Panasonic

Dünyaca ünlü Panasonic markası bilişim ve iletişim teknolojileri alanında yaptığı üretimlerle günlük yaşamı daha konforlu hale getiren elektronik ürünler tasarlar. Enerji tasarrufu bakımından başarılı bir performans ortaya koyan ürünler sayesinde evinizde ya da ofisinizde elektrik tüketimini azaltıp faturalarda daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Ergonomik dizayna sahip Panasonic ürünleri kavramayı kolaylaştıran yapılarıyla kullanıcılarına güvenli ve sorunsuz bir kullanım yaşatmayı başarır. Hem ev ortamında hem de iş yaşamında değerlendirilebilecek ürünler arasındaki lazer yazıcı çeşitleriyle ödevlerinizin çıktılarını alabilir, şirketler arası yazışmaları doküman olarak arşiv klasörlerinizde saklayabilirsiniz. İmal ettiği kulak içi ve kulak üstü kulaklık modelleriyle de dikkat çeken Panasonic sayesinde hem bilgisayarınıza takabileceğiniz hem de akıllı cep telefonunuzla beraber kullanabileceğiniz ses aktarıcılara sahip olursunuz. Kulak yapısına zarar vermeyen ve yüksek ses desteği sağlarken dahi cızırtı problemine yol açmayan kulaklıklar arasında mikrofonlu modeller de bulunur. Mikrofon aracılığıyla telefon görüşmelerini kulaklığınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Panasonic'in Sağladığı Teknolojik Destekle Konfora Ulaşın 

 • Tarayıcı ve fotokopi makinesi işlevlerini de sahip yazıcılarla tek bir ürün üzerinden birçok işinizi kolayca halledebilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık modellerine ek olarak Bluetooth özelliğine sahip kulaklıklar da üreten Panasonic aracılığıyla yolculuklarınızda radyo dinleyip videolar izleyebilirsiniz.
 • Siyah beyaz ve renkli toner çeşitleri üreterek yazıcınızı verimli bir şekilde çalıştırabilmenizi sağlayan Panasonic sayesinde kaliteli çıktılar alabilirsiniz.
 • Faks makinenizde kullanabileceğiniz filmler de üreten marka resmi yazışmaları sorunsuz biçimde sürdürebilmenizi sağlar.
 • Uzun ömürlü pilleriyle de kullanıcılarına güven aşılayan Panasonic aracılığıyla çeşitli elektronik ürünlerde ve kumandalarda kullanabileceğiniz piller sipariş edebilirsiniz.

Teknolojinin Sunduğu Pratik İmkânları Panasonic İle Değerlendirin

Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılabilen Panasonic marka telefonlar uzun ve sağlılı görüşmeler gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Şarj desteğiyle kablosuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu telefonlar zarif tasarımları ve arayan numaraları görebileceğiniz ekranlarıyla verimlilik yaratır. Hem hoparlör üzerinden hem ahize desteğiyle gerçekleştirebileceğiniz telefon görüşmelerinin yanı sıra geniş tuşlardan yardım alarak dilediğiniz numarayı arayabilir ya da gerekli yönlendirmeleri oluşturabilmek için bu tuşları kullanabilirsiniz. LCD ekran üzerinden görüntüleyebileceğiniz rehberinize üstlerinde hem rakamlar hem de harfler bulunan tuşlar sayesinde telefonunuzun hafızasına kaydedebilirsiniz. Tuş kilidi özelliğine ek olarak duvara monte edilerek de kullanılabilen modeller tasarlayan Panasonic işletmelerde gelen aramaları yanıtlayan görevlilerin işlerini kolaylaştırır. Li-ion pil çeşitleriyle şarj edilebilir bir güç kaynağına sahip olmanıza yardım eden marka elektronik ürünlerinizden uzun ömürlü bir verim alabilmenizi sağlar.

Evinizde Değerlendirebileceğiniz Konforlu Çözümler

Panasonic'in kullandığı modern teknoloji sayesinde evinizde yaşamınızı daha kolay getiren elektronik ürünlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu tip ürünler arasında yer alan saç kesme ve tıraş setleri aracılığıyla kablolu ya da şarjlı olarak değerlendirebileceğiniz bir yardımcıya sahip olursunuz. Kusursuz bir kesim için gerekli tasarıma ve bıçaklara sahip olan bu makineler düşük ses seviyesiyle çalışarak keyifli bir şekilde tıraş olabilmenize yardım eder. Hem ıslak hem de kuru ciltlerde uygulanabilen tıraş makineleri banyo sırasında yararlanabileceğiniz yapıdadır. Voltaj seviyeleri farklılık gösteren Panasonic piller sayesinde evinizdeki farklı elektronik ürünlere uygun pillerden yararlanabilirsiniz. Şarj edilebilir şekilde üretilen ve bu sayede kablosuz olarak kullanabileceğiniz epilasyon aletleri de üreten marka bacaklarınızdaki ya da kollarınızdaki tüylerden kurtulabilmeniz için size destek olur. Teninizi acıtmayan ve kızarıklık sorunu oluşturmayan epilasyon cihazları sayesinde arzu ettiğiniz pürüzsüz cilde kısa sürede kavuşabilirsiniz. Kulak ve burun bölgesinde tüyleri alabilmeniz için geliştirilmiş özel başlıklarıyla kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlayan Panasonic ürünleri kişisel bakımınızı evinizin konforu içerisinde gerçekleştirebilmeniz için uygundur.

Panasonic telsiz telefon fiyatları, Panasonic fotoğraf makinesi fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilir ve kısa birkaç adımda hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Panasonic

1.127 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. Renk
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön