1962 yılındaki kuruluşundan bugüne kadar ürettiği birbirinden kaliteli el örgü ipleriyle el örgü ipliği sektörünün lider kuruluşu haline gelen Nako, 50'den fazla el örgüsü iplik çeşidiyle Türk hanımlarının gözdesidir. Defalarca yıkanmasına rağmen canlılığını yitirmeyen renklere sahip el örgü iplikleri, uzun yıllar yıpranmadan ve yumuşak dokusunu kaybetmeden sevdiklerinizi ısıtır.

Nako, tığ veya şiş kullanarak örebileceğiniz yüzlerce iplik çeşidi üretir. Hobi örgülerinden kışlık giyeceklere, paspaslardan kilimlere kadar çok geniş bir yelpazede örgü ipliği çeşidiyle arzu ettiğiniz her şeyi örebilme imkânı sunar.

Örgü İpliği Ne İşe Yarar?

El örgü iplikleriyle, ailenizin veya kendinizin ihtiyaç duyduğu kışlık ve mevsimlik giyecekleri kendi zevkinize göre örebilirsiniz. Boş zamanlarınızda  bünyenize terapi gibi gelen hobi örgüleri ile uğraşarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Paspas,bere, kilim, atkı, şapka, lif, patik veya dekoratif örgüler yaparak evinizi süsleyebilir veya bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bebeklerinize battaniyeler, sıcacık kazaklar pantolonlar örebilirsiniz. 

İyi Bir El Örgü İpi Nasıl Olmalıdır? 

Örgü ipleri birçok farklı lif ve malzeme kullanılarak üretilir. Örgü ipleri; pamuk, keten, yün, alpaka, angora, kaşmir gibi doğal malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Örgü ipleri, sağlığınızı tehdit etmeyen, allerji yapmayan, zararlı maddeler içermeyen ve uzun yıllar kullanmaya elverişli olan iplikler olmalıdır. Yıkanmaya ve uzun süre giyilmeye elverişli olmalı, renklerini ve yumuşak dokularını kolaylıkla kaybetmemelidir. Tüm bunların yanı sıra, öreceğiniz ürüne uygun iplikler de seçmeniz gereklidir. 

İyi Bir El Örgü İpliği Nasıl Seçilir? 

Türk hanımlarının gözdesi olan Nako El Örgü İplikleri arasında tüm bu özellikleri taşıyan örgü ipliklerini bulabilirsiniz. Nako, örgü tutkunu hanımlar için ürettiği birbirinden güzel, sağlıklı ve kaliteli örgü ipini, bütçenize uygun Nako Örgü İpi fiyatları ile beğeninize sunar. Örgü ipliğini nerelerde kullanacağınızı belirleyerek yüzlerce Nako iplik çeşidinden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Örneğin, bebeklerinizin tenleri narin olduğu için onları kaşındırmayan terletmeyen ve cildini tahriş etmeyen doğal ve sağlıklı el örgü iplikleri seçmeniz gereklidir. Bunun için Nako'nun %100 organik pamuk, alpaka, kaşmir, doğal keten ve ipek gibi doğal malzemeler kullanarak ürettiği örgü iplerini seçebilirsiniz. Kilim, paspas gibi örgüleriniz için yine Nako'nun ürettiği doğaya zarar vermeyen geri dönüştürülebilir penye iplikler seçebilirsiniz. Hobi örgüleriniz için, rengarenk, sağlıklı ve kaliteli el örgü ipliklerini seçebilirsiniz. Nako'nun ürettiği birbirinden güzel örgü iplikleriyle örgü örmek, bir ürün ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşatmanın yanı sıra, ruhunuzu dinlendirir. Stresin yoğun olduğu günümüzde örgü örmek, bilinen en ekonomik terapi yöntemlerinden biridir. Motor becerilerinizi geliştirirken çağın hastalıklarından biri olan Alzheimer gibi hastalıkların ilerlemesini önler. Nako ile örgü örerken dokunduğunuz yumuşak iplikler, canlı ve tatlı renkler ve ortaya çıkan birbirinden güzel ürünler, adeta meditasyon etkisi yaparak ruhunuzu dinlendirir. Günün yorgunluğunu ve stresini boşatmanıza yardımcı olarak enerjinizi faydalı bir işe kanalize eder.

Her Amaca Uygun El Örgü İplik Çeşitleri 

Nako'nun ürün gamında yer alan yüzlerce el örgü ipinden amacınıza uygun olanı seçebilir ve ortaya muhteşem ürünler çıkarabilirsiniz. Spaghetti iplik çeşitleriyle çanta, sepet, paspas, hırka, kazak, bere, atkı, şal ve hatta kilim bile örmeniz mümkündür. Penye kullanılarak oluşturulan bu tür iplikler geri dönüştürülebilir ve doğaya zarar vermez. Örerken çok çabuk ürer ve sonuca ulaşır. Keçe türü Nako el örgü iplikleriyle dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çanta ve ev tekstili gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel ve yumuşacık bebe yünleriyle bebeğinizin narin cildini koruyan giysiler hazırlayabilirsiniz. Cildinize son derece nazik davranan angora ipliklerle yumuşacık ve rengarenk hırkalar, kazaklar, şallar, atkılar, bereler yapabilirsiniz. Kar tanesi ve simli ipliklerle pırıltılı ve kırçıllı giysiler ortaya çıkarabilirsiniz. 

Siz de, Nako'nun kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanarak ürettiği yüzlerce el örgü ipinden ihyiyacınız olanı seçebilirsiniz. Tüm Nako Örgü İplikleri bütçenize uygun Nako Örgü İpi fiyatları ile beğeninize 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nako Örgü İpleri

8196 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri