Ocean Besin Takviyeleri

Ocean besin takviyeleri, vücudun vitamin ve mineral ihtiyacını gidermeye yardımcı oluyor. D vitamininden balık yağına, B12 vitamininden vitamin ve mineral karışımlarına kadar birçok alternatif sunan Ocean, vücut gereksinimlerini karşılamakta başarılı sonuçlar veriyor. Yeterli ve dengeli beslenemeyen kişilerin sıklıkla başvurduğu takviyeler, aynı zamanda herhangi bir vitaminin ya da mineralin eksikliği yaşandığında da kullanılabiliyor.

Bir bütün olan beden ve ruh sağlığını korumak için birçok şeye dikkat etmek gerekiyor. Dengeli beslenmek, düzenli uyumak ve egzersiz yapmak sağlıklı bir yaşam sürmenin yapı taşları olarak öne çıkıyor. Günümüz koşullarında ise bu üç unsura yeterince özen göstermek mümkün olmayabiliyor. Yoğun iş ve okul temposu başta olmak üzere strese neden olan ya da kişileri uzun saatler meşgul eden birçok faktör, sağlık için tehdit oluşturuyor. Sebep ne olursa olsun vücudu ihmal etmek, hastalıklara da davetiye çıkarıyor. 

Sağlığınızı İhmal Etmeyin

Gün içinde aktif olmak ya da daha iyi uyumak için kendinizi belli bir disipline sokabilseniz de, vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri ve mineralleri almanız daha zorlu bir süreç olabiliyor. Zira problem yalnızca yoğunluk dolayısıyla yetersiz beslenmek ya da öğün atlamak olarak karşınıza çıkmıyor. İşlenmiş gıdalar, organik yapılmayan tarım, çeşitli kimyasallarla yapılan gübreleme işlemi gibi birçok faktör, tüketilen gıdaların besin değerlerini düşürüyor.

Bu noktada ise besin takviyeleri kullanmak büyük önem kazanıyor. Günlük olarak alınan besin takviyeleri, vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve mineralleri sağlamak üzere formüle ediliyor. Suya karıştırılarak içilebilen, kapsül olarak yutulabilen ve çiğnenebilen alternatifleri bulunan takviyeler, sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. 

Yetersiz beslenildiği dönemlerde ilk ortaya çıkan problemler, halsizlik ve kas ağrıları olarak biliniyor. Vücudun sesini dinlemeyip bu uyarıları ciddiye almamak daha ciddi sorunlarla karşılaşılmasına da zemin hazırlıyor. Sebep her ne olursa olsun yetersiz beslenen kişilerin gıda takviyeleri almaları büyük önem taşıyor. 

Ocean Besin Takviyeleri ile Enerjinizi Ortaya Çıkarın

Gün içinde yorgun ve halsiz hissetmekten şikayetçi olanların en büyük ortak noktalarından biri yetersiz beslenme. Vücudun işlevlerini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu vitaminler ve mineraller tüketilmediği takdirde, halsizlikle başlayan süreç daha ciddi problemler de doğurabiliyor. 

Bu tür problemler yaşamamak adına kullanabileceğiniz Ocean besin takviyeleri, vücuda birçok fayda da sağlıyor. Günlük ihtiyaçlarınızı tek bir kapsülle karşılamayı başaran Ocean ürünlerinin, sabahları kahvaltıdan sonra alınması öneriliyor. A, B ve C vitaminleri başta olmak üzere birçok vitamin içeren takviyeler potasyum, demir ve manganez gibi son derece önemli mineraller de barındırıyor. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde de rol oynayan besin takviyeleri, vücut direncini arttırarak kullanıcıları hastalıklara karşı da korumayı hedefliyor.

Soru 1: Balık yağı kullandırmak kilo almaya yardımcı olur mu?

Cevap 1: Balık yağının kilo aldırmak gibi bir etkisi bulunmuyor. Klinik çalışmalar balık yağı kullanmanın vücudun yağ depolama eğiliminde azalma yarattığını da ortaya koyuyor. Metabolizmayı hızlandırma etkisi de bulunan balık yağları, beslenme biçimine göre kilo verilmesine bile yardımcı olabiliyor.  

Soru 2: Çocuğum kapsülleri yutmak istemiyor. Ne yapmalıyım?

Cevap 2: Çocuklar için özel olarak geliştirilen Ocean besin takviyelerini tercih edebilirsiniz. Çiğnenebilir formatta üretilen bu takviyeler, tatları dolayısıyla da çocuklar tarafından rahatlıkla tüketiliyor. 

Soru 3: Güneşten aldığım D vitamini yeterli olmaz mı?

Cevap 3: D vitamini güneş yardımıyla sentezleniyor. Bunun için de öncelikle vücudunuzda D vitamini kaynağı olması gerekiyor. Vücut D vitaminini kendisi üretemeyeceği için bu vitaminin alımı konusunda titiz davranmak gerekiyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ocean Besin Takviyeleri

1020 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Vitaminler
Vitaminler
Glukozamin
Glukozamin
Omega 3 & Balık Yağları
Omega 3 & Balık Yağları
Antioksidan
Antioksidan
Mineraller
Mineraller
Probiyotik
Probiyotik
Destekleyici Besinler
Destekleyici Besinler
Beta Glukan
Beta Glukan
Kolajen
Kolajen
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 1020 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/ocean