Philips Usb Bellekler

Gerek önemli dökümanlarınızı gerekse multimedya çıktılarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde transfer etmenizi, taşımanızı ve her zaman yanınızda bulundurmanızı sağlayan Philips usb bellekler, pratik bir kullanım sunar. Kullanıcı dostu tak ve kullan özellikleri sayesinde, günlük dosyalarınız, fotoğraflarınız, müzikleriniz ya da kopyalamak istediğiniz tüm dijital çıktılarınızı diğer bilgisayarlar ile paylaşabilir, hızlı bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Özel koruma kılıfı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda veya taşıma esnasında cihazın zarar görmesini engelleyen usb bellek modellerini inceleyebilir, ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Philips USB Bellek

Dosya transferi sırasında üzerinde bulunan ışıklandırma sistemine sahip olan ürünler, önemli dökümanlarınızı ve belgelerinizi eksiksiz olarak kopyalamanızı sağlar. Kopyalanmamış verilerin önüne geçmek için pratik ve kullanışlı bir çözüm sunan ışıklı göstergeyi takip ederek, veri aktarımının tamamlandığından emin olabilir, güvenli bir şekilde usb belleği çıkarabilirsiniz. Usb 2 ya da Usb 3 gibi farklı teknolojilere göre seçiminizi yapabileceğiniz gibi, farklı GB değerlerine göre de seçiminizi yapabilirsiniz. Dosya aktarımı, günlük kullanım ya da küçük boyuttaki multimedya çıktılarınız için 8 GB ya da 16 GB kapasiteli bellekleri tercih edebileceğiniz gibi, yüklü veri aktarımı ya da film, dizi arşivi transferi yapmak istediğinizde yardımınıza koşacak 32 GB’lık modelleri tercih edebilirsiniz.

Philips marka usb bellekler, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlar. Günlük belge aktarımı ya da paylaşım işlemleriniz için kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz modelleri, aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Özgün tasarımları, yüksek okuma – yazma hızları ile bir araya getiren ürünler arasından, sizin için en uygun olanını seçebilir, ürünlerin herhangi bir yazılım gerektirmeyen yapıları sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş yerindeki bilgisayarınızdan evdeki bilgisayarınıza veri aktarımı yapmak istediğinizde, önemli bir sunumu yanınızda taşımanız gerektiğinde ya da fotoğraf ve video albümlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizde pratik ve hızlı bir çözüm sunan modeller, verilerinizi güvenli bir şekilde taşıyacaktır. Kolaylıkla kaybolabilen usb bellek kapaklarının aksine, ürün tasarımına entegre bir şekilde dizayn edilmiş kapakları sayesinde, çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilecek, ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayabileceksiniz.

Philips USB Bellek Fiyatları

Benzersiz tasarımları ve minimalist dizaynlarının yanı sıra fiyatları ile de geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Philips usb bellekler, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi sağlar. Farklı teknik özellikleri, kapasite seçenekleri ya da okuma – yazma hızı değerlerine göre farklılık gösteren Philips usb bellek fiyatları, sizlere geniş bir ürün yelpazesinden seçme özgürlüğü sunar. Fiyatları ve özellikleri karşılaştırarak, en doğru modeli belirlemeniz, veri transferinizi çok daha etkin bir hale getirmenizi sağlayacaktır.

Dosyalarınızın güvenliğini maksimuma çıkarmayı amaçlayan şifreleme özelliği, belgelerinizin istemediğiniz kişilerin eline geçmesini engelleyen önemli özellikler arasındadır. Etkin bir şifreleme programı ile donatılmış Philips usb bellekler sayesinde, çok önemli belgeleri ya da dökümanları gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Önemli belgelerin yanı sıra, kişisel verilerinizi de güvence altına alan şifreleme özelliğine sahip usb bellekler sayesinde, veri transferini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Veri taşımanın yanı sıra, bilgisayarınızın aksamlarından biri haline getirebileceğiniz ready boost teknolojisine sahip Philips usb modelleri, bilgisayarınızın performansını arttırmanızı kolaylaştıracaktır. Bu özelliği kolaylıkla aktif hale getirebilir, usb belleğinizi bir dahili bellek haline getirebilirsiniz. Özellikle düşük RAM kapasitesine sahip bilgisayar modellerinde etkin bir çözüm sunan modeller arasından seçiminizi yaparak, bilgisayarınız ile en iyi uyum sağlayan belleği seçebilirsiniz. 8, 16 ya da 32 GB hafıza kapasitesine sahip ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, keyifli ve hızlı veri transferine kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Philips USB Bellek Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Sandisk
  3. Kingston
  4. Concord
  5. Lexar
  6. Baychip
  7. Toshiba
  8. Syrox
  9. Adata
  10. LinkTech
  11. Samsung
  12. Sony
  13. Powerway
  14. Tribe
  15. Hytech
  16. Silicon Power
  17. Corsair
  18. Photofast
  19. DM
  20. Sevfe
  21. TK Collection
  22. Apacer
  23. Hi-Level
  24. Koç Shopping
  25. Mimobot
  26. Apricorn
  27. Goodram
  28. Hikvision
  29. Everon
  30. Ugreen
  31. Aktif Aksesuar
  32. Avec
  33. Baseus
  34. Batman v Superman
  35. BuldumBuldum
  36. CLİPPER
  37. Emtec
  38. Everest
  39. GOMAX
  40. Gosmart
  41. Hiddn
  42. Kingboss
  43. Kingdata
  44. Kiwi Reklam
  45. Ledger
  46. Lenovo
  47. Mia
  48. Microdata
  49. Mushkin
  50. MyMemoria
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 16 GB
  2. 8 GB
 6. Giriş / Çıkış Portları
 7. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 8. Şifre Koruma
 9. Satıcı
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/philips
Başa dön