1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Sınav Eğitim Kurumları, ilk kez Ankara’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Yayın hayatına 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermaye ile başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir. Sınırlı imkanlarla yola çıkan şirket, büyük hedefleri doğrultusunda bugün 50 metrekarelik küçük aile şirketinden 500 bin metrekarelik kapalı bir alana ve 10 bini aşkın çalışana sahip büyük bir kurum haline gelmiştir. Geniş ölçekli bir vizyon ve ciddi gelecek tasarımı gibi önemli bakış açılarının eşlik ettiği kararlar ve çalışmalar neticesinde gerek yayınları gerekse dershane, kurs ve okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri haline gelmiştir.

Sektörün önde gelen eğitim kurumlarından olan Sınav Eğitim Kurumları; felsefesi, ismi, hedefleri, sloganları, renkleri, amblemi, reklam ve tanıtımları ile her şeyi en ince detayına kadar düşünülmüş, araştırılmış, danışılmış bir şekilde kollektif bir zihnin ürünü olarak ortaya güzel işler çıkarmıştır. Seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli bir kadronun hazırladığı kaliteli ve kapsamlı yayınlar ile her yıl yüz binlerce genci geleceğe hazırlamaktadır. Özgün bir sistematik ve planlamaya sahip yönetim anlayışı ve yeniliklere açık yayınları ile yayıncılık alanında ismini en üst sıralara yazdırmıştır.

Sınav Eğitim Kurumları abonelik sistemi, ülke genelindeki dağıtımcı ağı ve yüzlerce bayisi ile dershane öğrencisi olmayan binlerce gence de ulaşarak onların sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır. Sınav Eğitim Kurumları, güncel rakamlarla bugüne kadar 55 ilde 330 bayii, 526 yazar ve toplam 58303 sayfa, 294 kitabıyla 3312609 öğrenciye ulaşmıştır. Rakamların da ötesinde saygın bir eğitim anlayışıyla yalnızca yayınları ile değil, kurumları ile de başarısını artırarak kuruluş misyonunu yerine getirmektedir. Sınav Yayınları; İlkokul, Ortaokul, Lise, Sınavlara Hazırlık ve Özet Set kitapları ile piyasadaki en kaliteli ve en özgün eğitim yayınlarını sunmaya devam etmektedir. Sınav Yayınları ile geleceğe tam donanımlı olarak hazırlanan gençler, sınavlarda her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Alanında ilk ve tek model olan Sınav Eğitim Kurumları, her yönüyle farkını ortaya koymuştur. Yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmeden, hiçbir şekilde çatışmaların içinde olmadan, yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal bir marka haline gelmiştir. Sınav Eğitim Kurumları, yayıncılık alanındaki başarılarının yanı sıra dershanecilik dönemindeki yüksek standartlarıyla da hep örnek alınan bir kurum olmuştur. Sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı gibi konularda her zaman diğer kurumlar tarafından örnek alınmıştır. Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız veren Sınav Eğitim Kurumları, 25. yaşında 25 yıllık eğitim alanındaki birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla devam ettirmektedir.

Türkiye’de sınavlara hazırlık yayınlarında akla ilk gelen isim olmayı başaran Sınav Yayınları, en güncel bilgileri deneyimli eğitim kadrosuyla birlikte hazırlamaktadır. Öğrencilerin derste öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri için de yayınlar hazırlayan Sınav Yayınları, soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri ve çalışma kitapları ile eğitim hayatı için birçok önemli içerik hazırlamaktadır. Yayıncılıkta olduğu kadar okullaşma sürecini de başarıyla devam ettiren Sınav Eğitim Kurumları; kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve deneyimli binlerce çalışanı sayesinde Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. Sınav Eğitim Kurumları, günümüzde Sınav Yayınları’nın yanı sıra Sınav Koleji, Sınav Liseleri, Sınav Ortaokulu, SınavKurs, Liman Kitap kurumlarının da başında bulunmaktadır.

sinavyayinlari

320 ürün var
  1. Yazar
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Ürün Puanı
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN