Nike Spor Çantası

Spor çantalar, yılın her zamanında sporseverlerin yanında olan ve vazgeçilmez aksesuarlardan bir tanesidir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında spor ve egzersiz yapılan zamanlar arttığı için spor çantalarına fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Spor kıyafetleri ile kombin yapılan çantalar egzersizler sırasında şıklık katmaktadır. İş çıkışı veya başka bir zamanda spor yapmak istediğinizde spor çantanızı yanınıza alabilirsiniz. Nike markası bu bağlamda ürettiği ürünlerle spor severlerin yanında olmaktadır. Spor yapmayı seviyorsanız ve iyi bir çanta almak istiyorsanız Nike spor çantası ürünlerine bakabilirsiniz. Stiliniz ile uyumlu şık ve modern Nike çantalar ile spor esnasında da tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çantalar spor yapılırken tamamlayıcı aksesuarlardan bir tanesidir. Nike sporcular için farklı model ve özelliklerde spor çantalarını sizler için sunmaktadır. Spor ürünleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren Nike öncü bir marka haline gelmiştir. Nike markası spor çantası konusunda da kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmektedir. Spora güzel bir çantayla gitmek istiyorsanız Nike’ın modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Nike antrenman çantası ile rutin bir günün ardından spor kıyafetlerinizi taşımak fazlasıyla kolaylaşacak. Çantanıza sporda ihtiyacınız olan bütün aksesuarları koyabilecek ve spora başlamadan önce kıyafetlerinizi giyebileceksiniz. Özellikle rahatlık ve taşıma kolaylığı açısından fazlasıyla ilgi gören Nike spor çantaları, dönemin en moda ve trend olan tarzlarına göre üretilmektedir. Nike sporcu çantaları trend akıma göre sunulmasının yanında renk seçenekleriyle de sizleri memnun edecektir. Nike çantalar her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde dizayn edilmektedir. Çantalar sporun yanı sıra ayakkabı, top taşımak ve seyahatlerde de kullanılabilir. Bunun yanında el çantaları, cüzdanlar veya telefon cepli, koşu bel çantaları da spor severler için farklı alternatifler sunmaktadır. Nike çantanızı ihtiyacınız ve zevkleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

Nike Spor Çantaların Özellikleri

Nike marka spor çantaları günümüzde en fazla tercih edilen spor aksesuarları arasında kendisine yer edinmeyi başarmıştır. Marka her türlü kullanıma uygun çantalarını farklı özelliklere göre sunmaktadır. Bu çantalar hemen herkes tarafından ilgiyle karşılanmakta ve özenle kullanılmaktadır. Farklı model, renk ve tasarımıyla kendinizi yansıtmak istediğiniz spor çantalarından bir tanesini seçebilirsiniz. Her cinsiyeti düşünerek üretilen çantalar özellikleriyle kullanıcıların en fazla beğendiği ürünlerdendir. Nike markası “Just Do It” sloganını spor çanta modellerinde de kullanmaktadır. Nike Just Do It spor çantası modelleri özellikleri ve her ihtiyaca yanıt verebilmesi nedeniyle sporcuların en fazla yöneldiği çantalardandır. Bu çantaların öne çıkan özelliği sporun yanında rutin hayatta da kullanılabilir özelliklerinin olmasıdır. Just Do It çantanızın özelliklerinden faydalanarak seyahat, iş veya okul günlerinde çantanızı kullanabilirsiniz. Nike çantalarda temel özelliklerinin yanında fazla cep ve haznelere yer verilmektedir. Bu özellik ekstradan aksesuarların çantada götürülmesine imkan verir. Bu hazne ve cepler sayesinde acil ihtiyaç duyduğunuz aksesuarları hızlı ve pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Nike spor çantaların içi fazladan kullanıma uygun olacak şekilde yapılmaktadır. Nike çantanızla laptop, tablet, fotoğraf makinesi gibi aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çantaların üretim malzemesi olarak kullanıcıların konforu amaçlandığı için genellikle sıkı dokulu polyester kumaşlar tercih edilmektedir. Sık dolgulu bu kumaşlar omuz bölümündeki askılar ve arka bölümün daha rahat ve keyifli bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca ana bölme özelliği bakımından Nike sırt spor çantası öne çıkmaktadır. Çantanın ek fermuarlı ana bölmesi fazlasıyla geniştir ve bu sayede eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bunun yanında ön ve yan kısımlardaki fermuarlı cepler ile küçük aksesuarlarınızı çantanıza koyabilirsiniz. Nike spor çantaların özellikleri kullanım amacına göre değişmektedir. Aktif olarak spor yapmak isteyen kişiler elde taşınabilen özellikteki antrenman çantalarını tercih edebilir. Nike antrenman spor çantası ile egzersizlerinizde yanınızda bulundurmanız gereken bütün aksesuarları taşıyabileceksiniz. Genellikle tek omuzda veya elde taşımaya uygun olan bu çantaların içi fazlasıyla eşya alabilmektedir. Temel spor kıyafetlerinizin yanında ekstradan aksesuarlarınızı da Nike antrenman çantasında taşıyabilirsiniz. Nike çantaların özelliklerinden biri de çantaların ebatlardır. Her kullanıma yanıt vermek isteyen Nike markası farklı büyüklüklerde çantalar sunmaktadır. Nike çantalar özellikleriyle rahat ve kullanışlı bir çanta deneyimini sizlere sunmaktadır. Nike çantanızı spor, seyahat gibi alanlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.      

Nike Spor Çantası Modelleri

Her tarza ve ihtiyaca yönelik spor çanta sunan Nike markası sayesinde şık ve tarz kalabilirsiniz. Her zaman şık ve tarz kalmak istiyorsanız spor çantalarınızda da bunu elde edebilirsiniz. Nike çantanız ile diğer kıyafetlerinizi en iyi şekilde kombin edebilirsiniz. Nike çantaların modelleri özellikleri ve kullanım amacına göre değişmektedir. Modeller bir spor çantadan istenen bütün özellikleri sunmaktadır. Çantaların boyutları, rengi, sade ve desenleri her ortamda kullanılmasını sağlamaktadır. Nike spor çanta modelleri genel olarak ebatlarına göre belirlenmektedir. Çantaların büyüklüğü en belirgin özelliğidir. Bu bakımdan Nike spor çantalarda küçük, orta ve büyük boy ebatlar tercih edilmektedir.  Nike spor çantası küçük boy modelleri diğer pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Taşımak istediğiniz aksesuarların boyutu büyük değil ve çantanıza sığabilecek şekildeyse Nike’ın küçük boy spor çantalarından birini tercih edebilirsiniz. Küçük boy çanta modellerinde farklı renk, tasarım ve desenler kullanılmaktadır. Ayrıca küçük boy çantalar defter, kitap gibi okul eşyalarını taşıman çin fazlasıyla uygundur. Çantalarda farklı özelliklerin olması her tarzın kendisine uygun bir çanta bulmasını sağlamıştır.

Nike orta boy spor çantası modelleri ile daha büyük aksesuarlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Orta boy spor çantalarda laptop, fotoğraf makinesi gibi aksesuarların taşınabilmesi için özel alanlar bulunmaktadır. Ana bölümde hassas ve zarar görebilecek eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Nike spor çantası büyük boy modelleri ise özellikle spor ve egzersiz yapanların en fazla tercih ettiği modellerdendir. Büyük spor çantaları fitness, training gibi aktivitelerde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İşten çıktığınızda veya hayatın olağan akışında spora gitmek istediğinizde ihtiyaç duyacağınız bütün eşyaları büyük boy çantalara sığdırabilirsiniz. Büyük boy çantalar omuz ve elde taşımak için uygundur. Bu çantalara spor eşyalarınızın yanında cep telefonu, cüzdan gibi özel eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Büyük çanta modelleri arasından sporcuların en fazla kullandığı çanta silindir çantalardır. Nike silindir spor çantası geniş haznesi ve uzunluğuyla sporda kullanılacak bütün aksesuarları içerisine alabilmektedir. Silindir çantanızı omuz veya elinizde taşıyabilirsiniz. Nike spor çanta modelleri kalite ve konfor açısından en iyileri sunmaktadır. Çanta modellerinde kaliteli malzeme kullanılması ve kumaşlarda en iyilerin tercih edilmesi Nike markasını öne çıkarmıştır. Ayrıca Nike spor çantalardaki tasarım kalıpları ve dikişler de fazlasıyla takdir toplamaktadır. Nike çanta modelleri arasından istediğinizi seçtiğinizde en kaliteli ve en kullanışlı çanta deneyimini yaşayabilirsiniz. Nike çanta modelleri isteklerinize her türlü cevap verebilecek ve kolaylık sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Nike Spor Çanta ile Her Yerde Spor ve Şıklık

