Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp müzik dünyasına eşsiz bir yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettikleri kulaklık markalarından Sennheiser, ortaya koyduğu kulak içi kulaklık modelleri ile müzik ve spor tutkunlarının beklentilerini karşılıyor. Farklı tasarımları sayesinde hareket halinde olan kullanıcıların da müzik ve diğer çoklu ortam içeriklerini takip edebilmelerine olanak veren markanın ürünleri, ilgili içeriklerdeki seslerin detaylı işitilebilmesini sağlıyor.

Şık ve ergonomik dizaynları ile günün her saatinde rahatlıkla değerlendirilebilen Sennheiser kulak içi kulaklık çeşitleri, klasik yapıda olabildikleri gibi boyun bantlı tasarımla da gelebiliyor. Özellikle antrenmanlarını, sevdikleri müzikleri dinleyerek en üst seviyede motivasyonla sürdürmeyi amaçlayanların yönelebilecekleri aygıtlar, kaliteli silikon kulak içi yastıklamaları ile dikkat çekiyor. Seçilen ürüne göre farklı boylarda silikonlarla zenginleştirilen Sennheiser kulak içi kulaklık modelleri, en hareketli anlarda bile kulaktan çıkmayarak dikkat dağınıklığı gibi olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçiyor.

Markaya özgü sürücü tasarımlarıyla hayat bulan kulaklıklar, detaylı mid ve tiz seslerin yanı sıra güçlü ve derin baslar oluşturarak dinlenen içeriklerin eksiksiz duyulabilmesine zemin hazırlıyor. Yüksek performanslı sürücüler, ileri düzey ses seviyesinde dahi seste bozulma yapmadan görevini layıkıyla gerçekleştiriyor. Genellikle pasif gürültü engelleme mekanizmalarıyla desteklenen ve bu sayede, dışarıdan gelen gürültülerin herhangi bir şekilde duyulmadan yalnızca müziğe odaklanabilmesini mümkün kılan modeller, yeterli uzunluktaki kablolarıyla kullanıcılarına esneklik kazandırıyor. Hareket halindeyken saçlara ya da boyna dolanmayan kablolar, yıpranmayan kablo birleşim noktalarıyla öne çıkıyor. Yıllarca kullanılabilecek şekilde tasarlanan Sennheiser kulak içi kulaklık modelleri, seçilen ürüne göre özel materyallerle de üretilebiliyor. Plastik bulundurmayan ve böylece daha yüksek ses kalitesi sunarken dayanıklılık noktasında da çıtayı hayli yukarı taşıyan kulaklıklar, görünümleriyle de yeni nesil ürünler olduğunu herkese kanıtlıyor.

Müzik parçalarının değiştirilmesi, durdurulması, ses düzeylerinin arttırılıp azaltılması gibi işlemlerin müzik kaynağından bağımsız olarak yapılabilmesine olanak veren kulaklıklar, aynı zamanda telefon çağrılarının yanıtlanmasına da yardımcı oluyor. Kaliteli mikrofon bileşenleriyle güçlendirilen ürünler, telefon görüşmelerinin en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesinde önemli rol oynuyor.

Sennheiser Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

MP3 çalarlar, akıllı cep telefonları ve tabletler için optimize edilmiş olan Sennheiser kulak içi kulaklık modellerinin yanında, profesyonel müzisyenlere hitap eden aygıtlar da bulunuyor. Gürültü izolasyonuna önem verenler için uygunluk gösteren ve kulak içi kulaklığını, adeta monitör kulaklık gibi değerlendirmeyi hedefleyenlerin tercih edebilecekleri ürünler, beraberinde getirdiği ekstralarla takdir kazanıyor. Taşıma çantası başta olmak üzere seyahat esnasında kulaklığın daha pratik ve güvenli biçimde taşınabilmesini temin eden aksesuarlar, modellere değer katıyor.

Kulaklıkların tasarımları, işlevsel kabiliyetleri, sürücü genişlikleri, kullanım alanları ve daha sayısız değişkene göre farklılık sergileyen Sennheiser kulak içi kulaklık fiyatları, giriş seviyesinden başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Akıllı cep telefonu, tableti ve medya oynatıcısı için temel düzeyde kulak içi kulaklık edinmek isteyenler için pek çok seçenek sunan Sennheiser, müzik tutkunları ve Hi-Fi sevdalıları için de ürün yelpazesini geniş tutuyor. Sennheiser kulak içi kulaklık çeşitleri, plak kayıtlarını dijital formata çeviren kullanıcıların müzik eserlerindeki tüm detayları yakalayabilmelerine hizmet ediyor. Müzik konusundaki performanslarını detaylı seslere sahip video içeriklerinde ve bilgisayar oyunlarında da gösteren modeller, boyutlarından beklenmeyecek nitelikte seslere imza atarak teknolojinin ulaştığı noktanın görülebilmesini sağlıyor.

Spor salonunda veya açık alanda antrenman yapan, sevdiği müzikleri her an dinlemek isteyen ve müzik prodüksiyonuyla ilgilenen herkesin yönelebileceği Sennheiser kulak içi kulaklık modelleri, markanın kalite anlayışını başarıyla yansıtıyor. Renk ve tasarım noktasında zenginlik arz eden ürünler yeni sahiplerini bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sennheiser Kulak içi Kulaklık

34 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/sennheiser