Atom Bilişim

Son yıllarda bilgisayar alanında kendini sürekli geliştirmiş olan birçok firma bulunmaktadır. Bir bilgisayarın çalışması için pek çok elektronik malzeme bulunur. 

Atom Bilişim hizmet hayatına 2010 yılında başlamıştır. Bilgisayar sarf malzemelerinin yurtiçi satışlarını ve alımlarını, ithalatını, ihracatını, gerçekleştirmektedir. Bu zaman zarfında bilgi ve deneyimlerini katlayarak müşterilerine en iyiyi sunan, ayrıca sektördeki iş ortaklarına tecrübelerini aktarmaya çalışan bir kuruluş haline gelmiştir. 

Atom Bilişim, teknolojideki hızlı gelişmeye ayak uydurmak için güncel tüm bilgileri yakından takip etmektedir. Bunu, müşterileri ile paylaşarak, Türkiye’nin her bir noktasında hem bireysel, hem de kurumsal hizmetler sunmak öncelikleri arasındadır. 

Atom Bilişim Bilgisayar Malzemeleri

Atom Bilişim bilgisayar malzemeleri olarak bilinen tüm parçaların her birinin çok önemli yeri vardır. Bunların dayanıklılığı ile üretim kalitesi de son derece önemlidir. Firma, teknolojinin gelişimi birlikte modelleri, bileşenleri ayrıca aksesuarları ile birden fazla model ve çeşitleri temin etmektedir. Bir ürünün kalitesi ile %100 tüketici memnuniyetini gözeterek çalışan kuruluş, güvenli ve başarılı markaların ürünlerini de temin ederek satışa sunmaktadır.

Bilişim mağazası olarak teknolojik gelişmeler ışığında ekonomik olmanın yanı sıra keyifli bir alışveriş deneyimi de kazandırmaktadır. Dilerseniz mağazayı gezerek monitör, ekran kartı veya yazıcılar başta olmak üzere ürünlerin her birini inceleyebilir, uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizden ihtiyacınız olan ürünün tüm özelliklerini daha da detaylı inceleyebilirsiniz. 

Teknoloji geliştikçe oyun bilgisayarları da gelişiyor. Firma, oyun dünyasının tüm yeniliklerini de yakından takip eden bir kurumdur. Kişiye eğlence ve dinlenme alanı sunmaktadır. Bu zamanı sorunsuz ve kaliteli bir biçimde geçirmek için tasarlanan bilgisayarlar tüm ihtiyacınızı karşılamaktadır. Oyun sırasında kullanıcılar donma, aşırı ısınma veya takılma gibi teknik aksaklıkları asla yaşamaz. 

Bilgisayar verimliliğini ve performansını geliştirmek için ekran kartları ile yeni nesil işlemcileri sayesinde büyük performans sağlayabilirsiniz. Dilerseniz grafik tasarımı yapmanız ve projelerinizde kullanmanız için sizlere kolaylık da sağlayacaktır. Böylece bilgisayarlarınızı hem oyun oynarken hem de diğer birçok işlemi yapmak için kullanabilirsiniz. Photoshop, edit yapma gibi becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Donanım açısından da tüm aktivitelerinize uygun bir performans sergileyebilirsiniz.

Atom Bilgisayar Chipset

Kelime olarak chipsetin diğer bir adı yonga seti olarak bilinmektedir. Ana kartın üzerinde bulunan ve ana kartın beyni konumunda yer alan entegre devreleridir. Bilgisayardaki tüm işlemleri denetleyen denetçiler olarak da adlandırılmaktadır. Atom bilgisayar chipset işlemcisi, çevre bilimleri, sistem veri yolları ve ön bellek gibi birçok donanımlar arası veri akışının denetimini gerçekleştirmektedir. Ancak burada önemli bir husus bulunmaktadır. O da bilgisayarın kalitesi, hızı ve özellikleri büyük önem arz etmektedir. Atom Bilişim chipset tüm bu beklentileri temin ederek sizlere ulaştırmaktadır.

Atom Bilişim b2b Hizmeti

Şirket b2b sistemi ile hizmetlerini yurdun her yerinde ihtiyacı karşılayacak girişimlerde bulunmaktadır. Atom Bilişim b2b aslında şirketler arası pazarlama veya satış uygulamaları için yapılan işlemdir. Genellikle işletmeciden tüketiciye ve oradan da satış ile tam hizmet sağlamaktadır. Ve bu sistem çok büyük ilgi gördüğü için hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır.

Online alışverişlerde sitede içinde bulunan hizmetler daha hızlı bir şekilde ihtiyacı karşılar ve bu yöndeki alışveriş daha çok tercih edilir. Bu bağlamda şirketin genel misyonu;

  • Şirketin temel alt yapısını oluşturan güçlü kapasiteler ile müşterilerin hem ürünleri hem de hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, 
  • Ülkeyi iç ve dış piyasada en iyi şekilde temsil etmek,
  • Müşterilerin sorunlarını çözüm odak noktaları ile kısa ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmaktır. Bu sayede memnuniyeti artırmak,
  • Yurtiçi ve yurt dışında bayilik ile b2b ile hizmet kalitesini her noktaya taşımak,
  • Hazır bulunan ürünler ile yeni ürünlerinde faaliyet gösterilen bölgelere gelişiminde rol almak ve bu sayede aktif bir girişimciyi amaçlamak,
  • Dünyadaki elektronik sektördeki gelişimlere katkı sağlamak,
  • Ar-Ge üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerindeki elektronik sektörünü geliştirmektir.

Atom Bilişim Telefon

Elektronik, dijital elektronik veya bilgisayar, iletişim gibi teknolojiye yön veren şirketlerin başında gelmektedir. Atom Bilişim telefon alanında yoluna devam ederken beraberinde Savunma Sanayi, Güneş Enerjisi ve Elektrik Sistemleri, Bilgisayarla birlikte robot ve otomasyon kontrol sistemlerinde de kendi alanlarının dışına çıkmıştır. Alanlarını daha da geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Telefon aksesuarları, yazıcı modelleri ve sarf malzemeleri gibi birçok ürünü de temin etme imkanı sunulmaktadır.

Atom Bilişim laptop ve notebook yedek parçaları ile tüm analog ya da dijital parçaların tedarikçisi olma yolunda sektörün en önemli ihtiyaçlarını hızla karşılamaktadır. Satışı yapılan ürünler arasında son yıllarda dünyada büyük ses getiren İHA ve gemiler, roketler, otomobiller, güneş panelleri, şarj cihazları ülkemize çok büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca eğitim kurumlarındaki projelerde ve otomasyon ürünlerinde de katkısı oldukça büyüktür. 

Atom Bilişim Driver

Atom Bilişim driver ile dosyalarınıza hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan driver klasörüne dilediğiniz sayıda dosya yükleyebilirsiniz. Bu dosyalar ister mobil uygulamanızla, isterseniz drive ile her zaman elinizin altında bulunacaktır. Böylece nerede olursanız olun cep telefonunuzda, tabletinizde bulunan uygulamalar ile erişim sağlayabilirsiniz.

Atom Bilişim Masaüstü Bilgisayar ile bilgisayar oyun severlerin aradığı her şeyi rahatlıkla bulabileceksiniz. Masaüstü bilgisayar çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik ürün ve aksesuarlarını bütçenize uygun boyutta tercih edebilirsiniz. Oyunlarınızda yaşayacağınız üstün performansı yakalamak için masaüstü bilgisayar, tablet, notebook ya da laptop modellerinden farklı özelliklere sahip birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Mevcut bir bilgisayarınız varsa dilerseniz iç aksamlarını yenileyebilirsiniz. Ana kart, ekran kartı, işlemci, RAM, hard disk özelliklerine ve seçeneklerine bakabilirsiniz. Ayrıca performans elde etmek için ve daha hızlı çalışması için güvenilir markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Atom Bilişim Monitör

Atom Bilişim oyun bilgisayarı seçenekleri arasından güvenilir markaların birbirinden farklı modellerini kampanyalı fiyatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Atom Bilişim monitör konforlu bir kullanım sağlayan gaming monitörü sunmaktadır. Bununla birlikte klavye, kulaklık, webcam, mouse gibi oyuncular için özel ürünlerin seçenekleri de sunulmaktadır. Dilerseniz sıra dışı tasarıma sahip olan gaming bilgisayar kasasını da inceleyebilirsiniz. 
Kaliteli ürünler içinde masaüstü, ofis, oyun, render ve tasarım bilgisayarları ile anakart, işlemci, RAM, ssd, ekran kartı, bilgisayar kasası, monitör, klavye ve mouse gibi birçok ürünler ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Atom Bilişim Turbox Markası

Şirketin kendi bünyesinde bulundurduğu çeşitlerin yanı sıra, Atom Bilişim Turbox üretimini yaparak sektörde büyük bir alana sahip olmuştur. Kendi üretimini ve satışını gerçekleştirirken, ayrıca dünya markalarının satışlarını da sağlamaktadır. Şirket ikinci el bilgisayarları, server gibi ürünlerin satışlarını da hem toptan hem de perakende satış olarak yapmaktadır. Böylece kaliteli ürünleri uygun fiyat seçeneklerini alıcıya ulaştırmaktadır. 

Sizlerin bilgisayar ve internet kullanımınızı en üst noktaya taşımak için binlerce seçenek sunmaktadır. Atom Bilişim bilgisayar elektronik sunduğu ürün yelpazesi ile tüm beklentilerinizi karşılamaktadır. Bilgisayar kullanmanızı en üst seviyeye taşımak isterseniz tüm çevre birimi ürünleri tim ihtiyacınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Atom Bilişim ürünleri kaliteli midir?

Kalite güvencesi sunarak hem kendi ürünlerini, hem de dünyaca ünlü markaları kendi bünyesinde bulundurarak satışa sunmaktadır. 

Atom Bilişim sarf malzemeleri nelerdir?

Bilgisayar sarf malzemeleri ile Savunma Sanayi, Güneş Enerjisi ve Elektrik Enerjisi ürünleri de temin edilmektedir.

Atom Bilişim b2b sistemi nedir?

Atom Bilişim b2b ile şirketler arasındaki pazarlama ve satış işlemi yapılmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...