Lets, çocukların el becerilerini geliştirecek ürün grupları ve okul kırtasiye çeşitleri ile ailelerin yanında oluyor. İlk olarak 2012 yılında piyasaya çıkan Lets oyun hamuru çeşitleri, firmanın uzun yıllar boyunca kırtasiyecilik alanında edindiği bilgi birikiminden yararlanılarak üretiliyor. Avrupa Birliği standartları başta olmak üzere ilgili standartlar dikkate alınarak hazırlanan ürünler, bağımsız sağlık kuruluşları tarafından yapılan testlerden geçtiği taktirde tüketicilerle buluşuyor. 

Genellikle küçük yaştaki çocukların kullandığı Lets kil ve oyun hamurları, yüksek sağlık standartları göz önüne alınarak üretiliyor. Ağırlıklı olarak organik ham madde kullanılan ürünler, sağlık açısından herhangi bir risk taşımıyor. Ambalajları dahil olmak üzere ürün ya da kit içerisinden çıkan her bir parçanın bağımsız sağlık kuruluşları tarafından test ediliyor. İçeriği, yapım aşamaları ve ambalajları ile AB ülkelerinde güvenilir ürün manasına sahip yeşil logoya ürün ambalajlarında yer veriyor. 

Sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermeyen Lets oyun hamuru ve kil çeşitleri, 2 yaşından itibaren tüm çocukların güvenle oyun oynamalarını garanti altına alıyor. Güvenilir ve doğal içerikli boyalar tercih edilen ürünler, kanser ve zehirlenme gibi yaygın problemlerle çocuğunuzun karşı karşıya kalmasına engel oluyor. Oyun oynarken yanlışlıkla çocuğunuzun ısırma ve yeme ihtimaline karşı, içeriklerinde doğal ve organik bileşenler tercih ediliyor. 

Okul öncesi ve ilkokul çocuklarının zihinsel gelişmelerine katkıda bulunan Lets kil ve oyun hamuru çeşitleri, Türkiye'de üretiliyor. Çocukların el ve parmak kaslarını etkili bir şekilde geliştiren ürünler, başta Avrupa ve yakın ülkeler olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediliyor. Geniş ürün koleksiyonu ile çocukların kendilerini geliştirebilecekleri bir dünya sunan Lets, her geçen gün ürün gamına yenileri dahil etmeyi başarıyor. Önce sağlık sloganıyla kaliteli içeriğe sahip güvenilir oyun hamuru çeşitleri üretmeyi başarıyor.

Lets Kil

Özenli Ar-Ge çalışmaları sonucunda tüketicilerle buluşan Lets kil ve diğer oyun hamuru çeşitleri, çocukların el kaslarını muazzam çalıştıracak kıvamları ile ön plana çıkıyor. Kolay kolay kurumayan ve tekrar tekrar kullanılabilen ürünler, farklı gramajda paketlerle tüketicilerle buluşuyor. Tek renkte büyük ambalajlarda paketlenen ürünlerin yanı sıra farklı renklerin bir araya geldiği özel setler de bulunuyor.

Çocukların el becerilerinin yanı sıra hayal güçleri ve zihinsel yeteneklerini de geliştirebileceği Lets killeri, içeriği ile kıyaslandığında son derece uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Yaratıcılıklarının sınırları olmaması adına, içerisinde özel kalıp ve uygulama materyallerinin yer aldığı özel setleri de bulunuyor. Farklı renklerde oyun hamurlarının yer aldığı setler, merdane, farklı boyut ve tiplerde kalıplar ve diğer yardımcı materyalleri içeriyor. Belirli bir hikaye konseptinde üretilmeleri dolayısıyla çocukların hikaye anlatma, neden sonuç ilişkileri kurma ve oyunlar kurgulamalarına da yardım ediyor.

Oyun hamurları dışında oyun hamuru ve killerle birlikte kullanılabilecek kalıplar da hazırlayan Lets, çocuklara kendi oyun hamuru setlerini oluşturma fırsatı da tanıyor. Hikaye konseptinde satılan setler içindeki oyun hamurları tükendiğinde, tekli satılan oyun hamurları ile takviye edebilme şansı sağlıyor. Sandviç, pasta ve dondurma yapımı gibi konseptlerde üretilen setler, çocukların ekip halinde oynamalarına ve bir ekip olmanın ruhunu yakalamalarına yardım ediyor. 

Çocukların el becerilerini geliştirmek için tercih edilebilen Lets oyun hamurları, anaokulu, kreş ve evlerin vazgeçilmez eğitim materyalleri arasında yer alıyor. Çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir hediye olan ürünler, güvenilir içerikleri ile ailelerin, kusursuz kıvamları ve canlı renkleri ile çocukların vazgeçilmezi oluyor. Siz de yüksek sağlık standartlarına uygun, eğitici ve eğlenceli bir oyun materyali arıyorsanız Lets oyun hamuru ve kil çeşitlerine bir şans verebilir, farklı konseptlerde olan setler içinden çocuğunuz beğenebileceği bir tane satın alabilirsiniz. 

Lets Oyun Hamuru ve Killer

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lets
  2. Jovi
  3. Bu-Bu
  4. Play-Doh
  5. Fatih
  6. Craft and Arts
  7. Lino
  8. Faber-Castell
  9. Ceo
  10. Degar
  11. Niloya
  12. Novacolor
  13. Brons
  14. Jumping Clay
  15. Nani Toys
  16. Play Sand
  17. Sunman
  18. Alpino
  19. Chavant
  20. Dede
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Lets
DSACategoryId/2147483643/21005491/15421/21028265
BAŞA DÖN