Samsonite Bavul

Samsonite, bagaj endüstrisindeki en güvenilir ve uzun soluklu markalardan biri olduğu için onlarca yıldır saygı görüyor. Bu bavullar her zaman iyi yapılmış, dayanıklı, uzun ömürlü ve diğer markalara kıyasla daha kolay manevra kabiliyetleriyle biliniyor. Kolay dönen ve sıkışmaya karşı dayanıklı tekerlekler, her boyut için geniş renk, desen ve stil yelpazesi, klasik ve modaya uygun tasarımlar, dayanıklı ve tekrar tekrar kullanıma dayanabilen uzun ömürlü malzeme Samsonite bavul modellerinin başlıca avantajlarıdır. Samsonite isminin valizle eşanlamlı hale gelmesinin başka bir nedeni, markanın sık seyahat edenlerin veya satın aldıkları bagajda sadece stil ve kalite isteyenlerin yüksek standartlarını karşılayabilmesidir. İnsanlar valizlerinin uzun yıllar dayanmasını bekler ve markanın valizleri bu doğrultuda tasarlanır.

Marka her zevke uygun valiz modelini sunmaya odaklanır. Fiyatlandırma açısından geniş bir yelpazeye sahip olduğu için, taşıma amaçlı seyahat çantaları, daha uzun yolculuklara uygun büyük tekerlekli bagajlar ve akla gelebilecek hemen hemen her boyutta modelli seçebilmeniz böylece kolaylaşır. Markanın görünümü ve işlevselliği, şirketin yıllardır keyif aldığı sadık müşteri tabanını güvence altına alan bir özelliktir. Piyasaya sürülen her yeni seri, bu klasik tasarımları ve renkleri ve seyahat ederken tarz sahibi dokunuşları isteyenler için bazı seçenekler içerir. Samsonite orta boy valiz fiyat açısından büyük boy modellerle farklılık gösterebilir. Boyutlandırma kadar, kullanılan malzeme ve kullanım amacı da valizlerin fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında gelir. Geniş iç alanlar geniş bir paketleme alanı sağlar ve kaliteli tekerlekler, fermuarlar ve detaylar, Samsonite markasını her seferinde insanların güvendiği markalardan biri yapar. Sunulan geniş ürün yelpazesi, her zaman tam olarak istediğiniz ürünü bulmanızı sağlar.

Samsonite Bavul Her Amaca Uygun Valizler Üretiyor

Samsonite valiz, uzun ömürlü bagaj parçaları üretmeye odaklanıyor. Tasarım odaklı bir marka olmasa da lüks modelleri içeren özel bir kategorisi de var. Marka kullandığı, malzemelerin kalitesiyle tanınır. Tüm modelleri uzun süre dayanacak şekilde üretilip, tasarlanırlar. En son tasarım teknolojisi, kalite ve dayanıklılığı, çekici stille birleştiren üstün seyahat çantaları, valizler ve aksesuarlarda dünya çapında popülerliğe sahiptir. 100 yıldan fazla bir süredir, iş profesyonellerinin hareket halindeki yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayan marka, benzersiz ürünler yaratmak için zengin tasarım mirasından yararlanmaktadır. Samsonite kabin tipi valiz benzeri amacı yönelik ürünler üretir. Bu açıdan sadece valiz değil, güven de inşa etmeyi amaçlar. Kaldırımdan indiğinizde bagaj tekerleğinizin fırlamayacağından emin olmak oldukça önemli bir avanta sağlar. Dizüstü bilgisayarınızı çantaya tek parça halinde koyarsanız, tek parça halinde çıkacağından böylece emin olabilirisin. Markai bavulları, gündelik çantaları, sırt çantalarını, seyahat aksesuarlarını ve şimdi de elektronik taşıyıcıları ve dizüstü bilgisayar çantalarını mükemmelleştirip yenileyerek bir endüstri önceliği belirledi. Yüz yılı aşkın güvenilirlik, dayanıklılık, stil ve yenilikçi işlevsellik, ikonik ürünleri dünya lideri haline getirmiştir. Hafif bir valiz seçmek, havayolu ağırlık kısıtlamalarını aşmadan daha fazla eşya koymanıza olanak tanır. Çantanızla havalimanında manevra yaparken dört adet dönen tekerlek avantaj sağlar.

