Schwarzkopf saç boyası ile özgür ruhunuza katacağınız renkli ve parlak görünümlü saçlarınızla tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kadın ve erkekler için ayrı olarak geliştirilmiş olan saç boyalarıyla beyazlarınıza veda edebilir ya da canlı renklerle yeni bir görünümüne sahip olabilirsiniz. Tüp boyasıyla uzun vadede kalıcı bir renk elde ederken, ihtiyaç halinde sprey şeklinde geliştirilmiş saç boyalarını kullanarak anı kurtarabilirsiniz. Schwarzkopf saç boyası kullananlar geniş renk skalasından seçmiş olduğu iddialı bir tonla dikkatleri üzerine çekerebilirler. Bu ürünler sayesinde güçlü saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Klasikseverler için kızıl, kahve ve sarı ile onların alt tonları idealdir. Açık ya da koyu kahverengi gibi kumral tonları ile beyazlarınızı etkili şekilde kapatabilirsiniz. Renkler arasında sarışınlara ve kızıl isteyenler için özel renk tonları mevcuttur. Klasik renkler dışında büyük bir değişim isteyenler için de seçenekler sunulur. Farklılık sevenler için klasik tonların yanında pembe, mavi, mor ve gri gibi birçok alternatif renk çeşidi vardır. Markanın bol çeşitli renkleriyle saçınızı değiştirebilir ve farklı bir deneyime kapı arayabilirsiniz. Sağlıklı ve canlı saçlarınız, güçlü görüntüsüyle göz kamaştırır. Bakımlı saçlara ulaşmak, beyazlardan kurtulmak ya da gökkuşağının tonlarından birinin saçlarınızla birlikte dalgalanmasını istiyorsanız Schwarzkopf’u tercih edebilirsiniz.

Schwarzkopf Saç Boyasının Özellikleri

Schwarzkopf, saç boyası konusunda uzun yıllardır üretim yapan bir markadır. Marka ürün çeşitleri, renkleri, kalıcılığıyla bilinir. Doğal bir görünüme kavuşmak ya da saçının ana rengini korumak isteyenler için ayrı, yoğun renkleri tercih edenler için ayrı seçenekler mevcuttur. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz renk tonları, değişikliğe ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz çok sayıda canlı tona sahiptir. Bu saç boyaları kullanım açısından da oldukça rahattır. Kahverengiden sonra sarı tonlarında bir saça kavuşmak da, maviden turuncu saç rengine dönmek de Schwarzkopf ile mümkündür. Saçını ilk kez boyayacak olanlar Schwarzkopf doğal saç boyası çeşitlerini tercih edebilirler. Amonyak içermeyen formülü ve özünde kullanılan doğal pigmentlerle saçınızın ana renginden tam olarak uzaklaşmaz ve dilediğiniz tonu yavaş yavaş bulabilirsiniz. Schwarzkopf amonyaksız saç boyası tercihinizle yoğun koku olmadan saçlarınızı boyayabilirsiniz ve doğru bir kullanımla istediğiniz saç rengini elde edebilirsiniz. Boya kullanmak istemeyenler ve saçlarının birkaç ton açılmasını arzu edenler Schwarzkopf saç açıcı da kullanabilirler. Ancak başlangıç seviyesindeyseniz doğal bir boya da tercih edebilirsiniz. Kullanılan Schwarzkopf organik saç boyası, saçlarınızın yıpranmadan parlaklık kazanmasına yardımcıdır. Organik olması ve yoğun katkı maddesi içermemesi avantajlı bir durumdur. Buna ekstra özen gösterenler tercihlerini Schwarzkopf bitkisel saç boyasından yana kullanabilirler.

Schwarzkopf Saç Boyası Türleri

Schwarzkopf saç boyası, kullanım açısından birçok türe sahiptir. Jel, sprey veya tüp boyalardan birini kullanarak saçınızda dilediğiniz renge kavuşabilirsiniz. Bunlardan ilki Schwarzkopf jel saç boyası çeşitleridir. Bu ürünlerin kullanımı oldukça basittir. Kutudan çıkardığınız jel saç boyasını kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde şişeye döküp çalkalamanız gerekir. Boya bu şekilde hazır hale gelir ve dikkatli bir şekilde saça uygulanır. Ardından kutunun üzerinde belirtildiği süre kadar bekletilir ve durulanır. Kalıcı olmasıyla bilinen jel boyaları saçınızın her katmanına rahatlıkla uygulayabilir ve görünmeyen bölgelere ulaşabilirsiniz. Eşit dağıttığınız boyayla saçınızda dilediğiniz görünüme kavuşabilir, gerektiğinde aynı şekilde uygulayarak saçınızın renginde devamlılık sağlayabilirsiniz. Jel boyaların yanında bir de tüp saç boyaları vardır. Schwarzkopf tüp saç boyası kullanımı için bir kaba ihtiyacınız vardır. Kutunun içinden çıkan tüp saç boyası ile oksidan karıştırılarak saça uygulanır. Jel boyada olduğu gibi kullanma kılavuzunda yazan süre kadar bekletilir ve ardından durulanır. Tüp boyalar ve jel saç boyaları kalıcı boya kategorisinde yer alır. Bununla birlikte bir de sprey şeklinde olan boya türleri vardır. Schwarzkopf saç boyası spreyi, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Sprey boyalar, siyah kapama konusunda anında etkilidir ancak kalıcı değildir. Uygulandığı anda etkisini gösterir ve kapatıcı bir etki sağlar. İlk yıkamaya kadar kalıcı olan sprey saç boyaları oldukça avantajlıdır. Acil durumlarda herhangi bir etkinliğe, toplantıya ya da davete katılmanız gerektiğinde anında uygulayabilir ve sonuca ulaşabilirsiniz. Kısa sürede uygulanan bu boyalar kurtarıcı görev görür. Kısa sürede yoğun bir etki sağlayan bu ürünler Schwarzkopf geçici saç boyası kategorisinde yer alır ve oldukça pratiktir.

Schwarzkopf Saç Boyasında Geniş Renk Skalası

Schwarzkopf saç boyasıyla ruhunuzun rengini anında dış dünyaya yansıtabilirsiniz. Pembe kombininize uygun saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilir, ya da beyazlardan arınmış canlı kahverengi saçlarınızla ilgi toplayabilirsiniz. Pembeden kızıla, griden mora geniş bir renk skalasına sahip olan Schwarzkopf saç boyaları ile dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Çok renkli tonları saçlarınızın tamamına uygulayabilir ya da bir bölümünü seçip farklı bir görüntüye imza atabilirsiniz. Saçlarınızın yalnızca aralarına, perçemlere ya da saçınızın uçlarına uygulayacağınız bu canlı renkler dikkat çeker. Schwarzkopf saç boyası 5 numara, doğal bir kahve tonuna ulaşmak için ideal bir renktir. Saçlarınızın doğallığına yakın bir tonda boyadığınız bu renk size farklı bir enerji katabilir. Yine bu renge benzer bir renk ise kumral tonuyla Schwarzkopf saç boyası 6 numara olarak dikkat çeker. Bu kumral tonla yine doğal bir hava yakalayabilir ya da açık renkteki saçlarınızda radikal bir değişime gidebilirsiniz. Toprak tonlarına yakın bu renklerle doğayla uyumu yakalayabilirsiniz. Ayrıca Schwarzkopf şampuan çeşitlerini kullanarak saç boyanızı koruma altına alabilirsiniz.

Schwarzkopf Saç Boyası ile İddialı Saçlar

Saçlarınız için seçebileceğiniz ana ve ara renkler mevcuttur. Ana renklerin alt tonlarıyla ilgi çeken saçlara sahip olabilirsiniz. Gece mavisi, patlıcan moru, ışıltılı çikolata, altın karamel ve kestane gibi daha birçok farklı tonu saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza uygulayacağınız bir başka alternatif ise güneş renkleridir. Sarının tonlarını uyguladığınız saçlarınızla iddialı bir görünüme kavuşabilir, tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz. Schwarzkopf saç boyası sarı rengi ve diğer renkleri uygularken bir uzmandan yardım alabilir ya da kullanma kılavuzunu dikkate alarak kendiniz uygulayabilirsiniz. Hem sıcak tonlarda saçlara sahip olmak hem de radikal bir değişiklik isteyenler Schwarzkopf pembe saç boyası çeşidini tercih edebilirler. Pembe yerine mor ve mavinin tonlarını da seçebilir, böylelikle saçlarınızla dikkat çeken bir görünüme kavuşabilirsiniz. Schwarzkopf mavi saç boyası ile gökyüzünün tonlarını saçlarınızda hissedebilirsiniz. Açık ve koyu mavi renk seçenekleriyle sıra dışı görünüme kavuşmak mümkün olur. Schwarzkopf mor saç boyası uygulayarak menekşe çiçeğinin tonlarını saçlarınızda taşıyabilirsiniz. Klasikten ve iddialı bir görüntüden vazgeçemeyenler için ise en ideali Schwarzkopf saç boyası kızıl rengidir. Kızılın da içinde birden fazla ara renk seçeneği bulunur. Dilerseniz saçlarınızı yoğun kızıl renkle buluşturabilir, dilerseniz kahve tonları ve kızılın bir arada kullandığı renkleri saçınıza uygulayabilirsiniz. Kızılın ana tonu ve birden çok ara renkleriyle dilediğiniz görünümü seçme şansınız vardır. Tüm bunlarla birlikte sadelikten yana olanlar ve beyazlarınızı kapatmak istemeyenler için de alternatif sunulur. Farklı renklerle beyaz kapatma işlemini uygulamak yerine gri bir boyayla saçınızı tamamını boyayabilirsiniz. Bunun için saçlarınızdaki beyazlara en yakın tonlardan biri olan Schwarzkopf gri saç boyası tonlarını uygulayabilir, modern görünümlü parlak ve canlı saçlarınızla beyazlarınızı kamufle edebilirsiniz.

