Motosiklet Jant Şeritleri

Motosiklet sürerken güvenlik akla gelen ilk konulardan biridir. Motosikletlerin diğer ulaşım araçlarından daha küçük olmaları onları yolda dezavantajlı duruma sokar. Otomobil sürücülerinin alıştığından çok daha çabuk hızlanıp yavaşlayabilme özellikleri de motosikletleri hem görmeyi hem de aradaki mesafeyi ölçmeyi zorlaştırır. Koyu renkli motosikletler bu sorunu daha da derinleştirebilir. Parlak renkli kısımları bulunan bir motosiklete binmek fark edilme şansınızı ikiye katlayarak sürücülerin tepki gösterme süresinde anlamlı bir fark yaratabilir. Seyir halindeki otomobillerin sizi gördüğünden emin olmak için motosikletinizi daha görünür hale getirerek güvenlik önleminizi artırabilirsiniz. Motorunuzun hem güzel hem de farklı görünmesini sağlayacak motosiklet jant şeridi modellerinden yararlanabilirsiniz. 

Jant Kenarı İçin Mükemmel Koruma

Özel tasarım uygulama aparatı ile kolay montaj edilebilen jantlar için üretilen fosforlu sticker çeşitleri güçlü yapışma özelliğine sahiptir. Üzerinde pulsar veya cfmoto yazılı motosiklet jant şeridi modelleri motosiklet ve scooter tipindeki aracınızın görünürlüğünü artırarak ona daha estetik bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda jant kenarlarında nem ve kir birikmesini önleyerek jant kanalının doğru şekilde yalıtımını gerçekleştirir. Jant kenarlarında oluşabilecek jant teli deliklerini önleyerek jant kenarına gereken korumayı sağlar. Kendinden yapışkanlı ve uygulanması çok pratik olan floresan jant şeridi suya ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. 

Motosiklet Jant Şeritleri ile Güvenli Sürüş

Reflektif özellikleri sayesinde 4 parçalı veya 8 parçalı jant şeridi modelleri ile karanlıkta daha güvenli sürüş yaparsınız. Son derece yansıtıcı malzemeden üretilmiş, sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri bulunan fosforlu jant şeritleri hem gece hem de gündüz dikkat çekme özelliğine sahiptir. Şeritleri motosikletinizde farklı yerlere uygun farklı boyutlarda kullanmak için kesip ölçeklendirebileceğiniz gibi su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu günlerde de kullanılabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı beyaz fosfor şeritler çıkarıldığında iz bırakmaz. Sadece motosikletlerde değil aynı zamanda otomobillerde, yatlarda, bisiklet ve otoyol levhaları gibi farklı yerlerde de ikaz amaçlı kullanılabilirler. Reflektif mikro taşlı motosiklet jant şeritleri iki tekerleğe yetecek malzemeyi içerir.

Motosiklet Jant Şeritleri Kullanmanın Avantajları

Işığı yansıtıcı bant kullanmak motosikletinizin görsel ayak izini artırır. Yansıtıcı özellikteki jant şeritlerinin bazıları gündüz saatlerinde fazla bir etkiye sahip olmasa da geceleri bağımsız ışık kaynakları olarak hareket etmelerinin yanı sıra, motosikletinizin çok daha büyük bir nesne gibi görünmesini sağlarlar. 

  • Yüksek kalitede güçlü 3M materyalden üretilen reflektif 4 parçalı takım jant şeridi, motosikletinizin boyasına zarar vermez.
  • Solmayan yüksek kalitedeki malzemesi uzun ömürlü bir kullanım vadeder.
  • Anti-kansorejen materyalle üretilen motosiklet jant şeritleri sağlığa uygun standartta üretilir.
  • Sıcağa, suya, toza, benzine ve güneş ışığına dayanıklı motosiklet jant şeritleri ile atma, kalkma gibi sorunlar yaşamasınız.
  • Cam, metal gibi sert ve düz yüzeylere yapıştırılabilen ve sadece karanlıkta parlayan fosfor şeritler, gece karanlıkta far ışığı, el feneri veya değişik ışık yansımalarında parlama yaparak ortalama 450 m. mesafeden fark edilebilir.

Jant Şeridini Nasıl Uygularım?

Jant şeridinizi yapıştırırken jantınızın tozdan, kirden, nemden veya önceden kullandığınız jant şeridinin yapıştırıcı artıklarından arındırmanız gereklidir. Soğuk hava şartlarında şeridi uygulamadan önce ürünü ve uygulama yapılacak yüzeyi sıcak hava ile biraz ısıtmanız önerilir. Basit bir saç kurutma makinesiyle yapabileceğiniz ısıtma işlemi jantta kalmış olan yapıştırıcı artıklarından kurtulmanızı da kolaylaştırır. Isınan janta uyguladığınız şeritler daha sağlam yapışır ve jant üzerinde daha uzun süre kalır.

En sportif jant şeridi modelleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olanını hemen şimdi seçin, sürüş keyfinizi artırın.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Jant Şeritleri

3294 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 3294 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029247/60005688