Hayatın çok farklı yerlerinde vida kullanımı gerekli olabilir. Çok farklı amaçlar için kullanılabilecek vidalama ile değişik objelerin kullanımı olası hale geliyor. Pratikliği ve kullanışlılığı sayesinde yaygın bir metot olarak çok farklı yerde karşınıza çıkabilir. İhtiyaç duyulabilecek bu işlem ileri teknoloji sayesinde çok daha rahat bir şekilde yapılabiliyor. Farklı cihazlar sayesinde uzun uzun vida deliği açıp vidayı yerleştirmeye gerek kalmıyor. Hem kolay bir biçimde hem de hızlı bir şekilde vidalama yapmak mümkün. RTRMAX akülü vidalama aletleri bu konuda son derece kullanışlı aletler. Neredeyse herkesin kullanabileceği kadar pratik aletleri piyasaya sağlayan RTRMAX markası son derece popüler. Gerek vidalama kalitesi, gerek vidalama aletlerinin kullanım kolaylığı, gerekse kalitesi açısından kullanıcılarından beğeni toplamış ürünler üretiyor.

RTRMAX Akülü Vidalama Aletleri Özellikleri

Piyasada bulunan çok farklı vidalama aletleri arasında RTRMAX akülü vidalama aletleri özellikleri sayesinde ön plana çıkıyor. Piyasada popüler olmuş ürünlerde özellikleri son derece iyi olan modeller ön planda. Akülü vidalama aleti tercih edilirken belli başlı özellikler göz önünde bulundurulmalı. Bu özellikler başlıca aletin kullanım alanı, enerji birimi, hızı, darbe gücü, tork gücü ve ağırlık gibi özelliğidir. 

RTRMAX akülü vidalama aleti tercih ederken aranması gereken en önemli özellik hangi kullanıma uygun olduğudur. Farklı yüzeyler, vidalar ve amaçlar için farklı vidalama aletleri bilimsel olarak tasarlanır. Aletlerin güç, hız, tork ve enerji gibi özellikleri çok sayıda faktöre göre farklılık gösterir. Bu yüzden kullanım amacına uygun vidalama aleti tercih etmekte fayda var. Bazı modeller yoğun tempo altına çalışmaya uygun olduğu gibi bazıları da bu durumlara uygun değildir. Tasarrufu için alınabilecek bir model uzun vadede işlevsiz kalıp bozulabilir, kaliteden ödün verebilir. Bunun yanında faza güçlü modellerde uygun olmadıkları zeminlerde sorun çıkarabilir. Bu özelliklerin yanında tasarım ve taşınabilirlikte önemli bir unsurdur. Kullanımına göre özellikle tasarlanmış ürünler farklı ağırlık ve şekillerde üretilip farklı tuşlara imkan verir. Tasarımına uygun bir biçimde kullanılmayan bir vidalama aleti çeşitli zorluklar çıkarabilir.

Kullanımın yanında vidalama aletinin motorunun özellikleri de önemlidir. Özellikle yoğun tempolarda çalışacak aletlerin performans özellikleri son derce kritiktir. Bunların yanında saha sert zeminler için üretilen aletlerinde darbe gücü ve torku gibi özelliklerde kritiktir. Makine performansının yüksek olması ve ömrünün uzun olması için doğru vidalama aleti doğru yerde kullanılmalıdır.

RTRMAX Akülü Vidalama Aletleri Çeşitleri

Yenilikçi bir marka olan RTRMAX farklı modellerle karşınıza çıkıyor. Değişik amaçlar ve özellikler ile üretilmiş vidalama aletlerinden oluşan geniş bir ürün envanterine sahip. RTRMAX akülü vidalama aletleri çeşitleri farklı amaçlar için tasarlanmış. Popülerlik kazanmış ürünleri güvenilirlik açısından son derece takdir edilmiş durumda. Öne çıkan modelleri incelemek alışveriş açısından önemli bir adım olabilir.

  • RTRMAX RTM332 Şarjlı Matkap

Popüler RTRMAX akülü vidalama aletleri arasında belki de en popüleri RTM332 modeli. Bu ürün hafif bir model olup taşınabilirliği ile ön plana çıkıyor. Özellikle küçük boyuttaki vidalamalar için uygun bir model. Kompakt bir dizayan sahip bu ürün aynı zamanda ele iyi oturması içinde tasarlanmış. Bu sayede hem kontrolü rahatken hem de eli yormaz. Barındırdığı aydınlatma ünitesi sayesinde karanlık ve loş ortamda rahatça kullanabilirsiniz. Akülü bir model olan RTM332’nin akü kapasitesi 12V/1.3A miktarında. 22 nm tork üretebilen bu model 0-350 0-1300 Rpm hızına çıkabilir. 1.72 kg ağırlığında bir model.

  • RTRMAX RTM345 Şarjlı Matkap

RTM serisinin güç açısından önde gelen modellerinden biri olan RTM345 yüksek tork gücüne sahip. Çift akülü olan bu modelin aküsü Lityum akü olduğu için performans açısından çok yüksek bir seviyede. Aküsünden olabildiğince fazla verim alabilen bu model son ana kadar maksimum güçte çalışabilmek için tasarlanmış. 14.4 V lityum bataryaları olan bu model 1 saat gibi kısa bir sürede şarj olabiliyor. Vites ayarı ile farklı hızda çalışabilir. Bulundurduğu LED aydınlatma ünitesi sayesinde loş ve karanlık ortamlarda sorunsuz çalışabiliyor. Tasarımı sayesinde ele oturuyor ve hem kontrol hem konfor sağıyor. Kaliteli malzemesiyle düşme ve çarpmalardan koruma sağıyor. 26 nm tork gücüne sahip bu model 0-400 0-1450 Rpm hızında çalışabiliyor. Ağırlığı ise 1.2 kg.

  • RTRMAX RTX1214B Şarjlı Matkap

RTRMAX akülü vidalama aletleri arasında popüler olan bir diğer model ise RTX1214B. Bu model yüksek performans özellikleri ile ön plana çıkıyor. 0-350 0 1300 Rpm hıza çıkan ve lityum aküsü olan bir model. Darbesiz bir matkaptır ve 2 aküsü vardır.

  • RTRMAX RTH144 Şarjlı Matkap

Bu ürünün ön plana çıkma sebeplerinden biri ise ayarlanabilir tork ayarı. Performans ve kalite açısından güvenilirlik kazanmış bu ürün aynı zamanda kullanım açısından çok rahat. Tasarımı sayesinde kontrol ve konforu ön plana çıkarıyor. Lityum aküsü olan bu model 14.4V ve 1.5 AH değerlerinde enerji kullanıyor. 10 mm otomatik mandren ve 19+1 ayarlanabilir tork gücüne sahip. 0-500 Rpm hızına çıkabilen bu model 20 nm tork gücünde. Aydınlatma ışığı bulunuyor ve ağırlığı 1.3 kg.

  • RTRMAX RTM326 Akülü Tornavida Seti

Bu modelin ön plana çıkma sebeplerinden biri de küçük vidalar için çok kullanışlı olması. Özellikle evde gerek duyulabilecek vidalama işlemlerinin bir çoğu için kullanılabilir özelliklere sahip. Mobilya, priz, kapı kolu gibi yerlerin dışında elektronik aletler içinde kullanılabilir durumda. 3.6V motor gücü ile piyasada bulunuyor. 3.5 nm tork gücü sayesinde işlevini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. 180 Rpm hızına rahatlıkla çıkabiliyor. Çok rahat bir tutuşu olan bu modelin kullanımı da gayet kolay. Şarj edilmesi için Micro USB kablosunu kullanabilen yenilikçi bir model. Şarj olurken kullanılabilme gibi önemli bir özelliğe de sahip. Barındırdığı LED aydınlatma birimi sayesinde karanlık ve loş ortamlarda çalışabilir, en zor aralıklarda rahatça kullanabilirsiniz. Farklı ebat ve uçlarda 19 parça uç seti ile birlikte gelerek çok farklı amaçlara hizmet edebilir. Ağırlığı 280 gram gibi çok düşük bir miktar olduğu için kullanımı ve taşıması çok kolaydır.

  • RTRMAX RTX1855

RTRMAX akülü vidalama aletleri arasında ön plana çıkan bir diğer model ise hem darbeli hem darbesiz işlemlere izin veren yenilikçi bir model. Darbeli delme yapabilmesinin yanında darbesiz işlemleri da rahatça yapabiliyor. 4.0 Ah lityum aküye sahip bu modelin iki aküsü bulunuyor. 80 dakika gibi kısa sürede şarj olabiliyor. 0-300 0-1000 rpm hıza çıkabiliyor. 5000 bpm darbe gücü üretebilen güçlü bir model. Tasarımı sayesinde kullanımı kolay ve konforludur. Taşıma çantası taşımada kolaylık sağlar.

RTRMAX Akülü Vidalama Aletleri Fiyatları

Farklı modellerin olduğu piyasada RTRMAX akülü vidalama aletleri fiyatları farklılaşıyor. Bunun yanında satıcı farkı da önemli bir etken. Bu iki unsuru aynı anda karşılaştırmak için Hepsiburada’yı kullanabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırıp yorumlar üzerinden daha isabetli bir alışveriş yapma imkanı sağlıyor. İndirim oranlarını karşılaştırabileceğiniz bir filtre sayesinde Hepsiburada son derece pratik. E-mail ile indirimleri öğrenmek için üyelik alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

RTRMAX Akülü Vidalama Aletleri

52 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 52 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?