En sevilen ve tercih edilen markalardan biri olan Puma, üstün performans gösteren ve harika uçuş özellikleri ile her yaş grubuna ve seviyeye göre Puma futbol topu üretimi yapar. Özellikle Puma futbol topu çeşitleri sayesinde futbol antrenmanınızı yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Puma futbol topu çeşitlerinin tamamında güçlendirilmiş kauçuk iç lastik özelliği bulunur. Darbelere ve form kayıplarına karşı özel olarak güçlendirilmiş olan Puma futbol topu çeşitleri, farklı renk ve kontrast grafikleriyle de her zevke hitap eder. İstikrarlı bir yapı sunmayı hedefleyen Puma futbol topu, top takibini ve top hakimiyetini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Puma futbol topu; profesyonel ya da amatör her futbolcu için antrenman ya da rekreasyonal oyunlarda kullanıma uygundur.

Puma Futbol Topu ile Üst Seviyede Antrenman Deneyimi

Puma futbol topu her yaş grubu için özel tasarım ve donanımlarda futbol topu üretir. Farklı boy ve ağırlıkta üretilen Puma futbol topu modellerinin yanı sıra farklı seviyeler için de farklı tasarım ve özelliklerde futbol topu çeşitlerine sahiptir. Futbol antrenmanlarını yeni bir seviyeye taşımaya yardımcı olan Puma futbol topu çeşitleri hem profesyonel antrenmanlar için hem de arkadaşlarla beraber futbol oynamaya uygun şekilde tasarlanır. Puma futbol topu modellerinde genellikle yanar döner TPU özelliği de bulunur. Bu sayede Puma futbol topu sahada hareket ettikçe oldukça büyüleyici bir görsel şölen sağlar. Puma futbol topu modellerinde kullanılan TPE köpük özelliğinin yanı sıra polyester sırt ve makine dikişi özellikle yumuşak bir his oluşmasını sağlar.

Puma Futbol Topu ve Kauçuk İç Lastiğiyle Mükemmel Hava Koruması

Özel olarak kullanılan kauçuk iç lastikleri sayesinde Puma futbol topu mükemmel bir hava koruması da sağlamaktadır. Her futbolcunun konforlu şekilde kullanabileceği Puma futbol topu, klasik antrenmanlar için ya da arkadaşlarla beraber oynamak için oldukça ideal tercihlerden biridir. Rekreasyonal kullanım için de uygun olan Puma futbol topu modelleri, makineli dikişli olma özelliği ile topun patlama ya da şeklinin değişme risklerine karşı da engel alır. Yapısı gereği zıplama ve uçuş özellikleri ön plana çıkarılan Puma futbol topu modelleri, futbol performansınızı ileri seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Klasik ve Profesyonel Antrenmanlar için Puma Futbol Topu

Puma futbol topu modelleri hem klasik antrenmanlar hem de profesyonel antrenmanlar için uygundur. Özellikle Puma futbol topu Hybrid serisinde futbol deneyimini farklılaştıran yapısını, kullanılan hibrid teknolojisinden alır. Hibrid yapısı ile Puma futbol topu modelleri daha dayanıklı ve sağlam bir forma sahip olur. Topun formunu ve şeklini koruması için darbelere ve hızlı vuruşlara karşı daha dayanıklı hale getirilen Puma futbol topu modelleri, azaltılmış su emme özelliği sayesinde de futbolcular için avantaj sağlar. Profesyonel kullanım amacıyla tasarlanmış olan modellerde kullanılan PU dış kaplama ve EVA köpük sayesinde Puma futbol topu modelleri her zaman tercih edilir.

Dayanıklılığı Artırılmış Hibrid Yapısıyla Puma Futbol Topu

Puma futbol topu modellerinde özellikle kullanılmış olan hibrid teknolojisi sayesinde dayanıklılığı güçlendirilmiş olan toplar; profesyonel ve amatör her futbolcu için en ideal seçim alternatiflerinden biri olur. Puma futbol topu çeşitlerinde kullanılan kauçuk iç lastik özelliklerinin özgün ve akıllı tasarım ile birleştirilmesi sayesinde topun yumuşak hissi de korunur. Özellikle klasik futbol antrenman topu arayan kişiler için ilk seçeneklerden biri olan Puma futbol topu çeşitleri, antrenman ve rekreasyonal kullanım için de idealdir. Formunu koruması için özel teknikler kullanılarak tasarlanan Puma futbol topu çeşitleri; mükemmel zıplama ve uçuş özelliklerine sahiptir

Puma Futbol Topu Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Puma
  2. Nike
  3. Molten
  4. Adidas
  5. Vertex
  6. Voit
  7. Delta
  8. Avessa
  9. Mikasa
  10. Lotto
  11. Selex
  12. Altis
  13. Umbro
  14. Hattrick
  15. Tryon
  16. Lescon
  17. Wilson
  18. KIPSTA
  19. Uhlsport
  20. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Numara
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Top Size
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Puma
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/puma
Başa dön