Değişen ve gelişen moda anlayışıyla şıklık kadar rahatlık da ön plana çıkar. Birbirinden güzel ve kaliteli spor ayakkabı modelleri, hem spor hem de günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilir. Kinetix yürüyüş koşu ayakkabılarının en son teknolojilerden faydalanarak üretilmesi ayağınızın konforunu sağlar. Performans sağlaması ve taban yapısıyla da sağlıklı kullanım sunan Kinetix yürüyüş koşu ayakkabıları trendlere, uygun tasarımlarıyla da göz doldurur. Spor ve günlük kıyafetlerle kombin edilebilen spor ayakkabı modelleri enerjik ve dinamik bir görünüm oluşturur. Kadın, erkek ve çocuk model seçenekleri ihtiyaçlarınıza uygun spor ayakkabıyı bulmanızı kolaylaştırır.

Kinetix Koşu Ayakkabısı

Kinetix koşu ayakkabısı kullanım amacına uygun olarak tasarlanmıştır. Koşu sırasında ayağınıza gereken konforu sağlar ve size sadece performansınıza odaklanmak kalır. Kullanıma uygun taban özelliği, hava geçirgenliği ve dizaynıyla koşularınız için doğru tercih olacaktır. Birbirinden farklı model seçenekleriyle de zevkinize uygun olanı seçebilir, birbirinden şık ve sportif kombineler oluşturabilirsiniz.

Koşarken koşu ayakkabısı kullanmak önemlidir. Yastıklama ve hareket kabiliyeti kazandıran spor ayakkabılar spor faaliyetlerinizi zevkli hale getirir. Kinetix koşu ayakkabıları esnek yapıları sayesinde ayağınızı kavrayarak konforlu bir bir kullanım sunar. Koşu ayakkabılarının dış ve iç taban yapıları farklıdır. Kullanımına uygun özelliklerle donatılarak daha verimli olması sağlanır. Ayakkabıların yüzey malzemeleri hava geçirgen özelliğindedir.

Koşu ayakkabısı seçerken dikkat edeceğiniz kriterler; öncelikle kullanım amacına uygunluğu ve kullanacağınız zemindir. Parkurlar ve özel pistlerde kullanılacak koşu ayakkabısı ince tabanlı olmalıdır. Açık alanda ve özellikle patikalarda yapılacak koşular için taban yüzeyi tırtıklı ayakkabı çeşitleri tercih edilmelidir. Doğru koşu ayakkabısıyla kilometrelerce koşabilir ve performansınızı arttırabilirsiniz.

Antrenmanlarda veya yarışlarda koşarken ve gündelik hayatınızda kullanacağınız koşu ayakkabılarının düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Spor ayakkabılarını çamaşır makinesinde yıkamak temizlik sağlasa da, ayakkabının bir çok özelliğini ve dış görünümünü yıpratacağından önerilmez. Onun yerine hafif nemli ve dilerseniz sabunlu bir bezle silebilirsiniz. Bu yöntemle yıpranmasını önleyebilir yeniliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

Kinetix'in birbirinden şık ve kullanışlı koşu ayakkabılarından zevkinize uygun olanı seçebilir, rahatlığı ve konforu sayesinde spor faaliyetlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kinetix Yürüyüş Ayakkabısı

Yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş ve egzersizlere uygun üretilir. Sağlıklı yaşama önem veren bir çok kişi sadece yürüyüş yaptıklarında değil, günlük ayakkabı tercihlerinde de seçimlerini yürüyüş ayakkabılarından yana yapar. Ayağa konfor ve hareket kolaylığı sağlayan spor ayakkabılar gün boyu rahatlık sunar. Kinetix yürüyüş ayakkabıları uzun yürüyüşlere bağlı yorgunlukları azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Kinetix yürüyüş ayakkabılarının topuk bölümünde yastıklama ve destek özelliği bulunur. Bu sayede ayakkabınız, gereken esnemeyi sağlayarak ayağınızdaki konforu sağlayacaktır.

Kinetix yürüyüş ayakkabıları hafiftir ve bu sayede daha hızlı ve seri hareket edebilirsiniz. Yapacağınız uzun yürüyüşlerde ayağınızın terlememesi için hava geçirgen özelliği bulunan bir dış yüzeyinin olması önemlidir. Yapacağınız yürüyüşler, ayak bileğinizden bel kemiğine kadar tüm vücudunuzu etkiler. Doğru yürüyüş ayakkabısını seçmek beden sağlığınız açısından da mühimdir. Düzenli yürüyüş yapıyor ve gün boyu ayakta çok uzun süre kalıyorsanız, mutlaka yürüyüş ayakkabısı kullanmalısınız. Kinetix' in birbirinden şık ve kullanışlı yürüyüş ayakkabıları şık ve estetik görünümünüzü de tamamlar.

Yürüyüş ayakkabıları koşu ayakkabılarına göre daha alçak tabanlıdır. Esneklik sağlayarak ayağınızın yorulmasını engeller ve daha iyi bir performans sergilemenizi sağlar. Topuk koruyucu destekleri sayesinde eklemlerinizin doğru bir şekilde çalışmasına yardımcı olarak daha az yorulmanızı sağlar. İçerisindeki yastıklama özelliği sayesinde yürüme esnasında oluşan basıncı azaltır. Hafif malzemeden yapılan yürüyüş ayakkabıları enerji kaybınızı azaltarak daha verimli bir yürüyüş yapmanıza yardımcı olur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kinetix Yürüyüş ve Koşu Ayakkabısı

Marka
Erkek
Kadın
Erkek Çocuk
Kız Çocuk
Toplam 24 / 1002 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/27047262/kinetix