Samsonite bavul yorum ve müşteri geri dönüşleri en iyi bagaj markaları listesinde bir numara olduğu konusunda hemfikir, bu da onu bavul önerileri açısından en tutarlı olanlardan biri yapar. Tercih ettiğiniz modeller, boyutlarına göre değişen bol miktarda alana sahiptir ve bazı modeller uçakta baş üstü dolabına uyan bir valiz arıyorsanız harikadır. Bu modeller farklı boyutlarda satılır ve ayrıca kullanışlı bir genişletilebilir özelliğe sahiptir, bu da onları en iyi bavul seçeneklerinden biri yapar. Sert modeller de popüler bir bagaj seçeneğidir. Bu valizler, organize bir teknisyen için harikadır. Paranın karşılığını veren bir stil ve değer dengesi sundukları için birçok kullanıcı için favori seçeneklerden biri haline gelir.

Samsonite Bavul Geniş Depolama alanı Sunuyor

Yüksek fiyat etiketi olmayan lüks bir görünüm istiyorsanız Samsonite bavul fiyatları modeller arası değişkenlik gösterebilir, bazı modeller yüksek kalite standartlarına sahip olmasına karşın piyasadaki benzer stillere kıyasla uygun fiyatlıdır. Tasarım açısından Samsonite farklı modeller sunar, ancak özellikler oldukça benzerdir. Son derece dayanıklı spinner modeller, kaliteli malzemeleri ve kullanım kolaylığını bir araya getiri. Oldukça hafif ve dayanıklı bir bvalizdir. Fiyat etikenine kıyasla derecelendirmeleri ve yorumları mükemmeldir. Kullanıc yorumları, büyük kapasitesini ve hafifliğini vurgular. Bir başka harika model seti fütüristik tasarımlar sunan valizlerdir. Farklı renklerde mevcuttur, en iyi özelliği muhtemelen dayanıklılığıdır. Sert kabuk, çizilmez, son derece dirençli bir polikarbonattan yapılmıştır. Samsonite sarı bavul sert ve dayanıklı bir dış yüzeye sahiptir. Uzun ömürlü dış cepheye sahip sofistike bir modeldir. Benzer renk skalasından ürünler birleştirebilir ve bir sonraki seyahatiniz için mükemmel eşleşen bir sete sahip olabilirsiniz. Eşyalarınız için bol miktarda alana ihtiyacınız varsa, Samsonite büyük boy valiz size oldukça uygundur. Bu genişletilebilir, sert bir modeldir. Son derece dayanıklı polikarbonat malzemeleri genişletilebilir özellik ile birleştirerek çok pratik ve dayanıklı bir bagaj parçası ortaya çıkarır. Marka sadece sert kenar modeller sunmaz. Spor çantası arıyorsanız, bu markanın harika modellerini de bulabilirsiniz.

Samsonite’in temel özellikleri, bunların her öğesinde mevcuttur. Bu spor çantası, birçok bölmesi sayesinde dayanıklı, zarif ve çok pratiktir. Yumuşak kenarlı bir valizj modeli arıyorsanız, Paradiver sizin için ideal seçimdir. Hafif, esnek ve dayanıklı olan bu çanta hem eğirici hem de spor çantası olarak kullanılabilir. Yararlı olmanın ötesinde oldukça dayanıklı ve hoş görünümlüdür. Aynı zamanda bir dizüstü bilgisayar için güvenli bir bölmeye ihtiyaç duyanlar için çift bölmeli TSA kilidi ile birlikte gelir, böylece her iki alan da sabitlenebilir. Güvenilir ancak gösterişsiz bir tekerlekli çanta arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun sade bir model tercih edebilirsiniz. İster bir hafta sonu kaçamağına ister uluslararası bir maceraya gidiyor olun, yanınızda taşıması kolay olan harika bir el bagajı kadar pratik çok az şey vardır. Bu valiz set halinde de mevcuttur. Yani geniş setlerin içerisinde farklı valiz tipleri bulunabilir. Böyle bir set satın alarak farklı amaçlara uygun valiz tiplerine sahip olabilirsiniz. Valizlerdeki koruyucu sert kabuk, çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahiptir ve daha fazla güç ve dayanıklılık için ekstra kalın ABS'den yapılmıştır. Tamamen astarlı iç kısım, kolay düzenleme için bir ayırıcı ve fermuarlı cepli iç düzenleyicilere sahiptir. Ayrıca, seyahatlerinizde biraz alışveriş yapmanız durumunda %25'e varan ek paketleme kapasitesi için genişletilebilir.

Samsonite Bavul Güvenli Seyahatler

Sadece bagaj olması şık bir seçeneği tercih edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Samsonite bavul seti lüks stilleri ve klasik detaylarıyla tanınır. Bu çantaların çok yönlü 4 tekerlekli patenleri, havalimanından bir sonraki varış noktanıza doğru hareket halindeyken kollarınızdaki baskıyı azaltarak, tam bir hareketlilik için tüm pürüzlü yüzeylerde 360 derecelik yumuşak hareket sağlar. Hafif yapı ve dayanıklı ABS sert dış yüzey, merdivenleri taşımayı veya baş üstü bölmelere kaldırmayı kolaylaştırır. Ayrıca, kalıplanmış köşe koruma takviyeleri, maksimum darbe direnci için darbeyi emer v. Bu bavul modelleri tüm seyahatleriniz boyunca size yeterli alanı ve konforu sunmayı amaçlar. Bazı modeller sadece birkaç kilo ağırlığındadır ve bir omuz çantasından sırt çantasına kolayca dönüştürülebilir. Ayrıca kabin bagajı için geçerli bir boyutlandırmaya sahiptir, böylece çantayı kontrol etmeye gerek yoktur. Bunun haricinden Samsonite pilot valiz modelleri doğrudan amaca uygun bir tasarıma sahiptir ve kabin güvenliği düşünülerek tasarlanır. Hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat eden birçok insanın sevdiği en iyi bavul modelleri sizin seyahatinizi kolaylaştırmayı ve eşya taşımayı pratik hale getirmeyi amaçlıyor. Markanın valizleri en çok satan kabin bagajlarından biridir ve geniş bir tasarım yelpazesi sunar. Markanın paketleme kapasitesini artıran ve ardından içeriği güvende tutmak için sıkıştıran genişletme-sıkıştırma sistemini içeren sofistike tasarımlar bulunur. Ayrıca kırışmasını istemediğiniz hassas çamaşırlar için köpük rulo çubuklu dahili üçe katlanmış bir giysi cebine sahiptir.

 Samsonite 3'lü valiz seti, kalite ve fiyat arasında bir denge sunar. Yalnızca ara sıra seyahat ediyorsanız ve farklı tipte valizlere ihtiyaç duyuyorsanız idealdir. Ek paketleme bölmeleri içeren ağ bölücü paneliyle size farklı depolama seçenekleri sunar. Ayrıca her valizde yana monte TSA kilitleri de hırsızlığı engelleyebilir. Bu setler tüm zamanların en çok tercih edilen seyahat çantalarından birkaçıdır. Yoğun bir şekilde seyahat etmeyi, dünya çapında bir sırt çantalı geziye çıkmayı veya tam zamanlı jet set yapmayı planlıyorsanız, bu, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerleştirmek için mutlak en iyi valizlere ve çantalara ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir.  Uzun süreli bir yolculuğa çıktığınızda, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış bir çantaya ihtiyacınız vardır. Markanın valizleri bu tür seyahatler için mükemmeldir. Sert valizlerin yanı sıra kumaş modeller sürtünmeye ve hava şartlarına karşı koruyan dayanıklı ve ağır hizmet tipi kumaştan yapılmıştır. İç kabuk hafif bir polikarbonattır, bu nedenle bagajınız ağırlık eklemeden güvende olur. Ayrıca, kaldırımda parke taşlarının üzerinden geçerken veya alışılmadık zeminlerde yumuşak hareketlilik ve dayanıklılık için 4 adet büyük ve ağır tekerleği ve dayanıklı bir tekme plakasına sahiptir.

