Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sindirim Sanatı - Hasan İnsel

Destek Yayınları
64,00 TL %30
44,80 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (32)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

75,00 TL
64,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/80205002
Sindirim Sanatı - Hasan İnsel
Arka Kapak Yazısı:

“Medeniyetin sebep olduğu bütün hastalıklardan korunmak ve tedavi etmek için bütüncül ve rahat uygulanan bir yöntem F. X. Mayr Hekimliği...
F. X. Mayr Terapisi’nin başlıca etkileri sindirim sisteminin yenilenmesi, metabolizmanın dengelenmesi, vücudun duruş biçiminin düzeltilmesi, enflamasyonun azaltılması, insülin düzeylerinin düşürülmesi, hücresel otofajinin desteklenmesi ve genlerin onarım potansiyelinin artırılmasına yöneliktir.
Böylece daha çok enerji, daha az hastalık, daha az ağrı, ideal vücut ağırlığı, daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam kolayca mümkün hale gelir.
Dr. Hasan İnsel’in Türk okurları için bu değerli kitabı yazmasından çok mutlu oldum.                        Eminim ki bu kitap okuyan herkesi hayatın keyifli yanlarından uzak kalmadan, daha sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik edecektir.”
Dr. Alex Witasek, Uluslararası Mayr Hekimleri Derneği BaşkanıYazar Hakkında:

İstanbul’da doğan Dr. Hasan İnsel, Nişantaşı İngiliz Erkek Lisesi’ni (EHSB) bitirdikten sonra, doktorluk eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mezuniyet sonrası Almanya’da İç Hastalıkları ihtisasını tamamlamış; uzman olduktan sonra yine Almanya Düsseldorf ’ta sağlıklı yaşam, checkup ve önleyici tıp konularında çalışmıştır.
Türkiye’ye döndüğünde İç Hastalıkları Hekimliği yanında, Almanya’daki çalışmalarının devamı olarak o zamanlar için çok yeni kavramlar olan sağlıklı yaşam, checkup ve preventif tıp konularında yoğunlaşmıştır. İstanbul Nişantaşı’nda kurucu ortağı olduğu “İntermed Sağlık Kontrol Merkezi”ni açıp, Türkiye’de ilk defa bir çatı altında geniş kapsamlı teşhis ve checkup hizmetini başlatmıştır. 
Dr. İnsel sağlıklı yaşam çalışmalarına yurtdışında da devam etmektedir. Merkezi Viyana’da olan ESAAM Avrupa Önleyici, Rejeneratif ve Antiaging Tıp Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesi olan Dr. Hasan İnsel, WAAAMWorld Academy of Anti Aging Medicine’in de Akademik Kurul üyesidir. 
Columbia Cornell Üniversitesi New York Presbyterian Hastanesi’nin on bir yıl Uluslararası Bölüm Senior Danışmanlığı’nı yapmıştır. 
Uzun yıllar Milliyet gazetesi “Cadde” ekinde “Saatleri Durduralım” isimli köşesinde sağlıklı yaşam ve önleyici tıp konularını işlemiş, HTV’de “Vip and Fit” programını hazırlayıp sunmuştur. 
Dr. Hasan İnsel, Avusturya’da sağlıklı sindirim ile ilgili F.X. Mayr eğitimini bitirerek, Avusturya Tabip Odası onaylı Modern F.X.Mayr Hekimliği Uzmanı olmuştur. Uluslararası Mayr Hekimleri Derneği (International Society of Mayr Physicians) üyesidir.
Halen kurucusu olduğu İntermed’in Onursal Başkanı olan Dr. Hasan İnsel, İntermed’de “Modern Mayr Beslenme Yöntemi” programı uygulamakta ve “Sağlıklı Sindirim ile Genç Kalma ve Sağlıklı Yaşam” konularında eğitimler vermektedir.
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 168
Yayın Tarihi 2019
Yazar Hasan İnsel
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NK3OG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön