Philips Usb Bellekler

Gerek önemli dökümanlarınızı gerekse multimedya çıktılarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde transfer etmenizi, taşımanızı ve her zaman yanınızda bulundurmanızı sağlayan Philips usb bellekler, pratik bir kullanım sunar. Kullanıcı dostu tak ve kullan özellikleri sayesinde, günlük dosyalarınız, fotoğraflarınız, müzikleriniz ya da kopyalamak istediğiniz tüm dijital çıktılarınızı diğer bilgisayarlar ile paylaşabilir, hızlı bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Özel koruma kılıfı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda veya taşıma esnasında cihazın zarar görmesini engelleyen usb bellek modellerini inceleyebilir, ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Philips USB Bellek

Dosya transferi sırasında üzerinde bulunan ışıklandırma sistemine sahip olan ürünler, önemli dökümanlarınızı ve belgelerinizi eksiksiz olarak kopyalamanızı sağlar. Kopyalanmamış verilerin önüne geçmek için pratik ve kullanışlı bir çözüm sunan ışıklı göstergeyi takip ederek, veri aktarımının tamamlandığından emin olabilir, güvenli bir şekilde usb belleği çıkarabilirsiniz. Usb 2 ya da Usb 3 gibi farklı teknolojilere göre seçiminizi yapabileceğiniz gibi, farklı GB değerlerine göre de seçiminizi yapabilirsiniz. Dosya aktarımı, günlük kullanım ya da küçük boyuttaki multimedya çıktılarınız için 8 GB ya da 16 GB kapasiteli bellekleri tercih edebileceğiniz gibi, yüklü veri aktarımı ya da film, dizi arşivi transferi yapmak istediğinizde yardımınıza koşacak 32 GB’lık modelleri tercih edebilirsiniz.

Philips marka usb bellekler, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlar. Günlük belge aktarımı ya da paylaşım işlemleriniz için kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz modelleri, aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Özgün tasarımları, yüksek okuma – yazma hızları ile bir araya getiren ürünler arasından, sizin için en uygun olanını seçebilir, ürünlerin herhangi bir yazılım gerektirmeyen yapıları sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş yerindeki bilgisayarınızdan evdeki bilgisayarınıza veri aktarımı yapmak istediğinizde, önemli bir sunumu yanınızda taşımanız gerektiğinde ya da fotoğraf ve video albümlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizde pratik ve hızlı bir çözüm sunan modeller, verilerinizi güvenli bir şekilde taşıyacaktır. Kolaylıkla kaybolabilen usb bellek kapaklarının aksine, ürün tasarımına entegre bir şekilde dizayn edilmiş kapakları sayesinde, çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilecek, ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayabileceksiniz.

Philips USB Bellek Fiyatları

Benzersiz tasarımları ve minimalist dizaynlarının yanı sıra fiyatları ile de geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Philips usb bellekler, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi sağlar. Farklı teknik özellikleri, kapasite seçenekleri ya da okuma – yazma hızı değerlerine göre farklılık gösteren Philips usb bellek fiyatları, sizlere geniş bir ürün yelpazesinden seçme özgürlüğü sunar. Fiyatları ve özellikleri karşılaştırarak, en doğru modeli belirlemeniz, veri transferinizi çok daha etkin bir hale getirmenizi sağlayacaktır.

Dosyalarınızın güvenliğini maksimuma çıkarmayı amaçlayan şifreleme özelliği, belgelerinizin istemediğiniz kişilerin eline geçmesini engelleyen önemli özellikler arasındadır. Etkin bir şifreleme programı ile donatılmış Philips usb bellekler sayesinde, çok önemli belgeleri ya da dökümanları gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Önemli belgelerin yanı sıra, kişisel verilerinizi de güvence altına alan şifreleme özelliğine sahip usb bellekler sayesinde, veri transferini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Veri taşımanın yanı sıra, bilgisayarınızın aksamlarından biri haline getirebileceğiniz ready boost teknolojisine sahip Philips usb modelleri, bilgisayarınızın performansını arttırmanızı kolaylaştıracaktır. Bu özelliği kolaylıkla aktif hale getirebilir, usb belleğinizi bir dahili bellek haline getirebilirsiniz. Özellikle düşük RAM kapasitesine sahip bilgisayar modellerinde etkin bir çözüm sunan modeller arasından seçiminizi yaparak, bilgisayarınız ile en iyi uyum sağlayan belleği seçebilirsiniz. 8, 16 ya da 32 GB hafıza kapasitesine sahip ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, keyifli ve hızlı veri transferine kolaylıkla başlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips USB Bellek Fiyatları

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Kapasite
  1. 16 GB
  2. 8 GB
 4. Giriş / Çıkış Portları
 5. Markalar A-Z
  1. Philips Usb Bellekler
  2. Sandisk Usb Bellekler
  3. Kingston Usb Bellekler
  4. Toshiba Usb Bellekler
  5. İforce Usb Bellekler
  6. Lexar Usb Bellekler
  7. Buyfun Usb Bellekler
  8. Syrox Usb Bellekler
  9. Concord Usb Bellekler
  10. LinkTech Usb Bellekler
  11. Powerway Usb Bellekler
  12. Netac Usb Bellekler
  13. Hytech Usb Bellekler
  14. Samsung Usb Bellekler
  15. iDiskk Usb Bellekler
  16. Adata Usb Bellekler
  17. Transcend Usb Bellekler
  18. Apricorn Usb Bellekler
  19. Tribe Usb Bellekler
  20. Sony Usb Bellekler
  21. Corsair Usb Bellekler
  22. Mars Usb Bellekler
  23. Yvonne Usb Bellekler
  24. Hi-Level Usb Bellekler
  25. Hikvision Usb Bellekler
  26. Kioxia Usb Bellekler
  27. Kodak Usb Bellekler
  28. Miaboo Usb Bellekler
  29. Everon Usb Bellekler
  30. KKmoon Usb Bellekler
  31. Photofast Usb Bellekler
  32. Ülker Reklam Usb Bellekler
  33. Apacer Usb Bellekler
  34. Kingdata Usb Bellekler
  35. Mimobot Usb Bellekler
  36. Ahşap Şehri Usb Bellekler
  37. Arealer Usb Bellekler
  38. Başkent Hediye Usb Bellekler
  39. Goodram Usb Bellekler
  40. IODD Usb Bellekler
  41. Longline Usb Bellekler
  42. PQI Usb Bellekler
  43. Team Usb Bellekler
  44. Verico Usb Bellekler
  45. Ally Usb Bellekler
  46. Auamoz Usb Bellekler
  47. Baskı Adresi Usb Bellekler
  48. Baychip Usb Bellekler
  49. Eaget Usb Bellekler
  50. GOMAX Usb Bellekler
 6. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı
 • Marka Philips

Usb Bellek Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013121/970/philips
Başa dön