Mutfakların baş köşesinde yer alan gereçler arasındaki tavaların sık kullanımlarından dolayı sağlıklı malzemeden üretilmiş olması, yemeklerin sağlığı ve lezzeti açısından büyük önem taşıyor. Titiz üretimi ve kalitesi ile tanınan Lava markalı tavalar, mutfaklara sağlıklı tatlar sunmaya devam ediyor. İleri döküm teknolojisi ve kırk yıllık deneyim ile üretilen Lava döküm tavalar, üretim süreçlerinde laboratuvarlarda gerekli tüm testlerden geçiyor ve uluslararası kalite standartlarını tam olarak karşılıyor. Aynı zamanda üretimlerinde yüksek nitelikli döküm demir kullanılıyor ve insan sağlığını etkileyen hiçbir zararlı katkı maddesi içermiyor. Kullanıcının büyük beğenisini ve güvenini kazanan ürünler, yıllarca en güzel sofraların kurulmasında başrolü oynuyor.

Kadınların en pratik yardımcılarından olan Lava döküm tava çeşit ve model zenginliği, üstün nitelikleri ve uzun ömürlülüğü ile dikkat çekiyor. İyi bir döküm tavanın en önemli özellikleri arasında ağırlığı ve kalın tabanlı olması gösteriliyor. Lava döküm tavalar yeterli ağırlığa ve kalın bir tabana sahip olduğu için ısıyı emiyor, içerisindeki besin maddelerine ısının eşit oranda yayılmasını ve pişirme derecesine ulaşmasını sağlıyor. Böylece yemekler mükemmel lezzette pişiyor. Döküm demirin özgül ısısının düşük olması, pişirme kalitesini istenen düzeyde temin ediyor.

Lava döküm tavalar, mutfaklarda pek çok farklı besin maddesinin en güzel yemeklere dönüşmesinde kullanılabiliyor. Döküm demirin benzersiz yapısı sayesinde kızartmalar, etler, beyaz et ve balıklar, leziz krepler, kavurmalar Lava’da maksimum tada ulaşıyor. Üst derecede kızabilen tava, besinlerin yapışmasını engelliyor. Et pişirme esnasında kızgın tava etin yüzeyini dağlıyor ve mühürlüyor. Böylece mühürlenen gıdanın tüm suyu, lezzeti ve besin değerleri içerisinde kalıyor. Lava döküm tavanın iç yüzeyinde bulunan kanallar sayesinde ise besinin sadece bir kısmı tava yüzeyi ile temas ediyor. Pişirme işlemi tamamlandığında hem yiyecek tavadan kolaylıkla ayrılıyor hem de üzerinde çizgiler oluşuyor. Ürünler, pek çok yemek tarifinin uygulanmasında kullanılabiliyor. Isının yüzeye eşit yayılmasından ötürü kısık ateşte uzun pişirme gerektiren yemeklerde de en iyi sonucu veriyor. Lava döküm tava modelleri ile köz tadındaki etler, sebzeler sofraları şenlendiriyor. Lava döküm tavaların özgün tasarımı, besin değerlerinin yemekte en iyi şekilde korumasına yardımcı oluyor. Vitamin, protein, mineral ve aroma kaybı olmaksızın sağlıklı sofralar Lava ile kolay bir hale geliyor.

Lava Döküm Tava Fiyatları

Geleneksel kısık ateşte pişirmenin sağlıklı sonuçlarını en modern ve pratik yöntemle sunan Lava döküm tava fiyatları ürünün özelliğine göre değişmekle beraber ulaşılabilir etiketlerle sunuluyor. Yüzde yüz geri dönüştürülebilir nitelikteki döküm demir, aynı zamanda çevreci bir malzeme olarak insan sağlığına uygunluğunu kanıtlıyor. Yüksek emaye kaplama teknolojisi ile üretilen Lava tavalar kolaylıkla bulaşık makinesinde yıkanabiliyor, rahat ve pratik şekilde temizlenebiliyor. Çok kullanışlı, dayanıklı, uzun kullanım ömürlü ürünler sağladığı tüm avantajlarla beraber başarılı bir fiyat / performans oranı sunuyor.

Lava marka döküm tavaların şık tasarımları ve zengin renk seçenekleri de dikkat çekiyor. Ürünler dekoratif özellikleri ile yemek odalarında, mutfaklarda ayrı bir hava yaratıyor. Tüm ısı kaynaklarında, ocak tiplerinde kullanılabilen Lava döküm tava çeşitleri ergonomik kulpları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Rahatça kavranıp kaldırılabiliyor. 

Ömür boyu mutfağınızda en güzel yemeklere hayat verecek olan Lava tavalara siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Zengin seçenekler arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tavaları seçerek ustalığınızı konuşturabilirsiniz. Kaliteli yemeğe ve sağlıklı beslenmeye gösterdiğiniz özenle, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en doğru seçimi yaparak Lava ile mutfakta harikalar yaratabilir, leziz sofralar kurabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lava Döküm Tava Fiyatları

509 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
İç Yüzey Kaplaması
Toplam 24 / 509 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/22203/60000268/lava