hepsiburada.com’un kask ve korumalıklar kategorisi, bir çok markanın kask ve korumalıklarını sizlere sunuyor.
Bu kategoride yer alan ürünlerden bazıları şöyle: Dizlik, bileklik ve dirseklikten oluşan üçlü koruyucu setler, darbelere karşı dayanıklı kasklar, sıcak ve soğuk havalarda kıyafet üzerine giyilebilen malzemeden üretilmiş korumalıklar, likra kumaşı sayesinde dizinizi kavrayarak koruma artıran dizlikler, üzerindeki gözenekler sayesinde hava sirkülasyonunu kolaylaştıran kasklar, sadece paten ve kaykaycılar için özel olarak tasarlanmış kasklar, çocukların anatomik yapısına uygun olarak üretilmiş köpük korumalı koruma setleri, tam güvenlikli çocuk kaskları, darbelere karşı yüksek koruma sağlayan profesyonel bisikletçi kaskları. Kask ve korumalıklar kategorisinde Delta, Busso, Hattrick, Voit, Dynamic, Action ve Ravel gibi markaların kask ve korumalıklarını bulabilirsiniz.
Paten, kaykay ve scooterlar kategorisinde kask ve korumalıkların yanı sıra buz patenleri, farklı yaş guruplarına özel scooterlar ve patenler gibi yüzlerce ürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz. Siz de paten, bisiklet ya da kaykay kullanırken kask ve korumalığa ihtiyaç duyuyorsanız, Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un kask ve korumalıklar kategorisini incelemeden alışveriş yapmayın.

Kask ve Korumalıklar

218 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Powerslide
  2. Ennui
  3. Rollerblade
  4. Delta
  5. Carelle
  6. Busso
  7. Maskara
  8. Dynamic
  9. Fila
  10. Voit
  11. Vona
  12. Altis
  13. Limar
  14. Plus
  15. Tempish
  16. Kali
  17. Sway
  18. Action
  19. Hattrick
  20. Cosfer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19050/368031
BAŞA DÖN