Farklı Tiplerde Samsonite Bavul

Günümüzde çok sayıda bavul markası var ve her biri pazara kendi benzersiz özelliklerini sunmaya çalışıyor. Samsonite valiz yorum ve müşteri geri bildirimleri, markanın bütün standartlaşmış valiz özelliklerini karşılayabildiğini ortaya koyar. İster yerel seyahat için, ister uluslararası seyahat için en iyi valizi arıyor olun, markanın çok çeşitli seçenekleri mevcuttur. Bu, en iyi valizler için alışveriş yapmayı çok kafa karıştırıcı hale getirebilir. Yumuşak valizler daha pratikken sert valizler koruyucu ve güvenlidir. Yumuşak modeller genellikle ağırlık olarak daha hafiftir ve sert muadillerine göre kullanımı daha kolaydır. Yumuşak yapıları, daha pratik ve kolay erişilebilir ambalajlama yapabilen harici bölmeler ve takılabilir ekstralar ile çeşitli tasarımlara izin verir. Son dakikada bir eşyayı yumuşak bir valiz parçasına sığdırmak, sert bir çantaya sığdırmaktan çok daha kolaydır. Dahası, sert bagajlara göre sürtünme olasılıkları daha düşük olduğundan daha uzun süre temiz görünmeye devam ederler. Baş üstü bagaj depolarında ve trenlerde manevra yapmak, daha kolaydır.

Samsonite sert valiz modelleri ise yumuşak valizlere göre temizlenmesi çok kolaydır ve daha dayanıklıdır. Genellikle, bir tarafta %50, diğer tarafta %50 paketlemenize olanak tanıyan, ortada tüm eşyalarınızı güvende ve emniyette tutmak için dengeleyici bir aparat bulunan bir kapaklı tasarıma sahiplerdir. Eşyalarınızı kırılmalardan korumanın yanı sıra, sert bagajların kırılması daha zordur, bu nedenle güvenlik arıyorsanız bunlar genel olarak daha iyi bir seçimdir. Samsonite bavul ölçüleri büyük, orta, kompakt ve kabin arasında değişen üç ila dört farklı valiz boyutuna sahiptir. Kısa bir yolculuk için en iyi seçenek sadece kabin bagajı ile seyahat etmektir. Bu, paketleme stratejinizi uyarlamanız gerektiği anlamına gelebilir, ancak eşyalarınızın her zaman yanınızda olması daha güvenli ve daha kolaydır. Daha uzun bir yolculuğa çıkacaksanız, orta büyüklükte bir valiz, daha fazla işe yarayacaktır ve havayolu bagaj ağırlığı ödeneği dahilinde kalma olasılığınız daha yüksek olacaktır. Ağır bir paketleyiciyseniz, naylon gibi ultra hafif bir malzemeden daha büyük bir valiz satın alarak taviz verebilir ve sert valizlerden tamamen uzak durmak isteyebilirsiniz. Çok büyük bir valiz satın alma taahhüdünde bulunmadan önce, gerçekten ne kadar alana ihtiyacınız olduğundan emin olmalısınız

Samsonite Tekerlekli Bavul

Aynı zamanda en iyi sert bagaj markalarından biri olan Samsonite'in düzenli paketleme için iç bölmeleri başarılı şekilde ayırır. İç kısımda kişisel hijyen malzemeleri, aksesuarlar veya narin eşyaları koymak için küçük cepler vardır. Standart bir geri çekilebilir tutamakla birlikte gelir. Hafif polikarbonattan yapılmıştır ve kolay manevra kabiliyeti için çok yönlü dönen tekerleklere sahiptir ve istediğiniz gibi itmenize, çekmenize veya yuvarlanmanıza olanak tanır. Yolculuklarınızdaki olası çizikleri veya sıyrıkları gizlemek için harika bir renk canlılığına sahiptir. Samsonite 3lü valiz aynı renk ve desen seçeneklerine sahip olabileceği gibi ,farklı tasarımlarda sunar. Ek güvenlik için yana monte edilmiş bir TSA kilidine sahiptir. Çekme kolu düğmesi sayesinde kilitli teleskopik tutamak zahmetsizce uzar ve geri çekilir. Samsonite çekçekli bavul değerli eşyalarınızın ekstra korunması için polipropilenden yapılmıştır. Ayrıca eşsiz manevra kabiliyeti için sekiz adet 360 derece çok yönlü dönen tekerleğe sahiptir. Entegre TSA onaylı şifreli kilide sahiptir. Uluslararası seyahatler için en iyi valizlerden biridir. Sağlam alüminyum çerçevesi, onu çok dayanıklı ve görsel olarak çekici kılar. Eşyalarınızın ekstra korunması için su ve toz geçirmez contaya sahiptir. İç mekanda, üstün ve düzenli paketleme için şık file bölmeler ve giysi bağlama kayışları bulunur. Bu şık sert kabuklu Samsonite tekerlekli bavul bir dizi güzel metalik renkte karşınıza çıkar; gümüş, şampanya ve siyah. Önde fermuarlı bir cebi vardır ve iç kısmı yüksek paketleme kapasitesine sahiptir. Alüminyum alaşımlı tutacağı dayanıklıdır ve çantanın kolayca itilip çekilmesini sağlar ve kolay kolay arızalanmaz. Bu sert çantalar bir magnezyum-alüminyum alaşım kasayı ve bir alüminyum çeki çubuğunu tekerleklere sahiptir. İç kısımda basit ama şık polyester ağ bölmeleri ve giysi kayışları vardır.

Yumuşak modeller genellikle sert modellerden daha fazla özelliğe sahip olduğundan, bu, bagaj markası incelemelerinde dikkate alınması gereken bir husustur. Bagajın yapıldığı malzeme kadar ağırlık da yine önemli bir faktördür. Yumuşak modeller söz konusu olduğunda marka yine en kaliteli valizleri sunar. Yumuşak modellerin de tek dokunuşlu, çift arabalı alüminyum sapı, kolay taşınabilirlik sağlar ve kullanılmadığı zaman yerden tasarruf etmeye yardımcı olur. 2 ”ye kadar ek paketleme alanı sağlayan genişletilebilir bir tasarıma sahiptir. Fermuarlı cebi iç organizasyonunu kolaylaştırır. Ayarlanabilir dış sıkıştırma kayışları büyük yükleri dengeler. Biletlerinizi ve diğer eşyalarınızı kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde tutmak için üst kısmı fermuarlı bir dış cebi ve dikey fermuarlı bir ön cebi vardır. Bağlama kayışları, güvenli taşıma için eşyalarınızı korur. TSA onaylı bagaj kilidine ve kilitlenebilir YKK fermuarlarına sahiptir. Ana gövde kumaşı ve polyester için tedeolon ve Versa Tek'ten yapılmıştır ve dayanıklılık için iç astar için ısıyla preslenmiştir. Markanın ürünlerini Hepsiburada sayfasından inceleyebilirsiniz.

Samsonite Bavul Ne Kadar Eşya Alır?

Küçük, orta ve büyük boylarda satışa sunulan Samsonite bavullar, ebatlarına göre eşya kapasitesine sahiptir. Eğer uzun seyahatlerde çıkacaksanız büyük boy valiz tercihinde bulunabilirsiniz.

Samsonite Bavul Kullanımı Nasıldır?

Ürün sahip olduğu bölmeleri, tekerlek detayı ve pratik fermuar yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Her eşyanız için bir bölme bulunur. Böylece valiz içerisinde düzeni sağlamış olursunuz.

Hangi Samsonite Bavulu Almalıyım?

Sıkça valiz kullandığınız seyahatleri düşünerek bir seçimde bulunabilirsiniz. 1-2 günlük kısa geziler için küçük boy, daha uzun seyahatler için orta veya büyük boy modellere bakabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsonite Bavul Fiyatları ve Modelleri

4 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Boy
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?