Erkekler İçin Schwarzkopf Saç Boyası

Schwarzkopf erkek saç boyası siyah renk seçenekleri, kadınların olduğu kadar erkeklerin de gözdesidir. Saç boyası denilince akıllara öncellikle kadınlar gelir ancak erkekler de özellikle bakımlı saçlar için doğal renklere yakın saç boyalarını tercih eder. Erkekler saçlarını boyamayı, oluşan beyazlıkları kapatmayı ya da daha şık bir görünüme sahip olmayı diler ve istenen görünümü elde etmek için Schwarzkopf’un onlara özel geliştirilmiş boyalarını tercih edebilirler. Kadınlara özel geniş bir skalada bulunan boyalar aynı şekilde erkeklere uygun olarak da üretilir. Başlangıçta ilk tercih Schwarzkopf saç boyası siyah rengi olabilir ancak geliştirilen birden fazla renk mevcuttur ve size seçme şansı sunulur. Schwarzkopf erkek saç boyası tercih edenler, kullanılan üründen ve aynadaki yeni görüntüsünden memnun kalır. Erkekler genellikle siyah ve açık veya koyu kahverengi tonlarını tercih eder. Schwarzkopf erkek saç boyası kullanımı kolay uygulanabilir oluşuyla konfor sağlar, kurtarıcı özelliğe sahiptir ve etkisini kısa sürede fark edebilirsiniz. Doğal görünümüne sahip olmak ve 5 dakika içerisinde beyazlarınızın kapanmasını isterseniz Schwarzkopf saç boyası erkek özel üretimlerini tercih edebilirsiniz. Boyayı satın aldıktan sonra uygulama işlemine geçerken hem kutu içindeki kullanma kılavuzundan hem de Schwarzkopf erkek saç boyası yorumlarından yararlanabilirsiniz. Schwarzkopf erkek saç boyası kullananlar, ürünün üstün performans sağladığını ve beyazları kapama konusunda etkili olduğunu belirtir.

Schwarzkopf Saç Boyası Avantajları

Schwarzkopf saç boyasının kalitesi ve çeşitleri göz önüne alındığında avantajları oldukça fazladır. Hem kullanım olarak birçok çeşit sunar hem de oldukça geniş renk seçeneği imkanı tanır. Mordan pembeye, maviden sarıya kadar birçok tonda saç boyası çeşidi bulunur. Saçlarınıza doğru şekilde uyguladığınız boya ile canlı renk tonlarına sahip olabilir, parlak saçlarınızla göz doldurabilirsiniz. Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı özel olarak geliştirilmiş boyalarla saçlarınızda dilediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Güçlü, sağlıklı, parlak ve bakımlı bir saç hem kadınların hem de erkeklerin olmazsa olmazıdır. Kullanılan boyanın kalitesi ise oldukça önemlidir. Schwarzkopf saç boyası yorum yazılarını inceleyebilir ve boyayla ilgili kullanıcı görüşlerini okuyabilirsiniz. Schwarzkopf saç boyası fiyatları, herkesin kendi konfor alanında uygulama yapmasını sağlayan aralıkta bulunur. Bu ürünlere Hepsiburada üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Schwarzkopf Jel Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

Schwarzkopf jel saç boyasını uygulamak oldukça basittir. Kutunun içinden çıkan krem jel boyayı kullanma kılavuzuna uygun şekilde, içinden çıkan oksidanlı şişeye dökerek uygulayabilirsiniz. Saçınızın tüm kısımlarını bu şekilde boyayabilir, ardından da belirtilen sürede bekletip durulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Schwarzkopf Erkek Saç Boyası Kalıcı mıdır?

5 dakikada saçlardaki beyazların kapanmasına yardımcı olan Schwarzkopf erkek saç boyası, kalıcı bir boya türüdür. Geçici olmayan ve erkeklere özel geliştirilen bu boya saçları besler, canlandırır ve doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Schwarzkopf Saç Boyası Beyazları Kapatır mı?

Tercih etmiş olduğunuz herhangi renkte bir Schwarzkopf saç boyası ile saçlarınızdaki beyazları kolayca kapatabilirsiniz. Bunun için doğru kullanım önemlidir. Kılavuza uygun kullanılan saç boyası ile istediğiniz sonucu rahatlıkla elde etmeniz mümkün olur.

Schwarzkopf Saç Boyası Kolay Kullanılır mı?

Schwarzkopf saç boyası ile saçınızı kendiniz boyayabilirsiniz. Boya içerisinde yer alan talimatlara uygun bir şekilde adım adım uygulama yapmak mümkündür. Eğer uygularken güçlük yaşıyorsanız bir kuaför ya da saç uzmanına başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schwarzkopf Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

2060 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet
Toplam 48 / 2060 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?