ARA
Loading interface...
Loading interface...
Roland
Roland Rubıx24 Ses Kartı

Roland Rubıx24 Ses Kartı

Roland
%6 indirim 2.664,79 TL 2.504,90 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001362/404272/405369

Roland Rubıx24 Ses Kartı

Mac, Pc Ve İpad İçin 2 Giriş / 4 Çıkışlı, Yüksek Çözünürlüklü Arabirim 
Rubix24, Günümüz Müzisyenleri Ve Prodüktörleri İçin Yüksek Kaliteli Ses, Sağlam Yapı Kalitesi, Kompakt Boyut, Uygun Fiyata Ve Önemli Özelliklerden Oluşan Mükemmel Bir Denge Sunar. 24-Bit / 192Khz'E Kadar Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği İle Rubix24 Net Ve Tanımlı Sesler Üretir Ve Girişten Çıkışa Kadar Oldukça Düşük Gürültüye Sahip Olacak Şekilde Tasarlanmıştır. Onun Evrensel Usb Desteği, Mac Ve Pc Bilgisayarları İle Sorunsuz Çalıştığı Ve Hatta Taşınabilir Müzik Üretimi Ve Performansı Açısından İpad'Leri De Desteklediği Anlamına Geliyor. 

• 2 Girişli / 4 Çıkışlı Usb Ses Arabirimi 
• Xlr Combo Jaklarına Sahip 2 Adet Düşük Gürültülü Mikrofon Preamp'Ları 
• Gitar Ve Diğer Yüksek Empedans Kaynakları İçin Hi-Z Girişi 
• Hardware Compressor/Limiter 
• Mıdı In/Out Portları 
• Geniş Ekranlı, Düşük Gürültülü Tasarım 
• Sağlam Ve Kompakt Metal Yapı 
• Büyük, Okunması Kolay Göstergeler Hayati Bilgileri Gösterir 
• Düşük Gecikme Süresi, Sınıf Uyumlu Sürücüler 
• Çeşitli Mekanlarda Sessiz Çalışma İçin Ground Lift 
• Ableton Live Lite Dahil 

Her Yere Götürebileceğiniz Stüdyo Kalitesinde Ses 
Ses Arayüzlerinde Ses Kalitesinden Daha Önemli Bir Şey Yoktur. Ayrıca, Uygun Fiyatlı Bir Arayüze Sahip Olduğunuz İçin Ses Kalitesinden Ödün Vermek Zorunda Kalmamalısınız. Rubix24 Şeffaf, Düşük Sesli Mikrofon Preamp'Ları İle Temiz Ve Ayrıntılı Olarak Ses Çıkarır Ve 24 Bit / 192Khz'E Kadar Ses Çözünürlüklerini Destekler. Dayanıklı Metalden Yapılmıştır Ve Kompakt, Düşük Sesli Tasarımına Çok Şey Girmiştir. Rubix24'Ün Kullanabileceği Tüm Mekanlardan, Kapsamlı Ekranlama Ve Toprak Hattı Ayarından Memnun Kalacaksınız Ve Neredeyse Her Yerden Temiz Bir Ses Elde Edeceksiniz. Edeceksiniz. 

2 Adet Yüksek Kaliteli Mikrofon Preamp Ve 4 Ayrı Çıkış 
Rubix24'Ün Çift Mikrofon Preamp'Ları Düşük Ses Ve Yüksek Çözünürlük İçin Tasarlanmıştır. Kayıtlarınızın Tüm Etkisini Ve Ayrıntısını Yakalamak İçin Bol Miktarda Headroom İle Temiz Ve Şeffaf Görünüyorlar. Ve Esnek Combo Jaklar Adaptörlere Veya Özel Kablolara İhtiyaç Duymadan Çok Çeşitli Kaynakları Kolayca Bağlayabileceğiniz Anlamına Gelir. Dört Bağımsız Çıktı, Daha Karmaşık Yönlendirme Ve İzleme Kurulumları Oluşturabilmenizi Sağlar. Bu, Bir Müzisyene Bir Click Kanalını Göndermek, Bir Sahne Monitörü Kurmak Veya Harici Dişli İçin Ses Yönlendirmek İçin Kullanışlıdır. 

Hardware Compressor/Limiter 
Vokalistler Ve Perküsyon Enstrümanları Gibi Oldukça Dinamik Kaynaklar Genellikle Kayıt Yaparken Belirli Seviyede Evcilleştirmeye İhtiyaç Duyar. Dinamik İşlemciler, Kırpma Ve İstenmeyen Bozulmalara Neden Olmadan İyi Bir Sıcak Sinyal Sağlamaya Yardımcı Olur. Rubix24'Ün Dahili Kompresör / Limiterı, Bir Kayıt Oturumu Sırasında İhtiyaç Duyduğunuz Huzur Sağlar. 

Büyük, Net Seviye Göstergeleri 
Stüdyolar Ve Sahneler Karanlık Yerler Olabilir Ve Uygun Level Seviyelerine Ulaşılması Kritik Önem Taşır. Odaya, Küçük, Zor Görülen Clip Ve Seviye Göstergelerine Değil, Performansa Odaklanmak İstiyorsunuz. Rubix24, Tasarımının Ayrılmaz Bir Parçası Olan Son Derece Görünür Göstergelere Sahiptir. Bir Kanala Gelen Sinyalin Olup Olmadığını Veya Aşırı Yükleneceğini Uzaktan Bile Açıkça Gösterirler.

Rubix24 Ultra Taşınabilir Ve Ultra Esnektir. Mac Ve Pc İçin Düşük Gecikme Süresi Sınıfına Uyumlu Sürücüler Vardır; Bu Nedenle Sorunsuz, Güvenilir Bir Ses Performansıyla Başlamak Ve Çalıştırmak Kolaydır. Ayrıca, Yerinde Kayıt, Hareket Halindeyken Üretim Veya Canlı Performans İçin Son Derece Kompakt Bir Sistem Sunan İpad'İ De Destekliyor. Hatta Rubix24 İle Mükemmel Bir Şekilde Çalışabilen, Güçlü Stüdyo Üretimi Ve Canlı Performans Yazılımı Olan Ableton Live Lite'Yi, Kutuda Hazır.

Mac, Pc Ve İpad İçin Yapıldı.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000009JVJW
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön