Gelişen modern dünyanın getirdiği bazı ağır iş dallarında çalışabilmek adına kişilerin koruyucu özelliklere sahip iş kıyafetleri kullanması gerekiyor. Özellikle daha tehlikeli olan iş grupları yani büyük fabrikalar, madenciler, ağır sanayiler ve tarım çalışanları iş kıyafetlerine daha fazla ihtiyaç duyuyor. İş kıyafetleri arasında; iş ayakkabıları, iş pantolonları, iş kabanları, iş ceketleri, iş eldivenleri, iş takımları, iş şapkaları, iş yelekleri sayılabiliyor. Çeşitli iş gruplarına özel olarak tasarlanan iş ayakkabıları çalışanların ayaklarını olası tehlikelere karşı koruyor. Hem bireysel hem de kurumsal anlamda iş sağlığı ve güvenliği önem arz ediyor. Sektörde birçok marka iş sağlığı ve güvenliği ürünleri üretiyor. Bunlardan biri olan Pars markası İstanbul merkezli çalışıyor. 6 farklı kategoride ayakkabı üretimi yapan Pars markası sadece ayakkabı üretimi ile ilgileniyor. Sektöre ve kullanıma amacına uygun ayakkabılar üreten Pars; iş güvenliği botları, iş güvenliği çizmeleri, iş güvenliği ayakkabıları ve güvenlik personeli ayakkabıları tasarlıyor. Kullanım alanına ve tasarımına göre değişiklik gösteren Pars iş ayakkabıları çelik burunlu ayakkabılardan çelik tabanlı ayakkabılara kadar birçok seçenek sunuyor. Hafif malzemelerden üretilen Pars iş ayakkabıları S2/S3 iş güvenliği kodlarına uygun oluyor. Böylece iş ayakkabıları uzun süreli kullanılsa dahi ayaklarda herhangi bir sıkıntı oluşturmuyor. Ergonomik tasarımları ile uzun ömürlü kullanım sunan Pars iş ayakkabıları darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Nefes alan derisi sayesinde ayakları gün boyu terletmeyen Pars iş ayakkabıları kolayca giyilip çıkarılabilir. Pars iş ayakkabısı ve iş çizmesi modellerine Hepsiburada üzerinden pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. 

İş Ayakkabısı Nedir?

İş ayakkabısı yani iş güvenliği ayakkabısı, riskli bölgelerde çalışanların ayak güvenliğini sağlamak amacıyla üretiliyor. Çünkü iş yerlerinde oluşan kazalarda en çok yaralanan organlar ayaklar oluyor. Elektrik ile ilgili alanlarda iş güvenliği ayakkabıları ayakları sivri cisim, ağır parça ve sıkışma gibi tehlikeli durumlara karşı koruyor. Çalışan sektöre uygun tercih edilen iş ayakkabıları işçilerin ayak güvenliğini sağlıyor. Belirli standartlara ve kurallara göre hazırlanan iş güvenliği ayakkabıları farklı numaralarda üretildiği için herkese hitap edebiliyor. İş ayakkabısı modelleri arasında; çizme, bot, süet, kışlık, yazlık, bağcıklı gibi pek çok seçenek yer alıyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcılara uygun olan iş ayakkabıları sektörde cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkese hitap ediyor. Hava aldıran yapıda tasarlanan iş ayakkabıları terlemeyi önlüyor. Aynı zamanda hızlı kuruyan iş ayakkabıları çalışma sırasında rahatsızlık hissi vermiyor. Poliüretan taban teknolojisi ile üretilen iş ayakkabıları konforlu bir kullanım sağlıyor. Yumuşak ve kaydırmaz tabanlı iş ayakkabıları yoğun tempoyla çalışan sektörlerde yapılan işe verim katıyor. İç astardan burun ve taban kaplamasına kadar özel malzemelerle kaplanan iş ayakkabıları anatomik yapıda olduğu için ayakları rahat ettiriyor. Burun ve taban koruyucular sayesinde iş ayakkabıları ayakları sıkışmaktan, darbelerden, sivri malzemelerden ve elektrikten koruyor. Aşınmalara karşı ekstra güçlü olarak tasarlanan iş ayakkabıları farklı renk seçenekleriyle üretiliyor. 

Pars İş Ayakkabısı ve İş Çizmesi Modelleri

İş ayakkabıları konusunda sektörün en iyileri arasında yer alan Pars iş ayakkabısı ve iş çizmesi modelleri hem kalitesi hem de rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Pars markası ürettiği iş ayakkabılarında güven ve konforu bir arada sunuyor. Pars yazlık iş ayakkabıları ayakları terletmiyor ve hava aldırıyor. Cırt cırtlı yazlık iş ayakkabıları kolayca giyilip çıkarılabilir. 37 numaradan 45 numaraya kadar çıkan Pars yazlık iş ayakkabıları kadın, erkek fark etmeksizin herkese hitap ediyor. Özel taban sistemi ile tasarlanan iş ayakkabıları kaygan zeminlerde dahi kaymıyor. Mevsimsel özelliklere uygun olarak üretilen Pars iş ayakkabıları her mevsim kullanılabiliyor. Pars yazlık iş ayakkabıları terleme yapmaz iken, kışlık iş ayakkabıları suya karşı dayanıklılık özelliği gösteriyor. 1500 N çelik burun koruyucusuna sahip olan Pars 110 S2 iş ayakkabısı su geçirmiyor ve aynı zamanda nefes alıyor. Anti statik iş ayakkabısı poliüretan tabana sahip olarak üretiliyor. Petrol ve yağa karşı dayanıklı olan Pars iş ayakkabıları şok emici topuklar içeriyor. Aynı zamanda iş ayakkabısının topukları anti slip kaymaya karşı direnç gösteriyor. Pars çelik burunlu iş ayakkabıları kritik bölgelerde çalışan kullanıcılar için uygun oluyor. Darbeye karşı dayanıklı olan iş ayakkabıları uzun süreli kullanımlar için tercih edilebiliyor. 

Pars İş Ayakkabısı ve İş Çizmesi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Pars iş ayakkabısı ve iş çizmesi satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Çünkü Pars iş ayakkabıları mevsimsel ve kullanım alanına göre farklılıklar gösteriyor. Örneğin; Pars kış ayakkabıları su geçirmezlik ve kaydırmaz taban özellikleri sunuyor. Bunun dışında Pars iş güvenliği ayakkabıları arasında botlar ve çizmeler de yer alıyor. Kullanım alanına uygun tercih edilen iş ayakkabıları ayağı koruyor. Mevsimsel şartlar ve kullanım alanı dışında iş ayakkabısı seçiminde beden de oldukça önemli. Doğru numara seçilmeyen iş ayakkabısı ayağı sıkabiliyor veya bol gelerek ayaktan çıkabiliyor. 

İş Ayakkabısı Özellikleri

Çalışılan sektöre göre iş ayakkabısının özellikleri ve tasarımı değişkenlik gösterebiliyor. Ancak genel olarak iş ayakkabıları; ayakları sıcağa, soğuğa, sıkışma riskine ve cisim batmasına karşı koruyor. İş ayakkabılarının genel özellikleri aşağıda sıralanıyor. 

 • İş güvenliği ayakkabıları antistatik ve kaydırmaz tabanlı olarak tasarlanıyor. 
 • Alev ve ısı gibi durumlara karşı iş ayakkabıları dayanıklılık gösteriyor. 
 • Konforlu, spor, ortopedik, hafif olan iş ayakkabıları anatomik yapıları sayesinde ayağı rahat ettiriyor. 
 • Bilek ve ayağı yormayan iş ayakkabıları gün boyu kullanılabiliyor. 
 • Her iş koluna uygun bir iş ayakkabısı seçeneği bulunuyor.
 • Kışlık ve yazlık olarak ikiye ayrılan iş ayakkabıları mevsimsel şartlara uygun tercih edilebiliyor. 
 • Farklı model ve numara seçeneklerinden oluşan iş ayakkabıları hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor. 
 • Taban, burun ve ek koruma özelliğine sahip olan iş ayakkabıları tam koruma sağlıyor. 
 • Terlemeyi önleyen iç astarı sayesinde iş ayakkabıları hava aldırıyor. 
 • Deri malzemeden üretilen iş ayakkabıları su geçirmezlik özelliği sunuyor. 
 • İş ayakkabısının içerisinde yer alan mostarlar çıkarılabiliyor. Böylece ayakkabının iç kısmının havalanması sağlanıyor ve kötü koku oluşumu önleniyor. 

Pars İş Ayakkabısı ve İş Çizmesi Fiyatları

Pars iş ayakkabısı ve iş çizmesi fiyatları modelden modele değişiklik gösteriyor. Farklı özelliklere sahip olarak tasarlanan Pars iş ayakkabılarının fiyatları arasında değişiklikler gözlenir. İş güvenlik ürünleri kategorisinde yer alan Pars iş ayakkabısı modellerine Hepsiburada üzerinden seri ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz Pars iş ayakkabıları arasında veya farklı marka iş ayakkabıları ile fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece size ve cebinize en uygun olan iş ayakkabısı modeline erişebilirsiniz. Artan ya da azalan fiyata göre Pars iş ayakkabılarını sıralayabilir ya da doğrudan çok satan Pars iş ayakkabılarını listeleyebilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak Pars iş ayakkabısı araştırmanızı özelleştirebilirsiniz. Bu sayede aradığınız özelliklere sahip olan Pars iş ayakkabısına daha hızlı ulaşarak alışverişte geçirdiğiniz zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pars İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

153 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden