Araç güvenliği için önemli işlevleri bulunan ve görsel açıdan araç sahiplerinin özel önem verdiği jant kapaklarının pek çok faydası bulunuyor. Birçok araç markası ve modeli için yüksek kaliteli ve estetik açıdan göz alıcı jant kapakları üreten SKS markası, hem güvenliği hem de şıklığı ön planda tutan jant kapakları ile öne çıkıyor. Estetiğin yanı sıra performans, daha ekonomik sürüş ve konfor gibi konularda fayda sağlayan jant kapağı modelleri, hafif yapılarıyla beğeni topluyor.

Saç malzemesinin iki parça olarak soğutulması ve kaynakla birleştirilmesiyle üretilen saç jant ve % 90 alüminyum ve % 10 silisyum alaşımından oluşan alüminyum jant, tercih edilen jant çeşitleri arasında yer alıyor. Jantlarda düşük oranlarda titanyum ve magnezyum gibi metaller de kullanıyor. SKS jant kapağı modellerinde ise çoğunlukla özel malzeme ABS plastik kullanılıyor. Yaygın olarak tercih edilen, oldukça dayanıklı ve yüksek performanslı ABS plastik jant kapakları cazip fiyatları ile de beğeni topluyor.

Araç jantlarının mutlaka aracın ihtiyaç duyduğu boyutlarda olması gerektiğinden SKS jant modelleri, doğrudan araçların marka ve model ölçüleri gözetilerek tasarlanıyor ve üretiliyor. SKS jant, güvenli bir sürüş ve uzun ömürlü bir kullanım için orijinal jant boyutlarına uygun jantlar sunuyor. Orjinal jant boyları 2 inçe kadar genişletilebiliyor ve daha yüksek performanslı lastikler kullanmanın yolu açılıyor. Yüksek jant boyları virajlarda ve kaygan zeminlerde araçların yol tutuş yeteneğine de katkı sağlayabiliyor.

SKS jant modellerinde olası darbelere karşı yüksek direnç gösteren özel dış boya kaplama sistemi bulunuyor. Genellikle inç olarak ölçülen jant boyları, her marka ve model için farklı özellik gösteriyor. ABS plastikten üretilen SKS jant kapağı modelleri enjeksiyonla basılıyor. SKS jant kapakları daha dayanıklı olması, estetik açıdan boyasının zarar görmemesi ve parlak görünmesi için vernik ile kaplanıyor. SKS jant kapakları daha kolay oturmasını ve sağlam durmasını sağlayan tırnaklar ve teller sayesinde kolayca monte ediliyor. Sabitleme sisteminin sağlamlığı sayesinde aracın çukura girmesi ya da sert sarsıntı durumlarında bile herhangi bir sorun yaşanmıyor. Çok daha sağlam olması için jant kapakları istenirse plastik kelepçelerle ayrıca sağlamlaştırılabiliyor. SKS setleri içinde bu plastik kelepçeler hediye olarak yeterli sayıda bulunuyor.

SKS jant kapağı modelleri, doğrudan belirli markalar için o markanın logosunun da yer alacağı biçimde üretildiği gibi, boyu uygun olan her araca takılabilen özel modeller de bulunuyor. Bütün marka ve model araçlarda kullanılacak şekilde tasarlanan SKS jant kapakları, kolay montajları ve özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. Montajsız, aletsiz kolayca monte edilebilen jant kapakları, 4 adet jant ve dört adet jant göbek armasının yer aldığı takımlar halinde satılabiliyor.

SKS jant kapakları genellikle metalik gri renkleri ve özgün tasarımları ile beğeni topluyor. Farklı araç tasarımlarına uygun, kişisel beğenilere hitap edebilen farklı SKS jant modelleri aracınızın şıklığına şıklık katıyor, daha canlı ve daha şık görünmesini sağlıyor. Yuvarlak yapısının içinde çok sayıda desen ve form bulunduran SKS jant modellerinin tam ortasında araç marka logosunun yer alabileceği bir yuvarlak bölüm de bulunuyor. Aracınızın markasının logosu SKS tarafından verilirken, isteyen araç sahipleri bu bölümü estetik açıdan başka türlü de değerlendirebiliyor. Otomobil, minibüs, hafif ticari araç, panelvan ya da diğer araçlar ihtiyaç duyulan inçteki SKS jant kapakları ile istenen görüntüye kavuşuyor. SKS jant kapakları fiyatları da oldukça cazip bir düzeyde bulunuyor ve SKS tüm jant kapakları için belirli süreyle garanti veriyor.

Giriş Yap
0Sepetim

SKS

131 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Jant Kapak Boyutları
  5. Satıcı A-Z
Başa dön