Simisso Örgü

Örgü, son zamanlarda daha sık görülmeye başlanan bir hobi haline gelmiştir. İnsanlar boş vakitlerini değerlendirmek için kaliteli aktivite arayışına geçmiş ve zaman zaman örgü üzerine yoğunlaşmayı tercih etmişlerdir. Eskiye oranla büyük ölçüde örgüye olan ilginin artmasında farklı sebepler etkilidir. Bunların başında iplerin geliştirilmesi ve değiştirilmesi gelir. Artık birbirinden çeşitli iplerle karşılaşabilirsiniz. Sadece renk olarak değil doku ve yapı olarak da farklı birçok ip çeşidi vardır. Bir diğer sebep örgü üzerinden çok farklı hobiler ortaya çıkmasıdır. Sadece kazak, yelek gibi ürünlerin örgüsüne değil artık farklı tarzlara da önem verilmiştir. Son zamanlarda makrome ve amigurimi başta olmak üzere birçok farklı örgü tarzı ortaya çıkmış ve önem kazanmıştır. Örgüye olan ilginin artmasında son neden teknolojiyle birlikte örgü işleminin kolayca öğrenilebilmesi olarak gösterilebilir. Bu konuda birçok video ve yazılı anlatım söz konusudur. Bu şekilde sizler de yeni bir hobi edinebilir ya da hâlihazırdaki hobi tercihinizi geliştirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından dilediğiniz rengi seçerek evinize, kendinize, dünyanıza renk katabilirsiniz. Bu alanda tercihiniz Simisso örgü ürünlerinden yana olabilir. Birbirinden farklı ipleri ve ürünleriyle sizlere kalite ve çeşitliliği aynı anda sunuyor.

Simisso İp

İpler farklı örgülerin yapımında kullanılan ürünler olduğu için farklı türde üretilirler. Her örgü için aynı ip kullanılmaz. Bu yüzden birbirinden farklı yapıya sahip birçok ip mevcuttur. Sizler için bu çeşitliliği bünyesinde barındıran Simisso ip ile seçimlerinizi artık çok daha kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Makrome ipinden amigurimiye, örgü ipinden paraşüt ipe kadar birçok seçenek bulundurur. Hobileriniz doğrultusunda bu seçenekler arasından uygun olabilecek ürünleri seçebilirsiniz. Oldukça kaliteli bir yapıda üretildiğinden ördüğünüz ürünler için uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca ip modeli olduğu kadar renk çeşitliliği de bir o kadar fazladır. Aradığınız her renkte bir ip bulma şansınız vardır. Tek bir renk seçerek örgülerinizi tamamlayabileceğiniz gibi birkaç farklı rengin uyumundan yararlanarak çok daha renkli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Simisso Tuhafiye

Hobiler birçok farklı alanla ilgili olabilir. Son zamanlarda sık sık tercih edilmeye başlanmış hobilerin başında örgü örme gelir. Bunun için iplere ve farklı aparatlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Aradığınız ürünleri kaliteli bir adres olarak Simisso Tuhafiye aracılığıyla elde etmeniz mümkündür. Örgü alanında bir marka haline gelmiş Simisso sizler için bol ürün çeşitliliği sunar. Aradığınız her türde ipi burada bulabilirsiniz. İp çeşitleri kadar renkleriyle de dikkat çekmeyi başarır. Sunduğu renk seçenekleri sayesinde herkes için hitap edebilir. Bu renkler arasından sizi yansıtanlar arasından seçimler yaparak sizler de yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Zamanınızı kaliteli bir şekilde değerlendirirken aynı zamanda örgüde kendinizi geliştirmiş de olursunuz. Zamanla alışabileceğiniz bir durum olduğundan bitirdikçe yeniden başlamak isteyebilirsiniz. Simisso iplik seçimlerinizle bu hobinizi renklendirebilir ve her geçen gün daha da geliştirebilirsiniz. 

Simisso İp Çeşitleri

Örgü farklı ürünler için kullanabileceğiniz bir işlemdir. İpleri kullanarak birçok model örebilir ve bu ördüklerinizi kullanabilirsiniz. Örülebilecek birçok şey vardır. Kazak, yelek, büstiyer gibi kıyafetler örülebildiği gibi aynı zamanda anahtarlık, çanta, banyo lifi bile örülebilir. Oluşturulabilecek ürün çeşitliliği bu kadar fazlayken ip çeşitlerinin de fazla olmasına şaşırmamanız gerekir. Simisso ailesi, sizler için bünyesinde farklı örgü modellerine hitap edebilecek modeller bulundurur. Siz de öncelikle örmek istediğiniz ürüne karar vererek sonrasında bu ipler arasından kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Alacağınız bir Simisso örgü ipi ile kazaklar, süveterler, yelekler ve buna benzer birçok ürünü örebilirsiniz. Hemen hemen her renkte karşınıza çıkabilecek olan bu örgü ipleri sayesinde aradığınız rengi de kolay bir şekilde edinebilirsiniz. Simisso lif ipi ile bebeklerin rahatlıkla kullanabileceği yumuşacık battaniyeler örebilirsiniz. Bu iplerin dokusu gereği bebekler için örülen ürünler de kullanılması mümkün olur. Bunların yanı sıra amigurimi iplerinden yararlanarak çok çeşitli ve renkli figürler elde edebilirsiniz. Bu ördüğünüz amigurimilerle olduğunuz ortamı renklendirebilir ya da sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak makromeyle ilgilenmeyi deneyebilirsiniz. Makrome ipi kullanılarak oldukça farklı ürünler elde edilir. Son zamanlarda sık sık karşınıza çıkmış olan anahtarlıklar, bebek odası süsleri, kapı süsleri gibi birçok alanda bu iplerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca edineceğiniz bir Simisso yün ip ile de farklı ürünler elde edebilirsiniz. Yün ipler hem kışlık hem yazlık örgüleriniz için kullanılabilir. Bu tür ipleri kullanarak birçok ürün elde edebilirsiniz. Farklı yün tiplerinden elde edilen ipler olduğundan farklı şekillerde isimlendirilebilirler. Merinos yün iplik, saf yün iplik, kaşmir yün iplik, dev yün iplik, ebruli yün iplik ve hobi yün iplik olarak kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Her birinin kullanım alanı farklı olabilir. Simisso kalitesinde sizler için uygun olabilecek birçok ip çeşidi vardır. Öncelikle ne örmek istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında çeşitli ip renkleri ve modelleri arasından daha kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Simisso İp Fiyatları

Son zamanların gözde hobilerinden örgü örmeye ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Örgü sayesinde kişiler zamanlarını kıymetli bir şekilde geçirebiliyor. Bu noktada, yapılabilecek çok şey olduğundan ipler de kendi aralarında farklılık gösteriyor. Her ip her ürün için kullanılmaz. Bu yüzden iplerin kullanım alanlarını öğrenmelisiniz. Bu şekilde doğru ve daha kalıcı sonuçlar elde etmiş olursunuz. Simisso ipleri birçok farklı türden ipi bünyesinde barındırır. Örmek isteyebileceğiniz her ürün için bir ip bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, renk çeşitliliği de bir o kadar fazladır. Bu renkler ve modeller arasından doğru seçimleri yapmak oldukça kolay olacaktır. Bu kadar çeşitlilik arasında ip fiyatları da çeşitlilik gösterir. Simisso ailesi, bünyesinde makrome ipi, jüt ipi, lastik ipi, paraşüt örgü ipi, yün ip, penye ipi, floş ip, amigurimi ipi gibi birçok ip çeşidini barındırır. Bu doğrultuda, her ipin yapısına ve boyutuna göre fiyat farklılığına sahip olacağı söylenebilir. Almak istediğiniz ip türüne buradan uzun süreli kullanım kalitesinde ulaşabilirsiniz. Bu ipler oldukça sağlam bir yapıdadır bu yüzden canlılığını ilk günkü gibi korumaya devam eder. Siz de hobilerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tüm ip çeşitlerine buradan en uygun fiyatlar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Jüt İpi Nerelerde Kullanılır?

Jüt ipi, genellikle tekstil ve ev dekorasyonu için tercih edilir. İpin sağlam ve doğal yapısı sık tercih edilen ip türleri arasına girmesinde oldukça etkilidir. Bu ip türü hediyelik eşyadan ev tekstil ürünlerine kadar birçok alan için ham madde olarak kullanılıyor.

3 Büküm Makrome İpi Nedir?

İpin 3 büküm olması 3 mm olması anlamına gelir. Bu ipleri duvar süsü, supla, çanta, anahtarlık gibi ürünlerin yapımında kullanabilirsiniz. %100 pamuktan üretilmiş olan ip türüdür. Ağırlığı 250 gramdır.

Amigurimi İpi Kaç Numara Tığı Kullanımı Gerektirir?

Genel olarak amigurimi yapımında 2-2,5 mm tığılar kullanılması önerilir. Yine de ipi alırken ambalajına dikkat etmelisiniz. Ambalaj üzerinde ipiniz için uygun olacak tığı numarası belirtilir. Bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Simisso Örgü İpleri

577 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 577 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005936/60007976/60007977/simisso