Lohusa Seti

Lohusa seti modelleri, heyecanlı bir bekleyiş süreci sonunda hamilelik dönemini tamamlayarak bebeğini kucağına almış ve alacak olan annelere hitap ediyor. Geleneksel doğum sonrası ziyaretlerde, aile üyelerini, akrabalarını ve arkadaşlarını bebeği ile birlikte karşılayacak olan yeni doğum yapmış annenin şıklığını sürdürmesini amaçlayan lohusa seti modelleri, birçok farklı seçenekte sunuluyor.

Lohusa Seti Modelleri

Özellikle yumuşak kumaşların kullanıldığı lohusa setleri, doğum sonrasında annenin ve bebeğin fiziksel konforunu bozmaksızın bu özel günlerin ruhunu yansıtan detayları kıyafetlerine taşıyor. Hem doğum sonrası hastanede hem de hastane sonrası eve geçildiğinde rahatlıkla kullanabilecek şık terlikler ve yeni doğum yapmış annenin sembolü olan lohusa tacı, lohusa seti modellerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Temel lohusa seti, rahat terlikleri ve lohusalık sürecinin sembolü olan lohusa tacını içerirken daha kapsamlı lohusa setlerinde annenin terliğinde ve tacında yer alan süslemeler ile aynı tasarıma sahip; bebek tulumu, bebek patiği, bebek beresi veya bebek saç bandı yer alıyor. En geniş kapsamlı setlerde ise terlik ve lohusa tacı setinin konsept olarak devamı niteliğinde lohusa geceliği ve sabahlığı da yer alıyor. Aynı kumaş ve tasarım detayları ile süslü; bebek tulumu, bebek patiği, bebek beresi veya bebek saç bandı da pakette bulunuyor.

Lohusa Seti Fiyatları

Lohusa seti modelleri, rahat ve özellikle pamuklu kumaştan üretilmiş ürünleri içermekle birlikte tasarımlar ve süslemeler bakımından geniş çeşitlilik sunuyor. Yeni doğum yapmış annenin kendi tarzına göre seçebileceği birçok farklı seçenek içerisinde özellikle; taç, kelebek ve çiçek motifleri dikkat çekiyor. Klasik ve sade modellerin yanı sıra daha çocuksu ve esprili modeller de mevcut. Melek kanatları, papyonlu tavşanlar, ceketli ayıcıklar da terlikleri, taçları, bebek tulumlarını, bebek patiklerini, bebek berelerini ve saç bantlarını süslüyor. Motiflere eşlik eden danteller, parlak taşlar, boncuk taşlar ile süslemeler ve tasarımı tamamlayan farklı renklerde kurdeleler ve fiyonklar ise cıvıl cıvıl lohusa setlerinin vazgeçilmez detayları olarak her pakette karşımıza çıkıyor. Pembe, mavi, vizon, kırmızı, sarı, pudra rengi, somon rengi, siyah veya benekli kurdelelerle ve fiyonklarla süslü lohusa seti modelleri sahip olduğu farklılıklar ve çeşitlilik ile annenin tarzına göre isterse klasik, isterse sevimli ve çocuksu seçimler yapabilmesine imkan sunuyor.

Anne ve bebek ürünlerinin takım olarak yer aldığı setlerden yapılabilecek seçimler ile lohusa süreci ziyaretlerinde yeni doğum yapmış annenin misafirlerini bebeğiyle aynı tasarımda süslemelere sahip takımlar içinde karşılaması da mümkün. Lohusa seti fiyatları, paketlerin içeriğinde yer alan ürünlerin sayısına göre değişiklik gösteriyor.

Genellikle ikili, dörtlü, beşli ve yedili set olarak karşımıza çıkan lohusa seti modelleri, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. İçinde yeni doğum yapmış annenin kullanımına uygun şekilde bir çift terlik ve bir adet lohusa tacı bulunan ikili paketler, temel set olarak en düşük fiyatlar ile satışa sunuluyor. Anne ürünlerinin yanı sıra bebek ürünleri olarak tasarıma uygun bebek patiği ve bebek saç bandı ya da bebek beresi eklenmiş paketler, dörtlü paket seçeneğini oluşturuyor. Dörtlü paket seçeneğinde yer alan ürünlere ek olarak tasarıma uygun takım niteliği taşıyan bebek tulumunun dahil olduğu paketler beşli ürün seti olarak karşımıza çıkıyor. Lohusa seti modelleri arasında en kapsamlı set yedi parçadan oluşuyor. Yedili lohusa seti modelleri, beşli lohusa seti modellerinde yer alan ürünlerin yanı sıra annenin lohusalık döneminde giyebileceği geceliği ve sabahlığı da takım olarak tek bir pakette sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lohusa Seti

25 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 25 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?