Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Altın Kitaplar
Pöti ve Dede /bugün Nasıl Hissediyorsun / Aynı Mıyız Farklı Mıyız? /şuşu,can ve Dörtteker /sevgi Canavarı /kalbindeki Cesaret (Set 2/3-6 Yaş)

Pöti ve Dede /bugün Nasıl Hissediyorsun / Aynı Mıyız Farklı Mıyız? /şuşu,can ve Dörtteker /sevgi Canavarı /kalbindeki Cesaret (Set 2/3-6 Yaş)

Altın Kitaplar
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/9932
Pöti ve Dede /bugün Nasıl Hissediyorsun / Aynı Mıyız Farklı Mıyız? /şuşu,can ve Dörtteker /sevgi Canavarı /kalbindeki Cesaret (Set 2/3-6 Yaş)

Pöti ve Dede / Redhouse Kidz

Pöti süper kahraman olmak istiyor!Gerçek bir köpeğin hikâyelerini anlatan Pöti serisinin ikinci kitabı şimdi raflarda! Pöti'nin bir hayali var, süper kahraman olmak! Ama kahraman olabilmek için birilerine yardım etmesi gerektiğinin farkında. Bir gün sahibiyle dışarıda yürürlerken bir hayvanın acıyla bağırdığını duyar... Yoksa yaralı bir köpek mi bu? Serinin ikinci kitabında tanıştığımız Dede, tıpkı Pöti gibi gerçek bir köpek. Pöti'yle aynı evde yaşıyor ve çok iyi arkadaşlar. İşte bu macerada, bu iki kafadarın dostluklarının nasıl başladığını öğreniyoruz...  

Pöti ve Dede aynı zamanda Tanış Onunla projesini destekliyor. Tanış Onunla terk edilen köpeklere geçici ya da kalıcı yuva bulmak için oluşturulmuş bir sahiplendirme projesi. Bugüne kadar neredeyse 50 köpeğin yeni ailelerine kavuşmasına yardımcı olmuş. Pöti ve Dede'yi okuyan çocuklar dostluk ve arkadaşlık konusunu görecekleri gibi aynı zamanda sahipsiz köpeklerin dünyasını da daha yakından tanıyacaklar.  (Tanıtım Bülteninden)   

Bugün Nasıl Hissediyorsun / Altın Kitaplar

Çocuklar güçlü ve bazen idaresi zor duygulara sahiptir. Tüm anne ve babalar öfkeli, kalbi kırık ve aşırı huzursuz bir çocukla baş etmenin ne demek olduğunu bilir. Bugün Nasıl Hissediyorsun? kitabı çocuklarınızın, tüm bu duygularla uyum içinde olmasının yollarını gösteren ve onların sorunlarını çözmek için yaratıcı yollar sunan bir içeriğe sahip. Çocuğunuzun bu yolculuğunda ona destek olmanıza yardım edecek ipuçları bu kitapta! Elinizdeki kitap; Çocuğunuzla onun duyguları hakkında konuşabilmenizi sağlar.Altı yaş altı çocuklarla kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Çocuğun farklı duygularını ya da duygu çeşitliliğini anlamasına yardımcı olur. Ebeveyn Rehberi ve duygusal okuryazarlığı anlatan bir bölüm içerir. Çocuğunuzun olumlu duygularının yanında olumsuz duygularını da kabul etmesini sağlar.

Aynı mıyız Farklı Mıyız? / Pearson

Bazı hayvanlar tıpkı bizim gibi yemek yer, uyur... Bazılarıysa bizden çok ama çok farklıdır!Hayvanlar aleminin sevimli üyeleri de biz insanlar gibi, yemek yiyor, uyuyor, sıcak havalarda serinlemeye çalışıyor, saklanıyor, hatta dans bile ediyor.Hayvanlarla yaptığımız şeyler aynı olsa da, yapma şekillerimiz birbirinden öyle çok farklı ki! Haydi bu farklılıkları birlikte keşfedelim! 

Şuşu,Can ve Dörtteker / Redhouse Kidz

Üçtekerinden ayrılamayan ve yerinde durmak bilmeyen kahramanımız Şuşu'nun maceraları serinin ikinci kitabı ile devam ediyor. Şuşu yine bir sabah uyanır ve evin içinde fişek gibi dolaşırken dayısı onu parka götürmeye karar verir. Şuşu parkta hiç hızını kesmeden dolaşırken, Can ve onun dörttekeriyle karşılaşır. Serinin devam kitabında Şuşu ve Can'ın başından geçen olayları öğreniyoruz.

Engelli bir çocuk olan Can ile tanışan Şuşu hayatında ilk defa tekerlekli bir sandalye görür ve bunu tanımaya çalışır. Böylece bu hikâye ile Şuşu gibi hayatında hiç tekerlekli sandalye görmemiş çocukların engelli bireyleri tanıyıp onların da yaramazlık yapan, oyun oynamayı seven, sıradan bireyler olduğunu fark etmesini amaçlıyoruz. Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği'nin de destekleri ile hazırladığımız bu kitap sayesinde, küçük yaştaki çocukların bu konudaki algıları gelişebilir. Başak Günaçan'ın rengârenk park resimlerindeki ayrıntılara da bakmayı ihmal etmeyin. Her bir ağacın ya da çalılığın arkasından bir sürpriz çıkabilir! Şuşu ile macera, kaldığı yerden fişek gibi devam ediyor...  

Sevgi Canavarı / 1001 Çiçek

Siz de bilirsiniz ki herkes en çok kedi yavrularını, köpek yavrularını ve tavşanları sever. Yani kabarık, tüylü ve sevimli yaratıkları… Ama kimse, seyrek tüylü ve patlak gözlü canavarları sevmez… Bu gerçekten de doğru olabilir mi? Bazen, sevginin en beklemediğimiz zamanlarda karşımıza çıktığını anlatan, yüreğinizin sımsıcak duygularla dolmasını sağlayacak mükemmel bir hikâye . 

Kalbindeki Cesaret / Altın Kitaplar

Aden heyecanlanmıştı. “Cesaret ne demek?”diye sordu.“Cesaret, korkularına rağmen hayallerinin peşinden gitmen demektir.” dedi Edi.“Cesaret, hayallerinin peşine düştüğünde yolda kalmaman için gereken yakıt gibidir.”Kalbindeki Cesaret hayatı anlama ve kendini tanıma yolunda sevgiden ilham alanların öyküsüdür... 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön