Dünyaca tanınmış markaların ürettiği topları aratmayan standartlara sahip Selex futbol topları, kaliteli bir oyun için ihtiyaç duyacağınız ürün özelliklerine sahip seçenekleri beğeninize sunuyor. Futbolcunun ihtiyacını karşılayacak şekilde üretim yelpazesini geniş tutan markanın tasarımı futbol topları, top kontrol yeteneğinizi destekleyerek arzu edilen performansı sergilemenize katkıda bulunuyor.

Saha yüzeyinden etkilenmeden etkin pas trafiğine cevap verebilen futbol topları teknik ve taktiksel yönden futbolcuların özel yeteneklerini ortaya dökmelerini sağlar. Futbol oynamaktan zevk alan her kesime hitap eden Selex futbol topları, sporcuların standartlarına uygun seçenekler ve maç yapılacak yüzey tipine uygun tasarımlar ile birinci sınıf kaliteye sahip ürünleri kullanıcıları ile buluşturur.

Selex Futbol Topu

Küçük yaşlardan itibaren futbol oynamaya müsait her zeminde top peşinde koşturmak erkeklerin en büyük keyiflerinden bir tanesidir. İlerleyen yaşlarda tutkuya dönüşen futbol aşkı, futbolcuların yoğun rekabet içinde kabiliyetlerini sergileyebilmelerine imkan veren doğru ekipmanların seçimi ile desteklenmelidir.

Futbolun temel ihtiyaçlarına cevap verecek form ve dayanıklılıkta tasarlanan Selex futbol topları, oyun kalitesinden ödün vermeyenler için yerinde bir seçenek sunar. Maç yapılacak sahanın özelliğine göre tercihte bulunacağınız Selex’in geniş ürün yelpazesi içinde çim sahalar, sentetik çim alanlar, halı sahalar, sert ve kumlu yüzeylerin yanı sıra kapalı salonlar için de tasarlanmış ürünleri bulabilirsiniz.

Futbolcuların ihtiyaç duyacağı asgari teknik özellikleri içeren futbol topları size mükemmel bir oyun çıkartma fırsatı verir. Top kontrolünü futbolcunun hakimiyetine bırakan, çalım atma yeteneğinin en ince detayı ile sergilenmesine fırsat veren Selex modelleri oynadığınız futbolun etkili ve güçlü kılınmasına yardımcıdır. Havadan ve yerden gelen sert topları sekmeye uğramadan yumuşatmanıza ve kontrol altına almanıza izin vererek topun etkin kontrolünü ayaklarınıza bırakır. Çekilen şutların toptan kaynaklı savrulmalar yaşamasına imkan vermeyen markanın futbol topları, topa vururken verdiğiniz falsoya anında yanıt vererek havada arzu ettiğiniz kavisli yolculuğu sergiler.

Selex’in ürünlerinde kullandığı dikiş ve yapıştırma kalitesi, sert zeminlerde açılma yapmadan kullanım imkanı verir. Futbol oynamak için ideal ağırlığa sahip topların sertliği de gönderilmek istenen noktaya topu atabilecek düzeydedir. Top ile temas eden ayak yüzeyine uygulanan basıncı optimum seviyede tutan Selex futbol topu modelleri ihtiyaç duyduğunuz karşılığı size sunacaktır.

Selex Futbol Topu Fiyatları

Maç esnasında ayağı yormayacak hafifliğe sahip olarak üretilen tüm modeller ideal futbol ortamının oluşmasını sağlar. Kullanılacak zemine göre farklılık gösteren üretim teknolojisine göre üretilen modeller arasında fiyat farklılıkları bulunsa da genel olarak her bütçeye uygun şartlarda beğeninize sunulur.

Farklı zeminler için tasarlanmış teknik özellikleri ile kaliteli bir futbol topunda aranacak özellikleri kullanıcıları ile buluşturan Selex arzu ettiğiniz oyun performansına ulaşmanızda en büyük destekçilerinizden olacaktır. Müsabakaların gerçekleştirildiği saha ve iklim koşullarına göre ideal ağırlıkta tasarlanan ürünler, tasarımında kullanılan zengin renk ve model çeşitliği ile görsel yönden tatmin olmanızı da sağlar.

Suya karşı dayanıklı formu ile ağır saha koşullarında optimum ağırlığını koruyan Selen futbol topu fiyatları göz önüne alındığında kaliteyi oldukça ekonomik koşullarda futbol tutkunları ile buluşturma başarısı gösterir. Kullanıma sunulmadan önce kalite kontrol aşamalarından geçirilerek futbol şartlarına uygunluğu onaylanan Selex futbol topu modelleri, çabucak yıpranmaya karşı dirençlidir. En sert vuruş tekniklerine karşı etkili yanıt verebilen, darbeler nedeniyle formunda bozulmaya imkan tanımayan yapıya sahip futbol topları ile yükselen bir değere sahip olan Selex, kullanıcıları tarafından oldukça beğeni kazanır.

Top üretimi konusundaki kalitesi ve tecrübesi ile sizi oldukça memnun kılacak Selex futbol topu çeşitleri arasından tercih edeceğiniz bir model ile futbol keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Selex Futbol Topu Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Selex
  2. Nike
  3. Molten
  4. Adidas
  5. Voit
  6. Vertex
  7. Puma
  8. Delta
  9. Mikasa
  10. Avessa
  11. Lotto
  12. Altis
  13. Tryon
  14. Hattrick
  15. Lescon
  16. Uhlsport
  17. Wilson
  18. KIPSTA
  19. Umbro
  20. Techsport
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Numara
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Top Size
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Selex
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/selex
Başa dön