Mars Oto, ilk kurulduğu yıl olan 2005 senesinden bugüne kadarki tarihi boyunca pek çok kaliteli ürün piyasaya sürmüştür. Daha öncesinde otomotiv ve aydınlatma sektöründe sahip olduğu 45 yıllık edinilen tecrübeden sonra 3.000 metr kare gibi bir alanda açtıkları fabrikada üretime başlayan Mars, bugüne dek pek çok müşterisini kaliteli ürünleri ve sağlam işçilikleri ile memnun etmeyi başarmıştır.

Hemen her çeşit otomobil için bulabileceğiniz stop lambaları ile Mars, otomotiv ve aydınlatma söz konusu olduğunda her türlü ihtiyacınızı karşılamak ile kalmaz; aynı zamanda her geçen gün sürekli olarak ürünlerin üretimi hususunda çeşitliliğin artması yönünde çalışarak pek çok müşterisinin ihtiyaçlarına cevap verir. Mars, aynı zamanda belirli otomobil markalarının bazı modellerine özel olarak tasarladığı stop lambaları ile de bilinir. Mars, çok rağbet gören bir marka olarak sürekli üretim yapabilmek ve müşterilerinin alıştığı gibi daima kaliteli parçalar üretmek adına 2010 senesinde 10.000 metrekare gibi bir alan üzerinde ikinci fabrikasını kurmuştur. Sadece bunun ile de yetinmeyerek 2013 senesinde yine 10.000 metrekarelik bir de ek üretim alanı açmıştır. Bu ve bunun gibi girişimlerle aynı zamanda hem üretimi artırıp hem kalite çizgisini korumak ile kalmamış; istihdama büyük katkıda bulunmuştur.

Yıllık 3 milyonunun üzerinde üretim kapasitesine sahip olan Mars, bu üretimi sonucunda 700’ün üzerinde farklı ürünü kullanıcılarla buluşturmaktadır. Başlangıçta sadece binek ve hafif araçların aydınlatmalarını hedef almışken aradan geçen yıllarda taşıtların çeşitlerini ve bu çeşitli taşıtların çeşitli aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Örnek vermek gerekir ise ağır ticari araçlar, ticari araçlar, otobüsler, otomobiller, traktörler gibi pek çok farklı taşıt tipinin aydınlatma, spot lambası, sis lambası, çalışma lambası, işaret lambası gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Farklı renk seçeneklerine sahip bu stop lambalarının bazı modellere özel duysuz stop lambalarını da bulmanız mümkün olmaktadır.

Çalışma prensibini ve kalitesini hep üst seviyelerde tutmayı başaran Mars, vizyon olarak her zaman en iyi kalitede ürünler üretip bu ürünleri en uygun fiyatlardan ve en kolay şekilde müşterileri ile buluşturmayı hedef alır. Sürekli gelişmekte olan sektörün Türkiye'de temsilciliğini yapan büyük markalardan biri olan Mars, müşterilerinin beklentilerini, ihtiyaç ve isteklerini en iyi ve en eksiksiz şekilde karşılayabilmeyi kendisine ana amaç olarak belirlemiştir.

Mars aydınlatma ürünlerinin otomobiller için olanlarını bulabileceğiniz gibi aynı zamanda ticari araçlar için üretilmiş olan lambaları da bulabilirsiniz. Duysuz ve sarı renkte de tercih edebileceğiniz stop lambaları ile Mars markasının kalitesine bizim aracılığımız ile en rahat biçimde ulaşabilirsiniz.

Gerek üretim prensibi olsun gerekse de müşteri memnuniyeti konusundaki yaklaşımları ile olsun Mars, kesinlikle içinde bulunduğu sektörün ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Söz konusu oto aydınlatma, stop lambası, sis lambası gibi aydınlatma işleri olduğunda oldukça farklı çeşitleri ve yüksek kalited ki ürünleri ile müşterilerinden her zaman tam puan almayı başarmış olan Mars, bugün pek çok aracın aydınlatmasında imzasını ülkenin dört bir yanına atmış bulunmaktadır. Amaçlarından belki de en önemlisi olan yurdun her bölgesinde hizmet verme prensibi, Mars’ı gerek ürün kalitesi gerekse de müşteri memnuniyeti hususunda durmadan ilerleme konusunda motive etmektedir. Bu sayede güven, kalite ve dayanıklılıkla özdeşleşmiş olan marka; Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla kendini aşmaya odaklanmakta; yenilikçi çözümleriyle, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Marka, müşterilerinin olumlu ve yapıcı yorumları sayesinde de yeni cesur adımlar atarak her geçen gün daha ileriye gitmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...