Nike spor çantalar tarzınızı tamamlayan modern ve şık tasarımlarıyla en iyi kaliteyi sizlere sunmaktadır. Çantaların tasarım ve renklerinde modadaki son trendler takip edilmekte ve farklılık yaratılmaktadır. Nike moda ve stil açısından çantalarıyla en öne çıkan markalardan bir tanesidir. Ayrıca çanta modellerinde sürekli yenilikler yakalanmaktadır ve kalite ve performans açısından müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Nike spor çantalarında kullanıcılara sunduklarıyla büyük beğeni toplamaktadır. Çantalar artık sadece eşya taşımak amacıyla değil stil açısından da öne çıkmaya başlamıştır. Tercih ettiğiniz çantalar sizin zevklerinizi ve tarzınızı yansıtmaktadır. Nike’ın farklı türde kullanımlara göre çantaları bulunmaktadır. Son dönemin en popüler Nike çanta modellerinden Air kullananları fazlasıyla memnun etmektedir. Nike Air spor çantası ile tarzınızı en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Air çantalar sporda ve spora giderken tarzınızla büyük beğeni kazanabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Nike’tan tarz için tercih edebileceğiniz çanta sayısı bir hayli fazladır. Omuz çantalar da günümüzde şıklık açısından dikkat çekmektedir. Postacı çantası olarak da adlandırılan bu çantalarda Nike markasının pek çok ürünü bulunmaktadır.

Nike spor omuz çantası bel hizanıza kadar gelecek ve konfor sağlayacak şekilde üretilmiştir. Nike omuz çantanızı renklerine ve tasarımına göre belirleyebilirsiniz. Omuz çantanızı günlük hayatta giydiğiniz kıyafetlerle kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Omuz çantanız tarz bir görünüm kazanmanızı sağlar. Markanın omuz kısmı için tasarladığı çantalar arsında yandan spor çantaları da bulunmaktadır. Nike yandan spor çanta egzersiz için gerekli aksesuarlarınızı yanınızda taşıyabileceksiniz. Bu çantalar yine bel hizasına kadar olmaktadır ve biraz daha büyüktür. İpli çantalar da şıklık ve zarafet açısından büyük ilgi görmektedir. İpli çanta kullanan kişiler bu çantanın tarzından fazlasıyla memnun kalmaktadır. Nike ipli spor çantası küçük ebatlarda tasarlanmıştır. Nike ipli çantanızı sırtınızda taşıyabilir ve küçük aksesuarlarınızı içine koyabilirsiniz. Bu çantalarda askılık olarak ip kullanılması güzel bir kombin oluşmasını sağlamaktadır. Nike çantalar ile kendinizi güzel bir şekilde ifade edebileceksiniz. Tarzınızı dış ortamlarda rahatlıkla gösterecek ve insanların beğenisini kazanabilirsiniz. Çanta ile yapılan kombinler her zaman büyük beğeni toplamaktadır. Ayrıca Nike spor çantanızda yeni bir tarz da yaratabilirsiniz. Sadece bir çanta ile bütün tarzınızı değiştirebilir ve çantanıza uyumlu kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Rengarenk Nike Çantalarla Sırtınızdaki Yükü Hafifletin    

Nike sırt çantaları özelliklerinin yanında renk ve tasarımlarıyla da kullanıcılara sunulmaktadır. Aksesuarlardaki renkler pek çok kişinin kafa karışıklığı yaşadığı ve bir türlü karar veremediği bir konudur. Bu açıdan çantalarda da renkler önemlidir. Çantanızın rengi stil ve tarzınızın en önemli noktalarından biridir. Bu nedenle Nike çanta modellerinden en sevdiğinizi bulabilirsiniz. Nike sırt çantaları da bu bakımdan büyük avantajlar sağlamaktadır. Sırt çantasının temel amacı yüklerinizi kolay bir şekilde taşımanızı sağlamaktır. Nike sırt çantalarının özellikleri ve üretiminde kullanılan malzemeler yüklerinizi en rahat şekilde taşımanızı sağlar. Bu sırt çantalarında da farklı renk ve desenler tercih edilmektedir. Sırt çantanız arkanızdan size bakanların dikkatini ve beğenisini kazanacak renklerde olmalıdır. Nike spor çantalarda siyah, kırmızı, mavi, sarı, kırmızı gibi bütün renklere yer verilmektedir. Rengarenk çantalardan hangisini alacağınız tamamıyla size kalmıştır. Hangi rengi daha çok seviyorsanız o renkte Nike spor çanta satın alabilirsiniz. Siyah renk modanın vazgeçilmezi renklerinden bir tanesidir. Bu renk Nike çantalarda da fazlasıyla kullanılmaktadır. Nike siyah spor çantası sade tarzı sevenlerin büyük beğenisini toplamaktadır. Siyah renkli çantalar erkek ve kadın modellerinde sunulmaktadır. Nike kırmızı spor çantası daha canlı renkler seven kişilerin ilgisini görebilir.

Canlı ve sıcak renklerden hoşlanıyorsanız Nike spor çantası kırmızı renkli modellerine bakabilirsiniz. Kırmızı rengin yanında pembeye çalan renklerdeki spor çantalar da kadınların en fazla tercih ettiği modellerdendir. Nike pembe spor çantası modellerinde marka logosu ve tasarımlar büyük beğeni toplamaktadır. Spor çantalar aksesuar koyabilme bakımından çeşitli avantajlar sağladığı için günlük hayatınızda veya seyahatlerinizde kullanabileceğiniz çantalardandır. Hareket ve konfor sağlamasından dolayı yorulmanıza mâni olan bu çantalar ağırlığı iki omzunuza eşit bir şekilde dağıtmaktadır. Nike spor çantası sırt modellerinde iç ve dış yüzeydeki bölümler sayesinde aksesuarlarınızı ihtiyaç anında kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çantaların bu kısımları küçük ve her an kullanabileceğiniz eşyaları koymak için fazlasıyla uygundur. Markanın sırt çantası modellerini hayatınızın her anında yanınızda bulundurabilirsiniz. Çantaların renk çeşitlerinin olması her ortam için uygun olmasını sağlamaktadır. Okul, iş, spor, seyahat gibi yerlerde seçtiğiniz renkteki Nike çantanızla yer alabilirsiniz. Ayrıca tek renkte çanta almak istemiyorsanız birden fazla rengin ve tasarımın yer aldığı modelleri alabilirsiniz. Nike çantaların modellerinde birden fazla rengin kaynaştırıldığı çantalar da bulunmaktadır. İki, üç veya daha fazla renklerdeki çantalarınız da yine stilinizi en iyi şekilde gösterecektir.

Spor Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nike spor çantalar her ihtiyaca göre farklı olacak şekilde üretilmektedir. Çantaların kullanım alanı ve özellikleri farklı olmaktadır. Bu nedenle çanta almadan önce ihtiyacınızı ve çantanızı nerelerde kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Doğru aksesuar seçimi hem aldığınız üründen memnun olmanızı hem de ekonomik olarak kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Az eşyanız ve küçük şeyler taşıyacaksanız Nike küçük spor çantası modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ebat bakımından büyük olmayan eşyaların taşınması için küçük boy çantalar fazlasıyla uygundur. Ayrıca Nike siyah küçük boy spor çantası da bu bakımdan ihtiyacınız her şeyi size sunacaktır. Spor çantası seçiminde hangi sporu yaptığınız ve egzersizlerin çok önemlidir. Çantalarınızı sporda ihtiyaç duyacağınız ekipman ve kıyafetlere göre seçmelisiniz. Sporda ayakkabınızı yanınızda getirmeniz gerekiyorsa bunun için bir çantaya ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle büyük boy bir çanta kullanmalısınız.

Çanta seçimlerinizde yapacağınız spor ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız. Ayrıca sadece spor için değil seyahat gezi gibi aktiviteler yapıyorsanız Nike’ın çanta modelleri arasından fazla alanda kullanılabilecek çantayı seçebilirsiniz. Çantanızda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise çantanın tarzıdır. Spor veya başka bir alanda stilinizi yansıtmak için tarzınızda en uygun olan çantayı seçmelisiniz. Bu nedenle çantanızın renk, tasarım, duruşunu spor veya günlük hayatta giydiğiniz kıyafetlere göre seçmelisiniz. Spor çantanızı en iyi şekilde kullanmak için yerleştirme kurallarına dikkat etmelisiniz. Yanlış yerleştirilen çantalar sonrasında kullanıcıların hayatını zorlaştırmaktadır. Erkek ve kadın spor çanta için önerilen yerleştirme düzeni dikkate alınmalıdır. Spor çantanızı taşıyamayacağı kadar yükle doldurmamalısınız. Çok fazla aksesuar bulunan spor çantalarının fermuarları, tutma bölümleri ve askıları zarar görmektedir. Bu nedenle spor çantanızı kapasitesi kadar doldurun ve fazla yük almaktan kaçının. Ayrıca çantanıza fazla yük almanız sırt sağlığınıza da zarar verebilir. Spor çantanızın askılarını veya sırt çantalarındaki kol kemerlerini kendi bedeninize göre ayarlamanız gerekmektedir. Yanlış ayarlanan kemer ve askılar vücudunuza zarar verebilir. Spor çantanızda hassas eşyaları yerleştirmek için özel bölümler bulunmaktadır. Laptop, fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi teknolojik aletleri bu alanlara koymanız cihazlarınıza zarar gelmesini önler. Spor çantası almadan önce fiyat araştırması yapabilirsiniz. Nike spor çantasında pek çok model olduğu için çanta fiyatları değişiklik göstermektedir. Hepsiburada üzerinden Nike spor çantası koleksiyonundan farklı modellere ve fiyatlara bakabilirsiniz. Bütçenize uygun modelleri değerlendirebilir, spor aktivitelerinizde kullanacağınız pratik modellerle tanışabilirsiniz. Nike kalitesine sahip birçok ürün için kullanıcı yorumlarından da yararlanabilirsiniz.

Nike Spor Çantası Kaç Litredir?

Tasarım özellikleriyle sportif çizgideki Nike spor çantalarının farklı ihtiyaçlara uygun iç hacme sahip alternatifleri bulunmaktadır. İster mini bir model ile az sayıda eşya için taşıma ihtiyacınızı karşılayabilir, ister 95 litreye kadar iç hacme sahip bir spor çanta ile çok sayıda eşyanızı taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Nike Spor Çantası Nerelerde Kullanılır?

Spor salonlarında kullanacağınız eşyalarınızı taşımak için veya kısa süreli seyahatlerde ihtiyacınız olabilecek çeşitli eşyaları yanınıza almak için kullanabilirsiniz. Bunların haricinde spor tasarıma sahip sırt çantalarını okul eşyalarınızı taşımak için de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Nike Spor Çantası Nasıl Temizlenir?

Markanın farklı spor çantası modelleri, farklı doku ve özelliklere sahip olabilmektedir. Bu nedenle de satın aldığınız çanta modelinin özelliklerini dikkate alarak temizliğini yapmanız gerekir. Polyester yüzeye sahip modeller, nemli bir bez yardımıyla temizlenebilirken; tamamen pamuklu olan modeller uygun program tercih edilmek suretiyle makinede yıkanabilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nike Spor Çantası Fiyatları

263 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Cinsiyet
Toplam 40 / 263 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?