Remington HC4250 Quickcut Saç Kesme Makinesi Yorumları

(48 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Beş Yıldız
  (01.02.2018)

  ilk denememden memnun kaldım. internetten doğru seçim yaptığıma karar verdim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Berbere son.
  (08.01.2018)

  Kendi kendimi tıraş edebilir miyim diye endişelenmiştim ama iyiki almışım. artık berbere gitmiyorum. bir iki tıraştan sonra daha rahat tıraş yapabiliyorsunuz. ben 6 mm tarağı kullanıyorum, daha sonra 4,5 mm ve 2 mm taraklarla düzeltme işlemleri yapıyorum. tavsiye ederim.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kaliteli
  (21.12.2017)

  1 yıldır sorunsuz kullanıyorum

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (24.11.2017)

  Ocak 2017 de aldım bu ürünü. çok başarılı bir cihaz yapmışlar. geniş ağızlı ergonomik bir çok numara seçeneği olması ve daha fazlası. her yönü ile on numara.

  MURATPAŞA - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (15.11.2017)

  ilk izlenim olarak oldukça kullanışlı bir alet, saçına özel bir şekil/tarz vermeyecek herkes kullanabilir + ortalığı kirletmeden -neredeyse üzerime sac düşmedi- kesim yapabilirsiniz...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Harika
  (09.10.2017)

  Düşünmeden alınabilecek bir cihaz 2 saatlik işi yarım saate düşürdüfiyatına kesinlikle değer

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • Çok güzel
  (08.09.2017)

  İki makine eskittim bu üçüncü makinem ve en çok bu üründen memnun kaldım.Ağzının geniş ve hilal şeklinde olması saç keserken büyük kolaylık sağlıyor,şarjı uzun gidiyor, suda yıkanabilir olması da güzel.Bir yıla yakındır kullanıyorum sorun çıkarmadı...

  - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Remington HC4250 Quickcut Saç Kesme Makinesi
  (27.07.2017)

  Kesinlikle harika bir ürün. Parasını da çıkarır Benim gibi berbere gitmeye üşenen birisini kurtardı. Üstelik her defasında tam istediğim kısalıkta kolayca kesebiliyorum. Asker traşı taraklar şöyle: Yanlar ve arkalar: 4.5mm Üstler: 9mm Favoriler & Ense: 2mm Kullanımı çok kolay, önce 9mm ile her yeri alıyorum, sonra 4.5mm ile yanlar ve arkalar ve son olarak 2mm ile favori ile ense. Çok kısa oluyor 18mm ve 20mm tarakları olsaymış iyi olurmuş umarım uzun, yıllar sorunsuz kullanılır ben burda aynı fiyata indirimli gördüm kargo bedeli yansıyor ve 3 taksit sınır yapılmış en 175? 6 taksit aldım almak isteyen olursa hiç düşünmeden alsın güzel

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kesinlikle tereddüt etmeyin gerçekten mükemmel ürün
  (18.07.2017)

  Merhabalar Mükemmel ürün ve çok kaliteli ilk kez kendi başıma olduğum saç tıraşımı çok beyendim emeği geçen herkese çok teşekkürler.

  - Kastamonu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Başarılı ürün
  (22.06.2017)

  ürün ile 4-5 defa kendi saç tıraşımı oldum ve izlenimlerim şu şekilde; artılar: geniş tarak, kolay tutulum, sessiz düzgün kesim, kat izi yapmıyor. Eksiler: en uzun saç 15mm daha keşke 18,21..vb uzunluklar olsaymış.. geniş tarak kulak arkası ve dar alanlar için zor olabiliyor. son olarak firmadan daha uzun tarak üretmesini istiyoruz !!

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • 5 yıldızı hakediyor
  (27.05.2017)

  Geçen yaz Hepsiburada'dan aldım. Kesinlikle harika bir ürün. Parasını da çıkardı. Benim gibi berbere gitmeye üşenen birisini kurtardı. Üstelik her defasında tam istediğim kısalıkta kolayca kesebiliyorum. Benim kullandığım taraklar şöyle: Yanlar ve arkalar: 4.5mm Üstler: 9mm Favoriler & Ense: 2mm Kullanımı çok kolay, önce 9mm ile her yeri alıyorum, sonra 4.5mm ile yanlar ve arkalar ve son olarak 2mm ile favori ile ense.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (09.05.2017)

  Kısa saç sadece erkeklere özgü bir şey değil. Bir cantim kısaltma için kuaföre gitmek kadar eziyetli bir şey yok. Bu makina müthiş bir şey. Kablolu ürünler gibi hiç değil. Avuç içinde rahatlıkla tutuluyor ve sanki fırça ile saçımı fırçalıyormuşum gibi rahat bir edada saçlarımı tam 1 dakikada kestim! Evet, tam 1 dakikada. Diğerleri 5-10 yazmışlar ama bence lafın gelişi söylemişler ya da favori ve ense için ekstra hassas çalışma yapmışlar. Benim gibi sadece düz kesim durumunda 60 saniye rahatlıkla yetiyor.Saçım 2-2,5 cm kadar olmuştu 15 mm tarakla 1 dk içinde kesimi tamamladım. Bir kere bile saç çekme durumu olmadı hatta makinanın sadece tarağını hissettim. Saçlarım yere dökülmese kesildiğini dahi anlamazdım herhalde.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (13.04.2017)

  Çok kullanışlı bir ürün. Ağzının geniş olması traş süresini çok kısaltıyor. Pil hızlı şarj oluyor. Çok kompakt, parçalar kolay sökülüyor ve temizliği çok basit. Eksi bir şey söylemek gerekirsr; ağzının geniş olması normalde traş süresi açısından avantajken, kulak arkalarını düzeltirken sıkıntı yaratıyor. Fiyatını hak ediyor

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (08.04.2017)

  Mükemmel bir makina birincisi kullanımı çok kolay ikincisi kat kat olmuyor üçüncüsü çok çabuk 5 dk gibi kısa bir sürede saçlarını kesebiliyorum dördüncüsü amatör bir makina değil kesinlikle profesyonel bir makina ve özel malzemeler beşincisi firma kutulaması çok iyiydi herkese tavsiye olunur sesli bir makina diyenlere söyleyeceğim şey olsun o kadarcık çok sesli bir makina da değil ayrıca

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (25.03.2017)

  yok boyle bi urun. mukemmel tasarim. kat izi birakmadan 2 dakikada islem tamam :)

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • beş yıldız
  (20.03.2017)

  6 yıldır kendi traş olan biriyim hanım yardımcı oluyordu ürün bugün elime ulaştı 10 dakikada yardım almadan traş oldum hanım bile şaşırdı remington alman malı tartışılmaz ürün gayet başarılı alacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir amorti ettirir fiyatı yüksek diye takılmayın teşekkürler h.b aldığım ürünlerde sorun yaşamadığım için.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (11.03.2017)

  Tavsiye ederim

  MERKEZ - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (14.02.2017)

  Uzun kullanımda sorun yaşar miyim bilmiyorum ama ürün neyse şak diye geldi ve sorun çıkacağını da sanmıyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • Pratik ve Etkili
  (23.01.2017)

  Ürünü Hepsiburada'dan kampanya dahilinde satın aldım. Hem iyi fiyata, hem de çok kısa sürede elime ulaştı. Ben uzun zamandır kendi traşını yapan birisi olarak ürünü çok çok başarılı buldum. Diğer markalarla kıyasladığımda kullanım kolaylığından dolayı bu ürünü tercih ettim ve en iyi tercihi yaptığımı düşünüyorum. Ürünün tasarımı ve ergonomisi gerçekten çok iyi! Ben ürünü başlıksız kullanıyorum. Bu şekilde kullanımda ve bıçakları biraz dik tutarak traş ederseniz 0,5mm kısalığında kesim yapabiliyor. Ürünün motoru gayet güçlü ve ses seviyesi düşük. Ergonomisi güzel, ele oturuyor. Geniş ve kavisli bıçak kısmı sayesinde traş süresini gerçekten çok kısaltıyor. Tüm traşımı 5-7dk arasında yapabiliyorum. Yıkanabilmesi de güzel özellik. Tek şarj ile en az 5 traş çıkarabiliyor. Şu ana kadar hiç kullanırken şarjı bitmedi. Yanında gelen uçların çeşidi de çok fazla. Bir çok kullanıcıyı mutlu edebilecek, pratik ve etkili bir traş makinesi. Kesinlikle tavsiye ederim.

  MUDANYA - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Gerçek Kullanıcı Yorumu
  (22.12.2016)

  Merhaba kullanıcı yorumudur.ürünü almayıp yorum yapanlar gibi laf kalabalığı değildir.evde tek başına traş olmak isteyenler için ( sıfır tıraş tabi ) alınabilcek en iyi ürün . tasarım müthiş kalite müthiş .yıkanabiliyo olması artı.tek eksi yanı çok sıfıra yakın bi traş yapmıyo birde içinden çıkan fırça temizlerken ürünün her yerine ulaşamıyor. . bana yetti kısalığı, saç ve sakalların.kazımak isteyenler beğenmeyebilir.ele çok iyi oturuyo ve her yanı kulak arkası dahil rahatlıkla tıraş edebiliyosunuz.tasarım harikası bi ürün .hiçbir olumsuzluk yaşamadım.övgüyü hak eden bi ürün. Saygılar..

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (5)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN