1915 yılında elektrik motoru satış ve onarım şirketi olarak Japonya’da kurulan Makita Corporation, bugün 40'ın üzerinde ülkede küresel bir marka olarak hizmet veriyor. Eşsiz kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen Makita ürünlerinin üretimi 8 ülkede faaliyet gösteren 10 farklı tesiste gerçekleştiriliyor. Güç, performans ve dayanıklılık anlamında en iddialı markalar arasında yer alan Makita, hem hobi ve gündelik kullanımlara uygun hem de yoğun işlerde düzenli olarak kullanılabilen profesyonel cihazlar imal ediyor. Kırıcı, kesici, delici ve aşındırıcı elektrikli el aletleri alanında markalaşan Makita, kullanıcılara pratik ve profesyonel çözümler sunuyor.

Makita Delici

Ahşap, beton, taş, alçıpan ve metal yüzeylerde delme, kırma ve kanal açma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayan Makita delici çeşitleri, farklı kullanımlara uygun olarak tasarlanıyor. İnşaat sektörünün en çok tercih edilen markaları içinde bulunan Makita; ahşap düzenlemeleri, metal işçiliği, tarım işleri, bahçe ve peyzaj çalışmaları gibi alanlarda farklı ürün çeşitleri ile boy gösteriyor. Makita tarafından dizayn edilen cihazların ana gövdesi üzerine konumlandırılan tutamaç ve ek destek aksesuarları, pratik bir şekilde çalışabilmenize de yardımcı oluyor. Birinci sınıf materyallerden üretilen kaplama yüzeyleri ve tutacaklar, markaya ait cihazların uzun yıllar boyunca ilk günkü kondisyonda kalabilmesine de katkıda bulunuyor.

Elektrikli motor ve jeneratör üretimi ile sektöre giriş yapan firma, çok yönlü kullanım olanakları sunan cihazlar üretiyor. Performansı ve kalitesi ile öne çıkan Makita kırıcı ve deliciler, ufak ve hafiften yüksek ve ağır işlere kadar her alanda pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Yüksek torklu ve darbeli kırıcılar hem iç alan işlerinde hem de açık alanda çalıştırılabiliyor. Kaldırım, yol, bina, bahçe ve şantiye tarzı alanlarda kullanılabilen endüstriyel Makita kırıcı modelleri, hızlı ve doğru bir biçimde çalışabilmenizi kolaylaştırıyor. Farklı uç seçenekleri ile sunulan ve elektropnömatik özelliğe sahip olan geniş ağızlı Makita deliciler, elektrik ve su tesisatı gibi alt yapı işlerinde de büyük yardımcınız oluyor.

Makita matkaplarının ve delicilerin kablolu ve kablosuz modelleri bulunuyor. Popüler kablosuz modeller 12V veya 18V pil platformu ile satışa sunuluyor. Kablolu Makita matkaplar ise maksimum tork için daha fazla güç sağlıyor. Sondaj ve delme işlemleri için oldukça ideal olan kablosuz modeller, kompakt ve pratik özellikleri ile göz dolduruyor. Standart matkap ucu kullanımına izin veren mandrenli deliciler, farklı çalışma alanlarına ve spesifik kullanım ihtiyaçlarına göre rahatlıkla optimize edilebiliyor. Ağır 18V deliciler; kereste, mermer, metal, taş veya beton gibi ağır malzemeler üzerinde işlem yaparken daha fazla güç ve daha uzun çalışma süreleri sağlıyor. Ağır çalışma koşullarına uygun olarak dizayn edilen Makita matkap uçları da çalışma verimliliğini önemli ölçüde artırıyor.

Şarj edilebilir elektrikli el aletleri, dünyada ilk kez Makita tarafından üretiliyor. Şarj edilebilir akülü deliciler, sabit batarya desteği ile güçlü ve stabil bir kullanım vadediyor. Akülü delicileri, özellikle elektriğe erişimin olmadığı ya da yüksek ergonomi ihtiyaçlarının ön planda olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabilmek mümkün oluyor. Yenilikçi tasarımları, güçlü ve verimli motorlarıyla göz dolduran Makita kırıcı ve delici elektrikli el aletleri, hızlı ve kesintisiz çalışmayı bir standart haline getiriyor. Makita matkap uçları, kırıcılar, deliciler ve darbeli matkaplar, geniş ürün yelpazesi içinden tercih edilebiliyor. Her koşulda dayanıklılık sağlayan hafif alüminyum dişli muhafaza ünitesi, güçlü Makita elektrikli motor ve tamamen metal materyallerden imal edilen transmisyon gibi özellikleri üzerinde taşıyan Makita matkaplar ve kırıcılar uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makita Kırıcı Deliciler ve Kırıcılar

168 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 168 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003101/makita