Profesyonel Döküm Tost Makinesi Özellikleri

Sanayi tipi tost makinası 8 dilim özelliği ile evde de kullanıma uygundur. Ev tipi profesyonel tost makinesi olarak da adı geçer. Sanayi tipi tost makinesi yorumlarında da 8 dilim modelinin, hem evde hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olduğu söylenir.

  • Çıkarılabilir plakalara sahiptir. Bu sayede temizlik kolaylığı da sağlar.
  • 8 kapasiteli pişirme seçeneği vardır.
  • Döküm plaka ile koku tutmaz.
  • Güç ikaz ışığı vardır.
  • Hijyenik yağ toplama haznesi vardır.
  • Yükseklik ayarı ile kendinize göre ayarlama imkanı sunar.
  • Döküm plakalar kırılmaz, çizilmez ve yapışmaz.
Sanayi Tipi Tost Makinesi Büyük ModelleriProfesyonel döküm tost makinesi farkı, profesyonel mutfaklarda kullanmaya uygun olmasıdır. Kendi içinde daha basit ve az özellikli ya da daha kapsamlı özelliklere göre ayrılır. Sanayi tipi tost makinesi tavsiyelerinde de kullanacağınız alana göre model seçimi yapmanız gerektiği söylenir. Sanayi tipi tost makinesi 30 dilim, 30 farklı kapasitede pişirme seçeneği sunar. Bu gibi büyük makineler bu alanda yoğun hizmet veren mutfaklarda kullanıma uygundur. Sanayi tipi tost makinesi 24 dilim, profesyonel mutfakların sık tercih ettiği ürünlerdendir. Sanayi tipi tost makinesi 20 dilim de 20 kapasiteye kadar seçenek sunar. Sanayi tipi tost makinesi 16 dilim de profesyonel mutfakların tercih ettiği bir başka modeldir. Sanayi tipi tost makinesi 12 dilim ise nispeten diğer mutfaklarda da kullanım açısından yeterli olan bir modeldir. Sanayi tipi tost makinası doğalgazlı modeli endüstriyel hizmet veren kafe, restoran, büfe gibi yerler için üretilir. Sanayi tipi tost makinesi elektrikli modeller de satışa sunulur. İhtiyaca göre tercih edilebilir. Katı meyve sıkacağı ile de tostunuzun yanına içecek hazırlayabilirsiniz. Endüstriyel tost makinesi fiyatları modellere göre değişebilir. Profesyonel Tost Makinesi Fiyatları

Sanayi tipi tost makinesi fiyatları, makinenin nerede kullanılacağı ve ne süreyle kullanılacağına göre belirlenir. Teflon kaplama ya da döküm demir kullanılıp kullanılmadığı bu açıdan önemlidir. Profesyonel saç tost makinesi daha iyi performans gösterebilir. Sanayi tipi tost makinesi küçük modeller evde kullanım için de uygun olabilir. Fiyatları da bu özelliklere göre belirlenir. Sanayi tipi tost makinesi en ucuz fiyatlarla, Hepsiburada aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Sanayi Tipi Tost Makinesinin Farkı Nedir?

Tüm gün tam kapasite ile çalışma imkanı sunar. Döküm demir ile çok yüksek derecelere kadar ısınır.

Tost Makinesi Neye Göre Seçilir?

Evde mi yoksa iş yerinde mi kullanılacağı önemlidir. Demir plakaların hangi malzemeden yapıldığına dikkat edilmesi tavsiye edilir.

Tost Makinesi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Fiyatlar, modelden modele farklılık gösterir. Ürünün kapasitesi önemlidir. Profesyonel tost makinesi tavsiyelerinde de genellikle yüksek kapasiteli ürünler önerilir.

profesyonel tost makinesi
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Tost Makineleri
Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti

profesyonel tost makinesi

ile ilgili 5 ürün bulduk
Toplam 16 / 16 ürün