Puma Futbol Topu

Dünya’da en çok meraklısı olan bir spor dalı olan futbol, binlerce insan tarafından tutkuyla sevilir ve takip edilir. Futbolun temel taşı olan futbol topu ise belirlenen standartlara uygun olarak üretilir. Puma futbol topu üretimi yapan ve UEFA tarafından kabul edilen bir kaliteye sahiptir. Profesyonel futbola özgü standartlarındaki futbol topu seçenekleri ile futbola yepyeni bir boyut kazandırır. 

Futbolu sevenler ve futbol oynayanlar en iyi unsurlarla maç yapmak isterler. Kramponlar, formalar, halı saha düzlüğü ve futbol topunun kalitesi çok önemlidir. Oyunun tüm parçalarına gerekli tüm hassasiyeti incelikleri göz önünde bulundururlar. Hassas özellikleri olan futbol topunun etkili bir gücü vardır. Puma bu konuda büyük bir titiz çalışma yapmış ve dayanıklı, profesyonel oyunlar için uygun ölçülere bağlı kalarak futbol topu çeşitlerini üretmiştir. Profesyonel futbolcuların antrenmanlarında kullandıkları futbol topları ile oldukça keyifli bir zaman geçirmektedirler.

Futbol topunun görsel açıdan da farklı özellikleri bulunur. Topun üzerinde TPU özelliği ilk dikkat çeken özelliktir. Topun sahadaki hareketleri ile gerçek bir oyunun içinde olduğunuzu hissedebilir ve takımınızın başarısını artırabilirsiniz. Oynanmak istenen futbol topu uygun kaliteye ve standartlara sahip değilse istediğinizi tüm eforu harcasınız dahi başarılı bir maç çıkaramazsınız. Futbol topu, iyi bir oyun için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaliteli ve yüksek standartlara sahip olan bir top ile tüm yeteneğinizi sergilemeniz çok daha kolay olacaktır. 

Puma Futbol Topu Fiyatları

Futbol topunun kaliteli olması ile birlikte, etkili ve bir o kadar da kaliteli bir vuruş sergilemenize yardımcı olacaktır. İsabetli hatta ayak içi vuruşlarınızda tutkulu bir futbol sever olarak profesyonel futbol topu kullanmanız şarttır. En kaliteli markaların içinde Puma futbol topu fiyatları hem uygun hem de daha profesyonel bir topa sahip olmanızı sağlar. Puma’nın bir dünya devi markası olduğu milyonlarca kişi tarafından bilinen bir gerçektir. Puma’nın spor malzemeleri, spor giysileri üretmeleri, köklü bir marka olmasının altında yatan gerçeğin, alanında uzman bir kalite anlayışına sahip olma özelliği bulunmaktadır. Ürettiği spor malzemeleri ve spor aksesuarlarının yanı sıra alternatif olarak çeşitli sayıda alternatif modelleri de sunmaktadır. Futbol topunun üretiminde tasarımları, ölçüleri ve ham madde alanında birbirinden ayrılan geniş ürün grubu ile tüm sporculara seçim tercihlerini sergilemektedir. 

Markanın üretim kategorisinde yer alan futbol topuna yakından baktığınızda boyutlarında ve ölçülerinde farklılıklar bulunduğunu görebilirsiniz. Nedeni ise çocuk oyuncular ve yetişkin oyuncuların beraberinde profesyonel oyuncular için de üretimleri farklı seçenekler sunmaktadır. Siz dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Çocuklar için 11 yaş altı futbol topları kendi standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Böylece performanslarını ortaya daha rahat koyabilmeleri sağlanmıştır. Puma futbol toplarının esneklik ve fonksiyonlarının farklı olması onların gelişimlerine da katkı da bulunabilirsiniz. Puma futbol topunun özelliklerini incelemek istediğinizde modellerinde TPE köpük özelliğine sahip olduğu dikkatleri çekmektedir. Oyun sırasında oyuncuların vuruşlarında onlara yumuşaklık hissi vermesi bu köpük özelliğinden kaynaklanmaktadır. Parçalar makine dikişi kullanılarak bir araya getirilip birleştirilmiştir. İç köpük malzemesi ve yumuşak hassasiyeti sayesinde oyunun daha konforlu geçmesi sağlanmaktadır. Sizler de kendi takım oyuncularınıza ya da bireysel olarak çalışmak istediğinizde ihtiyacınıza yönelik boyutta ki modeli seçebilirsiniz.

Puma Futbol Özel Tasarımları

Profesyonel oyuncular için birden fazla futbol topu bulunur. Puma futbol topu 5 numara özel tasarım olan gri renkli indigo modeli ile çok fazla tercih edilmektedir. Her türlü sahada kullanım özelliğine sahiptir. Yapı bakımından da çok kullanışlı ve şık bir görünüme sahiptir. Standart numara olarak belirtilen tüm özelliklere sahip olarak üretilmiştir. 12 yaş çocuk ve üzeri için rahatlıkla kullanım imkanı sunmaktadır. Standart büyüklükteki Puma 5 numara futbol topu ağırlığı 400-420 gr arasında değişmektedir. Bu nedenle dünya üzerindeki tüm sahalarda rahatlıkla oynanabilir. Havalı renkleri sahip kombinasyonları ile mükemmel zıplayışa sahiptir. Saha antrenmanı için harika bir modeldir. Dayanıklı materyaller ile topun dayanıklılığı sağlanır. Tüm yaşlara uygunluk sağlayan antrenman topu, ayağı saran panel kesime sahiptir. Ürünlerin tamamında Puma cat logosu bulunur.

Özellikle halı saha maçlarını sevenler için hem fiyatı hem de sunduğu performans olarak oldukça uygundur. Puma ürettikleri topların hepsinde dikiş kullanmıştır. Üstelik bazı ürünlerinde futbol takımlarının armaları ve takımın renkleri yer alır. Bu özelliği sayesinde takım ruhunu yansıtmaktadır. Ve takip edilme kolaylığı sağlar. Tasarımları klasik olarak mevcut modellere göre üretilmektedir. Hem antrenmanlarda hem de saha maçlarınızda kullanma imkanına sahipsiniz. Renklerindeki kontrastlı renklere sahip olması sayesinde sahada kolay takip edilebilme özelliğini sağlar.

Puma Profesyonel Futbol Topu

Puma profesyonel futbol topu 12 panelli yapıya sahiptir. Bu nedenle topa vurulduğunda topun düz ve doğru bir şekilde yönlenmesi gerekir. Bu da topun istenilen boyutlarda yapıldığının göstergesidir. Ürünlerin tamamında dayanıklı bir yapıya sahip kaplama kullanılmıştır. Uzun ve dayanıklı bir ömre sahiptir. Topun iç yüzeyinde kauçuk lastik bulunur. Böylece topun içinde bulunan hava her yere eşit olarak dağılır. Bu hali de topun şeklinin korunmasına yardımcı olur. Puma futbol toplarının tüm modelleri tamamı dayanıklılık testinden geçer. Özellikle beyaz futbol topu modelleri diğer modellere göre daha çok ilgi görür. Çünkü diğer tüm modellerine göre kauçuk yapısı çok dayanıklıdır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı futbol topları birçok testten geçerek satışa çıkarılır.

Orijinal Futbol Topu Puma

Spor ürünlerinin üretimleri sportif faaliyeti sürdüren markanın ürettiği futbol toplarının özellikleri ile farkını göstermektedir. Orijinal futbol topu Puma markası ile bütünleştirilerek iç yüzeyindeki kauçuk bir araya getirilerek akıllı tasarım ile üretilir. Esnekliğinin yanı sıra dayanıklılığı çok yüksek düzeydedir. Uzun kullanım için fiziksel korunması göz önünde bulundurularak kaliteli malzemelerle tasarlanarak üretilir. Futbol toplarının profesyonel kullanıma uygun hale getirilerek iç haznesinde EVA köpükle, dış yüzeyi ise PU ile kaplanmıştır.

Futbol topu farklı vuruş teknikleri ile istenilen rahatlık sağlanmaktadır. Sekme ya da uçuş gibi özelliklere gösterdiği performans büyük beğeni toplar. Antrenmanlar sırasında profesyonel veya amatör oyuncular için oyunları daha da zevkli hale getirebilirsiniz. 

Puma Futbol Topu Özellikleri Nelerdir?

İç yüzeyi köpükten, dış yüzeyi kauçuk maddeden oluşur. Dikişlerle birleştirilen futbol topu sıçrama ve zıplayış performansı çok yüksektir. 11 yaş ile başlayan özel tasarımlı toplar, Puma’nın 5 numaralı topu ise 12 yaş başlangıç ve üzeri olarak kabul edilir. UEFA Kurulu tarafından onaylanan standart üstü bir tasarıma sahiptir. 

Puma Futbol Topu Fiyat Aralığı Nedir?

Kullanılacak yaş aralığı ve kullanım alanına göre fiyat farkları oluşur. Çim saha ile halı sahadaki üretim sırasında kullanılan malzemeler farklıdır. Ayrıca kullanılacak yaş aralığı da çok önemlidir. Amatör olarak 11 yaş baz alınırken, profesyonel yaş başlangıcı olarak 12 yaş ve üzeri dikkate alınarak satın alabilirsiniz. 

Puma Futbol Topu Kullanım Alanları Nelerdir?

Futbol antrenmanlarınızda kullanabilirsiniz. Çocuk oyuncuların antrenmanlarında da tercih edebilirsiniz. Profesyonel futbol topu olarak da kullanılır ve birçok kişi tarafından ilk tercihler arasındadır. Yüksek standartlara sahip olan Puma futbol topu çok büyük ilgi görmektedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puma Futbol Topu

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Beden
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/puma