1991 yılında Kentucky eyaletinin Lexington şehrinde kurulan ve kendini geliştirerek günümüze kadar gelen Lexmark şirketi, üstün teknolojiler ile ürettiği lazer yazıcılar ve yazıcı malzemeleri ile ön plana çıkıyor. Yenilikçi Amerikan şirketi, ürettiği birbirinden fonksiyonel ve son teknolojiye sahip ürünleri ile hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.

Lexmark markası; çok fonksiyonlu Lexmark yazıcı modelleri, mürekkep ve toner çeşitleri, farklı renklere ve özelliklere sahip kartuşlardan oluşan ürün koleksiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Fotokopi, faks, tarayıcı özelliğine sahip son derece işlevsel olan renkli lazer yazıcı çeşitleri, mono yazıcı modelleri, farklı sayfa kapasitelerine sahip toner çeşitleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, ihtiyacınıza uygun ürünleri bulmanıza yardımcı oluyor. Kaliteli baskılar almanıza olanak veren, Lexmark kartuş ve yazıcı modelleri sayesinde canlı renklere sahip grafik ve resim çıktıları elde etmek çok daha kolay bir hale geliyor. Hızı ve gelişmiş özellikleri ile yüksek performans sağlayan lazer yazıcılar zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurken, aynı zamanda da kompakt tasarımları ile dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Siyah, mavi, kırmızı, sarı renklerdeki yüksek verim almanızı sağlayan Lexmark tonerler, parlak ve güvenilir baskılar almanıza yardım ediyor.

İhtiyacınıza hitap eden Lexmark markasına ait ürünlere, hepsiburada.com aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İş yerleriniz ya da evleriniz için uygun olabilecek ürünleri dilerseniz daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz ve bütçenize uygun olanları hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lexmark

2315 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın