Oyuncaklarla oynayıp vakit geçirmeyi seven çocuklar, aynı zamanda zihinsel ve sosyal olarak da daha çok gelişiyorlar. Bu bilinçle hareket eden ebeveynler, çocuk gelişiminde önemli rol oynayan çeşit çeşit oyuncak modellerini çocuklarından esirgemiyorlar. Günümüzde oldukça gelişen ve çeşitlenen oyuncak türlerinin vazgeçilmez parçası olan ve her çocuğun oynamaktan büyük zevk aldığı oyuncak kamyon çeşitleri, çocukları çok mutlu ediyor.

Oyuncak Kamyon

Çocuklar, 2-3-4 yaşlarına geldiklerinde çevrelerinde gördükleri objeleri büyük bir merakla izliyorlar. Bu objelerin arasında bulunan motorlu taşıtlar ve diğer araçlar onların ilgisini çekiyor. Hareketli olması, büyük ve heybetli görünümü ile en ilgi çekici araçlardan biri olan kamyonlar, onların sahip olmak istedikleri oyuncakların başlarında yer alıyor. Farklı işlevleri olan, renkli ve canlı kamyon oyuncaklar, yepyeni modelleri ile yeni nesil çocuklara sunuluyor. Yük taşıyan, eşyaları transfer eden, kum çeken, çöpleri içine alıp götüren işlevlere sahip hareketli ve şık ürünleri inceleyerek çocuğunuz için seçebilirsiniz. Her birinin açıklamalarını dikkate alarak yaş, kullanılan malzeme ve işlev bakımından inceleme yapabilirsiniz. Bazıları daha basit bir yapıya sahipken bazı ürünler oldukça karmaşık bir çalışma şeklini yansıtıyor. Çocuğunuzun yaşına uygun şekilde seçeceğiniz ürünler onların daha rahat oynamasını sağlıyor. 3 yaştan itibaren okul çağı çocuklarına kadar her yaşa hitap eden kolay ve komplike olarak sıralanmış pek çok oyuncak kamyon çeşidini görebilirsiniz. Kaliteli malzemelerle yapılmış, sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiş olan oyuncakların bazıları küçük parçalar içerdiği için en küçük çocuklar için uygun olmayabilir. Oyuncağı seçerken küçük çocuğunuzun ağzına atabileceğini göz önüne alarak küçük parçaları olan oyuncaklardan ziyade daha basit ve az parçalı yekpare modellere yönelebilirsiniz.

Oyuncak Kamyon Modelleri

Çocuğunuz 3 yaşı geçmişse ve uygun şekilde oynayabileceğini düşünüyorsanız daha gelişmiş olan çok parçalı kamyon modellerini ona hediye edebilirsiniz. 0-3 yaş aralığında olan çocuklar için farklı renklerle bezenmiş damperli kamyon, banyo oyuncağı kamyon, mavi ve kırmızı eğlenceli kamyon gibi oyuncakları düşünebilirsiniz.3-6 yaş aralığında bulunan çocuklara armağan almak isterseniz kum kamyonu, parça çimento karıştırma kamyonu, büyük çöp kamyonu gibi modelleri inceleyebilirsiniz. Big fot veya jumbo tipi kamyonlar da bu yaş çocukların ilgisini çekiyor. İtfaiye kamyonu, kepçeli ürünler veya hazır beton kamyonları da çocukların gerçek hayatta gördükleri objelerin modeli olmaları bakımından geliştirici ve eğlenceli bir işlevi yerine getiriyor. Tır benzeri uzun kasalı kamyon, kış bakımı kamyon, kar küreme bölümü olan kamyon ve çocuklara çok ilginç gelen daha pek çok ürün arasından seçimlerinizi yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Hızlı giden, yavaş giden, ses çıkaran, müzikli olan farklı modelleri incelerken büyükler de mutlu oluyor.

Oyuncak Kamyon Fiyatları

Ürünler arasında 6-9 yaş çocukların oynaması için uygun olan ve oldukça komplike bir biçimde tasarlanan, onların hayal gücünü geliştiren oyuncaklar bulunuyor. Büyük inşaat kamyonu gibi içinde çok sayıda işlevsel parça bulunan ürünler, çocukları arkadaşlarıyla birlikte oyun oynarken çok eğlendiriyor. Çöps serisinin bol çeşitli parçaları ve kamyonun hareketli aksamları ile saatlerce keyifli oyunlar oynamalarını sağlıyor. Oyuncak kamyon fiyatlarını ve yüksek kaliteli malzemelerini kıyaslayarak çocuğunuzu en çok mutlu edeceğini düşündüğünüz ürünlere karar verebilirsiniz. Ekran başına geçip çocuklarınızla birlikte ürünleri inceleyerek en şık ve en eğlenceli, geliştirici kamyon modellerini bulabilirsiniz. Kamyon setlerini, küçük veya büyük boyutlu olan ürünleri, damperli, kepçeli farklı işlevleri olan rengarenk oyuncakları çocuğunuzla birlikte seçerek onu mutlu edebilirsiniz. Doğum günü veya bayramlarda çocuklara en güzel hediyeyi vererek yüzünü güldürebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyuncak Kamyonlar

Bruder
Polesie
Siku
GUCLU
Vardem
Road Rippers
Pop Şeker
Pilsan
Mega
Dickie Toys
Uçar Kid
Mgs Oyuncak
Can Oyuncak
Cat
Sunman
Hot Wheels
Maisto
Can-Em Oyuncak
Canem
Dolu
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1415 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/60006677/60006680